امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یادش بخیر(2)|شیطان هم میگرید DMC3
[تصویر:  70785743952754348032.png]
سازنده:(CAPCOM,UBISOFT(PC
ناشر:CAPCOM
تاریخ عرضه:2005 برای PS2 و 2006 برای PC نسخه SPECIAL EDITION
پلتفرمها:(XBOX 360(HD),PC,PS2,PS3(HD
سبک:Third Person Action-Hack And Slash
شخصیت های اصلی بازی:
[تصویر:  05661838394675818218.png]

DANTE

[تصویر:  33196887551411854938.png]

VERGIL

داستان:(خطر اسپویل شدید!!!!)

در این قسمت از بازی شما کنترل شخصیتی بنام DANTE را دارید.داستان این قسمت قبل از قسمت های قبلی است.در این قسمت داستان از این قرار است که دانته و برادر وی یعنی ورجیل(VERGIL) باهم اختلاف نظر شدیدی دارند و با هم دعوا های کشنده ای هم میگیرند.حالا چه اختلافی؟.ورجیل میخواهد دروازه ای که پدرش یعنی اسپاردا(SPARDA) آن را بسته بود را باز کند(دروازه ای که دنیای میان انسان ها و شیاطین را متصل می ساخت)اما دانته اجازه این کار را به او نمیداد و جلوی او می ایستاد.پس ورجیل مجبور به کشتن برادرش شد.ورجیل دانته را یک بار کشت اما دانته با نیرویی که پدرش به وی داده بود یعنی گردن بندش توانست دوباره جانی دیگر بگیرد اما این دفعه با دوچهره یک ظاهر وی شیطان و یک ظاهر وی انسان.اما چه کسی ورجیل را وادار به این کار کرد؟مردی که زن خود را کشته بود و تبدیل به شیطان شده بود دختر این مرد هم در بازی ایفای نقش میکند.هدف آن مرد از گول زدن ورجیل به دست آوردن شمشیری بود که اسپاردا آن را در دنیای شیاطین گذاشته بود. آن مرد به هدف خود رسید.اما ورجیل و دانته با یکدیگر اتحاد برادرانه ای تشکیل داده و او را شکست دادند و از دروازه به بیرون پرتابش کردند برای باز شدن دروازه نیاز به گردن بند هردو برادر و خون آن ها بود.خلاصه آن ها دروازه را باز کرده دانته وارد دروازه شد اما ورجیل گفت:من در اینجا می مانم جای من اینجاست و در آنجا زندانی شد و دانته هم گریه کرد و این گونه بود که شیطان هم گریست.

امیدوارم لذت برده باشید

اگر خاطره ای چیزی از این بازی دارید لطفا بیان کنید

نظر هم یادتون نره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خاطره خودم که چهل ممبر با پسر داییم نوبتی بازی میکردیم هرکی هر دست میباخت نوبت اون یکی بود.

هعی یادش بخیر عجب روزایی بود.

بازی بعدی چی باشه؟؟؟؟؟

[تصویر:  1g9m3x2615avtcitkeoy.png]
پاسخ
الان من نفهمیدم این چی بود؟

نقد و بررسی بود؟ اگه بود باید بزاریش تو قسمت نقد و بررسی نه اینجا
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
اين چه جور مقاله ايه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
كلا پنج خط داره كه بالاش هم نوشته شده خطر اسپويل[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
(08-07-2014, 09:25 PM)'Rocksteady' نوشته است: الان من نفهمیدم این چی بود؟

نقد و بررسی بود؟ اگه بود باید بزاریش تو قسمت نقد و بررسی نه اینجا

این مطلب برای این نوشته شده که یاد آور خاطرات شما باشد در پایان هم ذکر کردم که اگر خاطره ای دارید لطف کنید بگید.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[تصویر:  1g9m3x2615avtcitkeoy.png]
پاسخ
ممنون.[img=18x18]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به عنوان یاد اوری، مختصر و مفید بود.[img=18x18]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  6nbcc5qui6npeyaqb2sz.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان