امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شایعه یا واقعیت | سیستم مورد نیاز Batman : Arkham Knight
به نام خدا
عید فطر مبارک
[تصویر:  da7j55n8ithompzp590x.jpg]
نام : Batman : Arkham Knight
سازنده : Rocksteady
ناشر : Warner Bros
سبک : Action-adventure
پلتفرم ها : PS4، Xbox One، PC
تاریخ انتشار : ۲۰۱۵

پس از مرگ جوکر در پایان Arkham City، گمانه زنی ها برای انتخاب ضد قهرمان اصلی نسخه ی بعدی بسیار زیاد بوده است. این حرفی است که خود تیم سازنده نیز تایید کرده است و اعلام کرده که برای یافتن یک ضد قهرمان مناسب که بتواند بتمن را به چالش بکشد بسیار فکر کرده اند. بازی حدود ۲ سال پس از حوادث نسخه ی قبلی اتفاق می افتد. سکانسی آغازین بازی از جایی شروع می شود که شهر گاتهام در حال تخلیه است. علت تخلیه ی شهر نیز بمب گذاری شخصیت Scarecrow در نقاط مختلف شهر است. گویا این بمب گذاری از پیش طراحی شده بوده است و پیش از این Scarecrow با اکثر خلافکاران بزرگ شهر مانند پنگوئن، دو چهره و هارلی کوئین دیدار داشته است و از آن ها خواسته است تا با همکاری یکدیگر یک بار برای همیشه بتمن را نابود کنند. با تخلیه ی شهر، فضای مناسبی برای خلافکاران پیش می آید تا بتوانند با استفاده از ضعف نیرو های پلیس کنترل کل گاتهام را به دست گیرند. در این میان بار دیگر بتمن شنل خود را به تن می کند تا دشمنان خود را شکست دهد اما در این میان یک چالش بزرگ برای بتمن وجود دارد و آن وجود یک دشمن کاملا جدید است که بتمن هیچ اطلاعاتی درباره ی او ندارد. Arkham Knight علاوه بر اینکه نام بازی است، نام دشمن جدید بتمن نیز می باشد که قرار است سخت ترین چالش را برای او رقم بزند.
دنیای Arkham Asylum به یک تیمارستان ختم می شد در حالی که دنیای Arkham City مربوط به شهر Arkham بود ولی در Arkham Knight تمام گاتهام زیر پاهای بتمن است. اولین نکته ای که در نمایش بازی خود نمایی می کند چشم انداز دیدنی شهر گاتهام و ساختمان های بلند آن می باشد که....

اگر خاطرتان باشید چندی پیش در انجمن مطلبی تحت عنوان "آیا سیستم مورد نیاز Call of Duty : Advanced Warfare این است؟" گفته شد که مورد استقبال شما کاربران گرامی واقع گرفت و به همین دلیل تصمیم به زدن تاپیکی در رابطه با شایعه ای دیگر گرفته شد.
باز هم وب سایت Tech-Gamer که در زمینه اعلام سیستم های مورد نیاز بازی ها فعال است و چند هفته ای می شود که فعالیت خود را قطع کرده، سیستم مورد نیاز بازی Batman : Arkham Knight را همانند دفعات قبل، پیش بینی کرده است. پس بد نیست با اینکه میدانیم این قضیه صحت ندار ولی نگاهی کوتاه به این سیستم بیندازیم. آن چه معلوم نیست، سیستم نهایی این عنوان می باشد و ما از آینده خبر نداریم که شاید همین شایعه به حقیقت پیوست!
حداقل سیستم مورد نیاز
  • Operating System: Windows 7
  • Processor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+ / Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz
  • RAM: 2 GB
  • Hard Disk space: 25 GB
  • DirectX: dx 10
  • Video Card: ATI Radeon HD 6670 DDR3 / NVIDIA GeForce GT 630 DDR3
  • Sound Card: DirectX compatible.
سیستم پیشنهادی
  • Operating System: Windows 7
  • Processor: AMD Phenom II X4 965 / Intel Core i5-750 Quad 2.66GHz
  • RAM: 4 GB
  • Hard Disk space: 25 GB
  • DirectX: dx11
  • Video Card: ATI Radeon HD 6950 GDDR5 / NVIDIA GeForce GTX 660 GDDR5
  • Sound Card: DirectX compatible.

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
به قول معروف:منبع؟؟
[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
نه از به خاطر حرف منبع رو درج نکن اگه مسئله حاد شد دوست داشتی منبع رو بزاربه هر حال درج منبع جزو قوانینه(دوستان اشتباه نشه من منظورم به کسی یا اشخاصی نبود،چون خودم یه زمانی اینطوری بودم گفتم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img])

(07-29-2014, 06:54 PM)'assassinwanted' نوشته است: به قول معروف:منبع؟؟
[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
نه از به خاطر حرف منبع رو درج نکن اگه مسئله حاد شد دوست داشتی منبع رو بزاربه هر حال درج منبع جزو قوانینه(دوستان اشتباه نشه من منظورم به کسی یا اشخاصی نبود،چون خودم یه زمانی اینطوری بودم گفتم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img])

عادت من اینه وقتی با یه تاپیک برخورد میکنم،اول هرچی که داخل اون تاپیکه رو بررسی میکنم بعد کامنت میدم،مخصوصا عکسای اون تاپیکو.(الان با شما نبودم ولی کلا گفتم!). داخل متن هم گفتم که کدوم وب سایت.
منبع روی عکسه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] کیلیک بفرمایید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
خداکنه این سیستمو بخواد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] تا رو کیفیت خوبی بزنمش بر بدن [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

ولی این سر کار خانوم هارلی  بد جور منو اسیر خودش کرده!! حتمی بازی کردن باهاش جالبه......[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ای کاش این سیستم مورد نیازش باشه! اما مطمئنم فیکه!
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
صد در صد فیکه!!!!!!!!!!!!!!!
عمرا 

رم 4[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img] برا سیستم پیشنهادی

RAM: 4 GB
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
هرچیش معلوم نکنه فیکه این حداکثر رم مورد نیاز ضایش میکنه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
فکر نمی کنم این سیستم مورد نیاز بازی باشه..! عنوان DriveClub برای حداقل سیستم مورد نیاز رم رو 4 گیگ اعلام کرده بود. یعنی نسخه نسل هشتمی بازی، به یک عنوان ریسینگ هم از نظر گرافیکی و کیفیتی( Visuals ) نمی رسه!! DX رو هم که دیگه اصلا حرفش رو نزنید.. 10!!
(07-29-2014, 10:11 PM)'Danial Shaykhi' نوشته است: فکر نمی کنم این سیستم مورد نیاز بازی باشه..! عنوان DriveClub برای حداقل سیستم مورد نیاز رم رو 4 گیگ اعلام کرده بود. یعنی نسخه نسل هشتمی بازی، به یک عنوان ریسینگ هم از نظر گرافیکی و کیفیتی( Visuals ) نمی رسه!! DX رو هم که دیگه اصلا حرفش رو نزنید.. 10!!

خب مترو رودکس هم برای پیشنهادی رم 4 گیگ میخواد. ویچر 3 هم از دایرکت ایکس 10 استفاده میکنه. هیچ چیز غیر ممکن نیست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Smile مشخصات سیستم خود را بگویید و قدرتش را بسنجید!! CLONER12345 2,761 388,204 07-21-2022, 05:27 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  راهنمایی جهت خرید سیستم sootabyte 0 886 10-25-2021, 09:33 PM
آخرین ارسال: sootabyte
  سیستم مورد نیاز gta iv sepehrssd 4 2,031 08-17-2019, 06:34 PM
آخرین ارسال: sepehrssd
  سیستم بازی armin21 1 1,832 09-02-2018, 04:34 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  تاپیک جامع بحث در باره ی سیستم مورد نیاز بازی ها omidg 7 3,674 08-21-2017, 05:29 PM
آخرین ارسال: Future

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان