امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call Of Duty: Advanced Warfare برای Wii U منتشر نخواهد شد
[تصویر:  call-of-duty-advanced-warfare-soldier-wallpaper.jpg]

Call Of Duty: Advanced Warfare مدت کوتا‌هی قبل از E3 2014 معرفی شد و از همان ابتدا بحث منتشر شدن و یا نشدن این عنوان برای Wii U وجود داشت. هم‌اکنون به صورت رسمی تایید شده که Call Of Duty: Advanced Warfare برای Wii U منتشر نخواهد شد.

استودیو Sledgehammer Games اعلام کرده که بر‌خلاف دو نسخه قبلی سری Call Of Duty که برای Wii U عرضه شده است، Call Of Duty: Advanced Warfare برای کنسول مذکور منتشر نمی‌شود. Michael Condery، از بنیان‌گذاران استودیو Sledgehammer Games، در حساب شخصی توییترش در پاسخ به شخصی که پرسیده بود آیا Call Of Duty: Advanced Warfare برای Wii U منتشر می‌شود نوشته است که:
نقل‌قول: خیر. چنین اتفاقی نخواهد افتاد. این تصمیم را Activision گرفته است. ما هم‌اکنون بر روی Xbox One ،PS4 و PC تمرکز کرده‌ایم.
Call Of Duty: Advanced Warfare در 4 نوامبر برای دو کنسول نسل هشتمی Xbox One و PS4، دو کنسول نسل هفتمی Xbox 360 و PS3 و البته PC منتشر خواهد شد.

منبع

پاسخ
W ii U [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خدایی ضعیف هست W ii U [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]  دلیل اصلی که برای عرضه نشدنش هست بازار فروش بسیار ضعیفش هست...
ممنون مهرشاد جان [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
ما هم‌اکنون بر روی Xbox One ،PS4 و PC تمرکز کرده‌ایم.

یعنی x360وps3هیچی نیستن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
پاسخ
(08-21-2014, 09:24 PM)'Mohammad saed' نوشته است: W ii U [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خدایی ضعیف هست W ii U [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]  دلیل اصلی که برای عرضه نشدنش هست بازار فروش بسیار ضعیفش هست...
ممنون مهرشاد جان [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

wiiu[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

با تمام احترامی که برات قائلم ولی:

این الان یعنی چی؟ WIIU از تمام کنسول های نسل هفت قوی تره و اگه نمی دونستی بدون که بازی Swapper رو نزدیک به PS4 اجرا میکنه. تا حالا زلدا بازی کردی؟ تا حالا کنسول نینتندو داشتی؟ من هم نداشتم ولی وقتی هم نداشتم همچین حسی نسبت بهش نداشتم. تریلر Zelda 2015 رو برا WiiU دیدی؟ بایونتا بازی کردی تا حالا؟  الان متای بازی های اختصاصی WIIU با بازی های XONE و PS4(که خیلیا سنگشو به سینه می زنن) مقایسه کردی؟ من میخوام بدونم از کجا میگی : خدایی ضعیف هست WIIU[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

خواهشا چند تا دلیل منطقی و محکم برام بیار[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
WiUU بازیهای خیلی خوبی داره بهترین بازی ها برای اونن
ولی نمیدونم چرا پیشرفت نمیکنه هیچکس تحویلش نمیگیره
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(08-21-2014, 10:49 PM)'van helsing' نوشته است:
(08-21-2014, 09:24 PM)'Mohammad saed' نوشته است: W ii U [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

این الان یعنی چی؟ WIIU از تمام کنسول های نسل هفت قوی تره و اگه نمی دونستی بدون که بازی Swapper رو نزدیک به PS4 اجرا میکنه. تا حالا زلدا بازی کردی؟ تا حالا کنسول نینتندو داشتی؟ من هم نداشتم ولی وقتی هم نداشتم همچین حسی نسبت بهش نداشتم. تریلر Zelda 2015 رو برا WiiU دیدی؟ بایونتا بازی کردی تا حالا؟  الان متای بازی های اختصاصی WIIU با بازی های XONE و PS4(که خیلیا سنگشو به سینه می زنن) مقایسه کردی؟ من میخوام بدونم از کجا میگی : خدایی ضعیف هست WIIU[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

ببین اصلا رو بازی های مولتی عملکرد جالبی نداره! اصلا نگو نه که نداره! بعدش کنسول نیتندو نداشتم ولی این کنسولا تنها رو بازی های شرقی خوبن یا بهتره بگیم عالیی هستن! شک نکن عملکرد W ii U رو یه عنوان بزرگ مثل WD  ضعیف تر از PS 3 / X 360 هست! می گی نه نگاه کن... آقا صبر می کنیم تا بیاد!
همچنین من گفتم یکی از دلایل اصلی که ناشران نمیان طرفش بازار فروش ضعیفش هست![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
در مورد متا هم انتظار از عناوین انحصاری PS 4 و X one خیلییی بیشتره! درسته اون بازی ها ( مال WiiU ) تو سبک و سیاقشون عالی هستن و متاشون تو اون سبک خوبه اما به طور کلی باید قبول کنیم که بازی های شاخ و انحصاری PS 3 / X 360 بهترن! همچنین WiiU که کنسول بین نسلی هست و نزدیک نسل 8 عرضه شده در حالی که PS 3 / X 360 نسل هفتمی خالصن .....[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] ( آقا من تصلیم بیا تو پروفایلم...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] )

پاسخ
 wiiu به درد نمی خوره بابا.
تنها بازیش سوپر ماریو هست[img]/images/smilies/smilies1/s (3).gif[/img]
پاسخ
(08-22-2014, 10:52 AM)'amir82' نوشته است:  wiiu به درد نمی خوره بابا.
تنها بازیش سوپر ماریو هست[img]/images/smilies/smilies1/s (3).gif[/img]

خخخخخ! شوخی بسیار جالبی بود! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
Wii U به درد نمی خوره؟! رو چه حسابی این حرف رو می زنی داداش؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] معلوم شد که اصلاً یه گیمر حرفه ای نیستی و یا سنت پایینه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چون فقط گیمرهای بالای 20 سال یا افرادی که تجربه زیادی تو دنیای بازی های ویدیویی دارند، می تونند عناوینی شاهکار مثل Legends of Zelda رو درک کنند. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(08-22-2014, 12:02 AM)'Mohammad saed' نوشته است:
(08-21-2014, 10:49 PM)'van helsing' نوشته است:

ببین اصلا رو بازی های مولتی عملکرد جالبی نداره! اصلا نگو نه که نداره! بعدش کنسول نیتندو نداشتم ولی این کنسولا تنها رو بازی های شرقی خوبن یا بهتره بگیم عالیی هستن! شک نکن عملکرد W ii U رو یه عنوان بزرگ مثل WD  ضعیف تر از PS 3 / X 360 هست! می گی نه نگاه کن... آقا صبر می کنیم تا بیاد!
همچنین من گفتم یکی از دلایل اصلی که ناشران نمیان طرفش بازار فروش ضعیفش هست![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
در مورد متا هم انتظار از عناوین انحصاری PS 4 و X one خیلییی بیشتره! درسته اون بازی ها ( مال WiiU ) تو سبک و سیاقشون عالی هستن و متاشون تو اون سبک خوبه اما به طور کلی باید قبول کنیم که بازی های شاخ و انحصاری PS 3 / X 360 بهترن! همچنین WiiU که کنسول بین نسلی هست و نزدیک نسل 8 عرضه شده در حالی که PS 3 / X 360 نسل هفتمی خالصن .....[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] ( آقا من تصلیم بیا تو پروفایلم...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] )

کنسول بین نسلی نداریم عزیز و کنسول نال یه نسل خاصه. ضمنا یوبیسافت توی نسل هفتم بیشترین سودش رو از کنسول wii برده. اگه زلدا رو بازی کنی میفهمی چی میگم و نیتندو بازی هاش توی همه سبک ها هستن توی یه سبک خاص نیستن[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 449 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 9,709 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  قابلیت شخصی‌سازی آپارتمانتان در Cyberpunk 2077 وجود نخواهد داشت White Beard 1 3,918 11-09-2021, 02:57 PM
آخرین ارسال: ibath
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,256 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,665 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان