امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و مناظره CALL OF DUTY VS BATTLE FIELD
دوستان همین طور که مشخصه در این تایپیک قراره که دو عنوان محبوب call of duty و battle field در مقابل هم قرار بگیرند و از دید گاه های مختلف با هم مقایسه بشوند پس: 
-هر گونه بحثی که به این دو عنوان مربوط نباشد بی محتوا بوده و با نویسنده ی آن برخورد خواهد شد(که این مورد شامل اسپم هم می شود).
-لطفا احترام طرف مقابل خود را نگه دارید و از فحاشی خودداری کنید و در صورت مشاهده حتما به بنده یا یکی از مدیران اطلاع دهید تا با نویسنده برخورد شود.
-موضوع بحث مشخص باشد و همه بدانند که مقایسه بین کدام شماره های دو عنوان می باشد و یکی نگوید مثلا «battle field 3 از call of duty 7 بهتره و بقیه هم برای خودشان» پس از این نظر با هم هماهنگ باشید.
-هیچ محدودیتی برای ورود یک کاربر به یک بحث وجود ندارد.
-هدف این تایپیک اثبات برتری یکی از شماره های دو عنوان بر شماره ی دیگری است پس دوستان با مدرک کافی نظر خود را ابلاغ کنند و از فرستادن نظراتی مانند «call of duty بهتره» خودداری کنند.
[تصویر:  sergioramos1080.jpeg]
تو تعصب و غیرت بالاتر از این بشر ندیدم من...
پاسخ
داداش تاپیک مناظره که هست به نظرم همه چیز تو همون باشه بهتره
[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
(07-23-2014, 04:11 PM)'The Last Resort' نوشته است: داداش تاپیک مناظره که هست به نظرم همه چیز تو همون باشه بهتره

بنده با آقای خردمندی صحبت کردم مخالفتی نکردن بعدش هم توی تایپیک مناظره موضوعات خیلی گسترده است و خیلی زمان می بره تا به چنین بحث هایی برسه ولی اگه در خواست هایی مثل مال شما زیاد شد جمع و جور می کنم دیگه         با تشکر

پاسخ
بتل و کال آف هر کدوم تو یه زمینه خوبن مثلا بتل داستان بازیاش معمولا گیرا نیست ولی آنلاین خیلی خوبی داره.
کال آف هم داستانش معمولا خوبه ولی این در صورتیه که تا حالا فرغونم تو آنلاینش نزاشته !!!(منظورم اینه که بتل همیشه آنلاین با مپای بزرگ و پر از وسیله ی نقلیه درست میکنه ولی کال آف اینطور نیست.
TONIGHT WE RIDE
[تصویر:  pdm_ac1cstg.jpg]
پاسخ
(07-23-2014, 04:28 PM)'Best player' نوشته است: بتل و کال آف هر کدوم تو یه زمینه خوبن مثلا بتل داستان بازیاش معمولا گیرا نیست ولی آنلاین خیلی خوبی داره.
کال آف هم داستانش معمولا خوبه ولی این در صورتیه که تا حالا فرغونم تو آنلاینش نزاشته !!!(منظورم اینه که بتل همیشه آنلاین با مپای بزرگ و پر از وسیله ی نقلیه درست میکنه ولی کال آف اینطور نیست.

این حرفت درسته اما باید از جنبه های دیگه هم دید و مقایسه کرد مثلا موسیقی، صدا گذاری، گیم پلی و...

پاسخ
به نظر من که تا حالا گرافیک بتل بهتر از کالاف بوده.ولی در خط داستانی بتل هیچ وقت به پای کالاف نمیرسه.تو مولتی هم که دیگه معلومه بتل همیشه اول بوده. به نظر من اگه بتلو فقط آنلاین میدادن بیرون فروش بیشتری نسبت به کالاف میکرد. والا من که فقط بتل 4 رو به خاطر مولتیش گرفتم. ولی موسیقی و صدا گذاری های کالاف تو جاهای مختلف جوری عمل کرده که اگه گیمر زیادی احساساتی باشه گریه اش میگیره.
در کل هر دو خوب هستند نقاط ضعف خودشون هم دارن ولی دارای نکات مثبت زیادی نیز هستند. ولی تا الان از نظر من کالاف بهتر بوده. بهتون بگم که این نظر شخصیه منه به کسی بر نخوره

پاسخ
به نظر من نباید مولتی این دو بازی با هم مقایسه بشن. چونکه مال بتل مپاش بسیار بزرگه و باید حداقل 60 نفر باشن تا بازی بهشون بچسبه اما مپای کالاف حداکثر 25 نفر بیشتر جواب نمیدن و این خواسته خود سازنده هاست.
پاسخ
گیم پلی= کال آف دیوتی
صداگزاری= کال آف دیوتی
داستان= کال آف دیوتی
گرافیک= بتلفیلد
آنلاین= بتلفیلد
[تصویر:  Dota.jpg]
پاسخ
کالااااااااااااااااااااااااااااااااف و تمام [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
[تصویر:  vdy6nrznnj8ruqar5rh7.jpg]
پاسخ
ببینید همه ی ما با کال آف خاطره داریم و کاپتان پرایس یا سند من یا .... رو هیچ وقت فراموش نمی کنیم ولی در مورد بتلفیلد این  موضوع مشخصه که اکثرا به خاطر مولتی می رن سراغش ولی به شخصه هر دو رو  در یه سطح می دونم ولی فقط کال آف داستانش یه سر گردن و بتلفیلد هم مولتی پلیرش یه سر گردن بالاتره.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رسمی مناظره بین اعضای فروم گیمفا ARK1375 187 43,881 08-22-2016, 07:38 PM
آخرین ارسال: Farhad01
  پاتوق طرفداران call of duty : ghosts Dark punisher 35 7,838 07-14-2013, 03:09 PM
آخرین ارسال: Dark punisher
  پاتوق طرفداران call of duty و battlefield Dark punisher 0 958 05-31-2013, 04:02 PM
آخرین ارسال: Dark punisher
  call of duty boII uprising trailer roommate 0 1,137 04-11-2013, 05:13 PM
آخرین ارسال: roommate
Wink پاتوق بهترین بهترین ها CALL OF DUTY MW3 AMIRREZA007 10 3,012 02-14-2013, 08:00 PM
آخرین ارسال: AMIR-GAMER

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان