امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saints Row: Gat Out of Hell از فیلم های Disney الهام گرفته است
[تصویر:  97893926687815528057.jpg]

عنوان [size=14px]Saints Row به دلیل داشتن محتواهایش معروف است و جالب است بدانید که اینابر قرار است این نسخه جدید از فیلم های  Disney الهام بگیرد.[/size]
در این عنوان شما با بازی کردن به جای یکی از دو شخصیت
[font=tahoma] Johnny Gat یا Kinzie Kinzie Kensington به جهنم می روید تا رئیس جمهور را که قرار است با دختر شیطان ازدواج کند نجات دهید.در این راه شما با شخصیت های تاریخی و محبوب این فرنچایز هم رو به رو خواهید شد.بازی تا الان شباهتی به Frozen و یا Snow White ندارد مگر اینکه قرار باشد از موزیکال بودن بازی صحبت کنید.[/font]
نقل‌قول: [font=tahoma]Steve Jaros طراح ارشد بازی می گوید:
من کاملا مطمئن هستم که این عنوان تنها عنوان Open World است که در قسمت های مهم و حساس کاملا موزیکال است.
یکی از چیزهایی که ما از آنها الهام گرفته ایم فیلم های Disney هستند.من از طرفرداران بزرگ Disney هستم.اگر Sleeping Beauty(زیبای خفته) و سیندرلا را به یاد بیاورید در ابتدای آن یه کتاب زیبا باز می شود که داستان در آن نوشته شده بود و یک راوی آن را برای ما تعریف می کرد.این به نوعی ساختار داستان ما نیز می باشد.
Jane Austen راوی این داستان خواهد بود و  Jezebel هم که دختر شیطان است به شاهزاده خانم های  Disney بسیار شباهت دارد.
نه،Gat Out of Hell عنوانی نیست که تقلیدی مسخره از فیلم های Disney باشد بلکه انعکاسی از برخی از موضوعات آنها است.
[/font]

[font=tahoma]این عنوان در نمایشگاه  PAX 2014 معرفی شد که از محتویات نسخه چهارم بازی است و برای پلتفرم های  PC, PlayStation 3, PS4 و Xbox One تایید شده است. [/font]Saints Row 4: Re-Elected نیز قرار است برای کنسول های نسل هشتمی منتشر شود.هر دوی این عناوین در ماه ژانویه منتشر خواهند شد.

VG247

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,329 10-22-2019, 09:39 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Gylt از Silent Hill و Inside الهام گرفته است White Beard 0 824 10-12-2019, 10:11 PM
  شایعه: بلیزارد رونمایی‌های بزرگی را برای رویداد BlizzCon 2019 در نظر گرفته است White Beard 0 1,024 10-12-2019, 10:08 PM
  لحن داستان بازی Disintegration از سریال Firefly، ساخته‌ی جاس ویدن، الهام گرفته شده اس White Beard 0 941 10-10-2019, 10:46 PM
  پیشرفت‌های نامحسوس و به شدت تاثیرگذاری در بازی The Last of Us Part 2 صورت گرفته است White Beard 0 1,001 09-30-2019, 11:25 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان