امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بازی Sims 4
به نام ایزد یکتا
[تصویر:  vzpzqhhw54g1qm1a0moe.jpg]
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
همان طور که می دونید چند روز پیش بازی زیبای sims منتشر شد حجمی حدود نه گیگ داره.نسخه ای که از بازی منتشر شده نسخه ی دانلودی Digital Deluxe Edition و از قبل نصب شده ی origin هست.
این بازی یه دلیل قفل DRM خیلی مشکل کرک میشه ولی هکر های عزیز دست بکار ننشسته و این بازی رو کرک کردند.بازی توسط گروه 3dm کرک شده و ما می تونیم از این بازی لذت ببریم
برای دانلود کرک نهایی بازی به این پست مراجعه کنید.
اینم سیستم مورد نیاز بازی
.REQUIRED: Internet connection required for product activation
OS: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8, or Windows 8.1
PROCESSOR: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent) MEMORY: At least 2 GB RAM
HARD DRIVE: At least 9 GB of free space with at least 1 GB additional space for custom content and saved games
DVD-ROM: DVD ROM drive required for installation only
VIDEO CARD: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better
SOUND CARD: DirectX 9.0c Compatible
DIRECTX: DirectX 9.0c compatible
INPUT: Keyboard and Mouse

Recommended System Requirements:
.REQUIRED: Internet connection required for product activation
PROCESSOR: Intel core i5 or faster
AMD Athlon X4
MEMORY: 4GB RAM
HARD DRIVE: At least 9 GB of free space with at least 1 GB additional space for custom content and saved games
DVD-ROM: DVD ROM drive required for installation only
VIDEO CARD: NVIDIA GTX 650 or better
SOUND CARD: DirectX 9.0c Compatible
DIRECTX: DirectX 9.0c compatible
INPUT: Keyboard and Mouse

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام داش ممنون بابت پست ولی من همهی این کارهارو کردم ولی ارور startup میده :(
پاسخ
داداش دمت گرم من همه این کارارو کردم ولی این ارور رو میده

[تصویر:  q6v8hppj89xcvh2hgv87.png]

فروم های خارجی رو هم گشتم خیلی ها این مشکل رو داشتن هیچ راه حلی درستش نکرد، اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا
[تصویر:  tiat31hcm87xm9rf990d.gif]
پاسخ
شما باید تمام نرم افزار های لازم رو نصب کنید و آخرین آپدیت کارت گرافیک رو هم نصب کنید. بازی رو Uninstal کنید و دوباره نصب کنید. 

امیدوارم درست بشه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
(09-08-2014, 02:13 AM)'j4h4n' نوشته است: داداش دمت گرم من همه این کارارو کردم ولی این ارور رو میده

فروم های خارجی رو هم گشتم خیلی ها این مشکل رو داشتن هیچ راه حلی درستش نکرد، اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا

منم همین مشکل رو داشتم . اوریجین رو حذف و دوباره نصب کردم . بعضیا هم میگن لازم نیست حذف ونصب کنی سیستم و ری استارت کنی حل میشه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

پاسخ
(09-08-2014, 02:13 AM)'j4h4n' نوشته است: داداش دمت گرم من همه این کارارو کردم ولی این ارور رو میده

منم همین مشکل رو داشتم. راه حل :
1-آنتی ویروس حتما خاموش باشه
2-آفلاین شو و اریجین رو کامل ببند.
3- اریجین رو دوباره باز کن ولی دیگه آنلاین نشو به صورت آفلاین لاگ این شو
حالا اگه همینجا درست شد که دیگه حله اما اگه باز هم همین ارور رو داد :
اریجین رو یک بار دیگه کامل ببند و باز کن . من اینکارو کردم درست شد. فکر نکنم دیگه مشکلی باشه

پاسخ
سلام دوستان عزیز
این کرک ورژن 3 و اپدیت بازی هست.این کرک و اپدیت یکسری مشکلات بازی رو رفع میکنه.ولی باز باید به اوریجین لاگین بشید.
در مورد اینکه اجرا نشدن بازی که دوست عزیزمون توضیح داد.من اینو بگم که وقتی شما برای اولین بار برنامه ی اوریجین رو لاگین میکنی وقتی لاگین شد موذم رو خاموش کن و قطع کن اینتر نت رو خوده نرم افزار میره رو حالت افلاین بعد از اون هم هر موقع سیستم رو خاموش روشن کردی فقط اوریجین رو اجرا کن و بازی رو از طریق لانچر کرک اجرا کن.
CRACK V3 PROPER + UPDATE
اگه هم مشکل شطر رنجی پیدا کردید TS4.par رو هم نام با فایل لانچر کرک کنید تا مشکلتون حل بشه.
پاسخ
با سلام خدمت شما دوستان
خب یه خبر خوشحال کننده اینکه بالاخره یه کرک اومد که خیلی از مشکلات بازی از جمله کرش کردن بازی رو حل کرده و دیگه نیازی به لاگین شدن به اوریجین رو نداره.
این کرک ورژن چهار هست و به همراه اپدیت یک بازی هست و حجمش حدود سی مگ هست.
اینم لینک کرک
The SIMS 4 UPDATE 1 AND CRACK V-4
لیست تغییرات
Fixed all the CTD bug and fixed no shadow bug.
Next is DLC and No origin crack.
پست اول ویرایش شد و کرک جدید اضافه شد و کرک های قبلی پاک میشود.

دوستان عزیز همان طور که توی پست اول گفتم با این کرک هم هنوز باید لاگین بشد به اوریجین و طبق گفته ها توی کرک بعدی این مشکل حل میشه.

پاسخ
خب دوستان عزیز کرک ورژن 5 و اپدیت 2 بازی هم اومد.
The Sims 4 Update 2 and Crack v5
این کرک باز هم مثل کرک های قبلی نیاز به لاگین توی اوریجین داره ولی تمام DLC های بازی اضافه شده و باگ های بازی برطرف شده.
-update 1 not required
-all dlcs added
-all bugs fixed

پاسخ
خب دوستان مثل اینکه کرک این بازی هم مسخره بازی داره در میاره.
امروز دوباره یک کرک با ورژن 6 به همراه آپدیت 2 منتشر شد که هیچ تغییری نسبت به ورژن 5 نکرده ولی خب از لخرین ورژن کرک استفاده کنید بهتره.
با این کرک هم همچنان باید به اوریجین لاگین بشید.
The Sims 4 Update 2 and Crack v6

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,463 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,249 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,268 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 40,579 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR
  رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt مجیدنصر 1,422 336,281 06-19-2020, 02:58 PM
آخرین ارسال: mr3023m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان