نظرسنجی: وب سایت پرشین گیمر رو دیدی؟! ازش خوست اومد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
40.00%
2 40.00%
خیر
60.00%
3 60.00%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان جذب خبرنگار، تحریریه، مدیر، منتقد برای وب سایت خبری - تحلیلی پرشین گیمر
Tongue 
سلام و عرض ادب خدمت حضور تک تک کاربران خوب و خوش ذوق وب سایت بزرگ گیمفا.
شهریار هستم مدیر کل وب سایت پرشین گیمر.
حدود یک سال هستش که سعی کردم وب سایت پرشین گیمر رو برای علاقمندان بازی های رایانه ای و کنسولی آماده کنم تا شاید گوشه ای از حمایت و رضایت این عزیزان رو به خودمون جلب بشه. الحمدالله، ما که راضی هستیم و اگه کسی هم راضی نیست انشالله بتونیم این عزیزان رو هم راضی کنیم. [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
خدا رو شکر که تا به این لحظه وب سایت در جایگاه نسبتاً خوبی قرار گرفته و امیدوارم بتونیم با هم بهترش کنیم. هر چی باشه یه وب سایت به همکاری تیمی نیاز داره مگه نه؟! منم اومدم تو یه همچین وب سایت بزرگی یعنی وب سایت بزرگ گیمفا از کاربران صاحب نظر و مشتاق ترکوندن بازی های رایانه ای و کنسولی تقاضا کنم که اگه مایل هستن به من و وب سایت پرشین گیمر کمک کنند، برای همکاری به وب سایت خودشون بیان.
حقوق ناچیزی در نظر گرفته شده که انشالله بعد اینکه وب سایتمون راه بیوفته حسابی از خجالتتون در میام. [img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
عزیزانی که مایل به همکاری هستن می تونن به لینک زی مراتجعه کنن و فرم درخواست همکاری رو پر کنن.
http://www.persiangamer.net/authorship

امیدوارم همیشه خودتون و خانوادتون در سلامتی کامل به سر ببرید. چون هیچ چیز بهتر و بالاتر از سلامتی جسم و روح وجود نداره.
زیاد حرف زدم ازتون معذرت میخوام. سوالی داشتید هم در سایت و هم در اینجا و هم در قسمت پیام خصوصی می تونید مطرح کنید. من در خدمتتون هستم.
موفق باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
سلام به همگی.
تغییرات گسترده ای در وب سایت پرشین گیمر صورت گرفته است. در این تغییرات قالب سایت تغییر کرده و علاوه بر اون سیستم کاربری سایت نیز متحول شده. به وب سایت سر بزنید و نظر خودتون رو اعلام کنید.
بابت نظر دوست خوبم hadiac هم سپاسگزارم و امیدوارم اینبار از تغییرات صورت گرفته خوشتون بیاد.
(سوال نظرسنجی رو نیگا. خوست اومد دیگه چیه؟! [img]images/smi/s0 (5).gif[/img])
از توجه شما عزیزان بسیار سپاسگزارم.

پاسخ
کسی نبود بیاد کمک؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دست تنهام. سخته مفهمی سخـــــــــــــــــــــــــت!!! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت کاهش پینگ pixow.ir (اسکم) cudamilad 5 1,068 04-02-2024, 05:12 PM
آخرین ارسال: ariyadanesh
  سایت های درخواستی Farhan 251 62,392 05-01-2023, 01:09 AM
آخرین ارسال: Zahra_yzdi
  معرفی سایت دانلود فیلم و موزیک farrokh 4 1,722 07-31-2022, 09:59 PM
آخرین ارسال: Filimato
Heart آموزش های طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی saeed74 1 938 05-16-2022, 11:05 PM
آخرین ارسال: mobinastra
  سایت خدمات حرفه ای سئو ارزان و آموزش سئو حرفه ای رایگان mobinastra 0 764 05-16-2022, 11:01 PM
آخرین ارسال: mobinastra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان