امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WWE 2K15 | Official Thread
[تصویر:  maxresdefault.jpg]

یکی از سری بازی های پرطرفدار که هر ساله نسخه جدیدی از آن ها به بازار عرضه می شود، سری WWE 2K می باشد.  نسخه جدیدی از این سری به صورت رسمی توسط ۲K، با نام WWE 2K15، معرفی شد.عنوان WWE 2K15 قرار است در تاریخ ۲۸ اکتبر برای دو کنسول نسل هشتمی PS4 و Xbox One، و دو کنسول نسل هفتمی PS3 و Xbox 360 منتشر گردد. همان طور که می بینید فعلا خبری از نسخه PC بازی نیست و تاکنون انتشار آن برای PC به صورت رسمی تایید نشده است.۲K چند سال پیش این سری را از شرکت بزرگ THQ، که در زمان خرید رو به ورشکستگی بود، خریداری کرد و تا قبل از آن ساخت و نشر این سری را شرکت THQ بر عهده داشت. بسیاری از طرفداران این سری باور دارند که پس از خریداری این سری توسط ۲K، دیگر پیشرفتی در این سری مشاهده نشده است و این سری رو به زوال است.
  قابل توجه عشاق دنیای کشتی کج و سری بازی WWE 2K … لیست کامل مبارزان تایید شده در بازی WWE 2K15 سرانجام منتشر شده است و شما می توانید آن را در ادامه مطلب تماشا کنید. امروز به افتخار برگزاری مسابقات SummerSlam، برنامه WWE یک کنفرانس ویژه را برای برای ۲K15 ترتیب دیده است که مجریان آن آقای Stone Cold Steve Austin و خانم Renee Young می باشند. این دو نفر لیست زیر را برای شما اعلام کرده اند:
  • Bray Wyatt
  • Roman Reigns
  • Chris Jericho
  • Dolph Ziggler
  • Fandango
  • Sheamus
  • Big Show
  • Cesaro
  • Damien Sandow
  • Brock Lesner
  • CM Punk
  • Triple H
  • Shawn Michaels
  • John Cena
  • Golddust
  • Dean Ambrose
  • Batista
  • Jey Usos
  • Jimmy Usos
  • AJ Lee
  • Big E
  • Jack Swagger
  • Tyson Kidd
  • Darren Young
  • Rey Mysterio
  • Nikki Bella
  • Brie Bella
  • Titus O’Neil
  • The Rock
  • Hulk Hogan Hulkamania Edition includes Hollywood Hogan
  • RVD
  • Stone Cold Steve Austin
  • Erick Rowan
  • Luke Harper
  • Sting pre-order launch exclusive to include Retro Sting and Crow Sting
  • The Undertaker
  • Kofi Kingston
  • R-Truth
  • Justin Gabriel
  • Randy Orton
  • Naomi
  • Daniel Bryan
  • Xavier Woods
  • The Miz
  • Kane
  • Tamina
  • Seth Rollins
داستان در WWE 2K15 بر خلاف ۲K14 که سطح وسیعی از دنیای WWE را در بر می گرفت، هم اکنون بیشتر متمرکز شده است. بخش داستانی به دو قسمت تقسیم شده است که هر یک به دشمنی های گذشته در WWE اشاره خواهد داشت و همگی این موارد از سوی سازندگان به مانند یک سری مستند کوچک تشبیه شده است. نسخه های نسل هشتمی Xbox One و Playstation 4 از یک حالت مخصوص به نام MyCareer بهره می برند. در این بخش که از بازی NBA 2K14 برداشته شده و با فضای WWE ترکیب شده است، شما با کشتی گیران ساخته شده توسط خودتان به مبارزه خواهید پرداخت. جزئیات بیشتری را سازندگان در رابطه با این قسمت هنوز منتشر نکرده اند. در بخشاخبار عمومی تر نیز بایستی بگوییم که ستارگان مشهور WWE حدود ۵۰ روز را صرف موشن کپچر کرده اند تا اینکه تمامی حرکات نمادین آنها دقیقا به صورت دیجیتالی ضبط شود. همچنین WWE 2K15 چهار برابر عنوان قبل یعنی ۲K14 انیمیشن دارد.

۲K Showcase نیز به یک سری دشمنی های مشهور همچون Sting vs. Ric Flair; Hogan vs. Roddy Piper; Cena vs. CM Punk and Cena vs. Edge; Sheamus vs. Big Show; Sheamus vs. Daniel Bryan. Roman Reigns vs. Cena; The Shield vs. Evolution خواهد پرداخت.

گیمفا.
آرش سعادتمند.
[تصویر:  WWE-2K15-Bray-150x150.jpg] [تصویر:  WWE-2K15-Cena-150x150.jpg] [تصویر:  WWE-2K15-Cesaro-150x150.jpg] [تصویر:  WWE-2K15-Reigns-150x150.jpg]
[تصویر:  WWE-WK15.jpg]
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcS_QF3hbpWfxnN4QJ4EkxV...5yonGZxnpK]
گیمفا
...

[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
تریلر تیزر از WWE 2K15 در نمایشگاه گیمزکام 2014
720
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(08-17-2014, 08:46 PM)'just-ps4' نوشته است: [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

کاربر گرامی استفاده از شکلک،اسپم محسوب میشه!
لطفا رعایت فرمایید

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
داداش دستت دردنکنه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ولی این لیست ، لیست کامل نیست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

یه نگاه به اینا بکن که سایت 2k گذاشته و بشمارشون تعدادشون رو باهم مقایسه کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]این 58 تا هست ولی لیست شما 47 تا هست[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]و 2k زده full roster coming soon [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

[تصویر:  61775133292690815113.png]

[تصویر:  95306203784753098496.png]

پاسخ
Daniel Bryan از کشتی و WWE 2K15 می گوید | YES … YES!

[تصویر:  date.png] شهریور ۴م, ۱۳۹۳| ۱۱:۰۶ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند [تصویر:  1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485] 

[تصویر:  WWE2K15_Daniel_Bryan-440.png]

ورزشگاه ساکت است … ناگهان موسیقی Ride Of The Valkyries پخش می شود اما با میکسی عجیب و متفاوت! همگان با صدای بلند پشت سر هم می گویند Yes … Yes … Yes. آنها قهرمان دوست داشتی خود یعنی Daniel Bryan را فرا می خوانند. ایشان اخیرا صحبت هایی با سایت Ausgamers پیرامون مسائل مختلف در بازی WWE 2K15 داشته اند که جزئیات آن را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید. آقای Bryan معقتند که ساخت WWE 2K15 برای ایشان بسیار جذاب بوده است. او می گوید:
نقل‌قول: من در حقیقت هیچ گونه موشن کپچری انجام ندادم و سازندگان صرفا یک سری اسکن تهیه کردند. با این حال هر کسی که به جای من ضبط موشن کپچر را بر عهده داشته، بایستی بگویم که عملکرد خارق العاده ای را از خود به نمایش گذاشته است زیرا همه چیز عالی به نظر می رسد. اگر شما به من می گفتید که چنین کاری را بدون حضور تماشاچیان انجام دهم، مسلما نمی توانستم که به اندازه آن بازیگر علمکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارم.
از آقای Daniel Bryan سوال شد که دوست دارید زمانی که مدل شما در WWE 2K15 ساخته می شود چه تغییراتی را دریافت کند؟ ایشان گفته اند:
نقل‌قول: دوست دارم که مدل من هیکل و عضله بیشتری دریافت کند. خیلی دوست دارم که شکل بهتری را داشته باشم اما آنها با همین وضعیتی که هستم من را در بازی قرار داده اند. اوه ه ه ه …
اگر از آقای Bryan بپرسیم که به خودش نمره دهد پاسخ چه می باشد؟
نقل‌قول: از ۱۰۰ اگر بخواهیم حساب کنیم من به خودم نمره ۷۵ کامل را عطا می کنم.بسیار خوب من ۸۳ هستم (خنده).
داستان در WWE 2K15 بر خلاف ۲K14 که سطح وسیعی از دنیای WWE را در بر می گرفت، هم اکنون بیشتر متمرکز شده است. بخش داستانی به دو قسمت تقسیم شده است که هر یک به دشمنی های گذشته در WWE اشاره خواهد داشت و همگی این موارد از سوی سازندگان به مانند یک سری مستند کوچک تشبیه شده است. نسخه های نسل هشتمی Xbox One و Playstation 4 از یک حالت مخصوص به نام MyCareer بهره می برند. در این بخش که از بازی NBA 2K14 برداشته شده و با فضای WWE ترکیب شده است، شما با کشتی گیران ساخته شده توسط خودتان به مبارزه خواهید پرداخت. جزئیات بیشتری را سازندگان در رابطه با این قسمت هنوز منتشر نکرده اند. در بخشاخبار عمومی تر نیز بایستی بگوییم که ستارگان مشهور WWE حدود ۵۰ روز را صرف موشن کپچر کرده اند تا اینکه تمامی حرکات نمادین آنها دقیقا به صورت دیجیتالی ضبط شود. همچنین WWE 2K15 چهار برابر عنوان قبل یعنی ۲K14 انیمیشن دارد.

پاسخ
به نظرم از اون دسته بازیاس که باید روی نسل هفتم بازی بشه !
پاسخ
عالی شده.
فقط سیستم شخصیت سازیش کار میکنه؟
میخوام شخصیت سارجنت دوکز رو بسازم.
یا این که میشه کارکتر سارجنت دوکز رو از اینترنت دانلود کرد و گذاشت تو بازی؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
همه ما عشق را از تو آموختیم "سارجنت دوکز"
همیشه در یاد ما میمانی...
[تصویر:  12115295754065580351.jpg]
پاسخ
(08-26-2014, 03:33 PM)'سارجنت دوکز' نوشته است: عالی شده.
فقط سیستم شخصیت سازیش کار میکنه؟
میخوام شخصیت سارجنت دوکز رو بسازم.
یا این که میشه کارکتر سارجنت دوکز رو از اینترنت دانلود کرد و گذاشت تو بازی؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بله ماد شخصیت سازی داره.
ولی فکر نکنم همچین شخصیتی رو برای دانلود برای همیچین بازی بذارن! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
شایعه : WWE 2K15 و Bioshock Infinite: The Complete Edition برای PC منتشر می شوند

[تصویر:  date.png] شهریور ۷م, ۱۳۹۳| ۱۸:۰۶ [تصویر:  user.png] محمدسعید خزایی [تصویر:  1377035567-bpfull.jpg&w=48&id=7782&random=1408345912] 

[تصویر:  WWE2K15_Daniel_Bryan-440.png]
مسلما اکثر PC بازان علاقه مند به تجربه ی WWE 2K15 و  Bioshock Infinite: The Complete Edition بر روی رایانه های خود می باشند. هم اکنون و بر اساس اطلاعات به دست آمده از Take-Two عنوان WWE 2K15 در تاریخ ۲۹  August سال جاری و همچنین بازی Bioshock Infinite: The Complete Edition  در ۲۷  August سال جاری برای PC منتشر می شود.
افزون بر این یک منبع کره ای نیز این مطلب را تایید کرده است و تصاویری نیز برای اثبات ادعای خود به کاربران نشان داده است که در آنها نام و تاریخ انتشار بازی ذکر شده است. این تصاویر در پایین قابل مشاهده می باشند.

[تصویر:  wwe-2k15-pc-grb.jpg]
[تصویر:  bioshock-infinite-the-complete-edition-pc.jpg]

البته ممکن است این سخنان  در رابطه ی WWE 2K15 درست باشند زیرا ۲K برای نشان دادن قدرت هرچه بیشتر بازی خود می تواند از PC استفاده کند،  البته این موضوع هنوز در حد یک شایعه می باشد ولی بدون شک منتشر شدن بازی هایی همچون  WWE 2K15 و Bioshock Infinite: The Complete Edition برای PC می تواند این دسته از بازیبازان را شادمان کند. در پایان تنها می توان گفت فعلا می بایست صبر کرد و منتظر انتشار اخبار و اطلاعات جدیدی در این باره باشیم.

پاسخ
با Bioshock کاری ندارم (چون به این تاپیک ربطی نداره)، ولی همون بهتر که WWE 2K15 برای PC نیاد! چون همه نسخه های قبلی یک پورت بسیار ناموفق روی PC داشتند که هم مشکلاتی در کنترلر Keyboard و هم گرافیک بازی ایجاد می کرد. افت فریم هایی که نسخه سال پیش داشت خیلی رو اعصاب بودند. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
جدا از این، بازی هم در ژانر Fighting طبقه بندی میشه و بیشتر بازی های این سبک هم رو PC عملکرد چندان چشم گیری ندارند. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
هومن جان ممنونم بابت مطلب. اعتبارم تموم شد! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,345 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,349 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,979 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,620 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,908 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان