امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چی نیگا میکنید؟
Wink 
با سلام خدمت شما گیمفایی های عزیز
تو این تایپیک فیلما یا سریالایی رو که دارید نگاه میکنید رو بگید + شرح مختصری از داستان
ممنون

دوست من بحث در مورد فیلم یا سریال ممنوع میباشد[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
من میخام مطلب جدید بزارم ولی نمدونم چجوری[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
(07-27-2014, 07:41 PM)'توکلی' نوشته است: من میخام مطلب جدید بزارم ولی نمدونم چجوری[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

یعنی چی؟اگه منظورت درست کردن تاپیک هست برو به اون قسمتی که میخوای تاپیک بزنی بعد اون بالا نوشته ارسال موضوع جدید رو اون بزن بعد مطلبت رو بنویس بزن رو ارسال موضوع[تصویر:  sohappy.gif]
تاپیک بسته میشه چون اینجا انجمن گیمه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] به هر حال من سریال های هفت سنگ، ستایش و گاهی اوقات مدینه رو دنبال می کنم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
بحث در مورد سریال و فیلم و موزیک و خواننده و بازیگر ممنوع داداش[تصویر:  ehe.gif]میان میبندن تاپیکو[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]الان صاحب انجمن میاد اینطوریه [تصویر:  eteraz.gif][تصویر:  khandeeeee%20bahal.gif] شوخی کردما یه وقت به دل نگیرین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

دوستان!! هرگونه پستی پس از پست من در اینجا اسپم حساب میشه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img](حتی این پست من:| )
شاید بسته بشه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]ولی به هر حال من الان هفت سنگ و سریال the walking dead رو میبینم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
4.
[bgcolor=#e7e7e7] بحث درباره ی خواننده ها/آهنگ/فیلم ممنوع.[/bgcolor]
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][align=right]--------------------------------------------------------------
دوستان لطفا اسپم ندن تا تاپیک بسته بشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
-------------------------------------------------------------

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان