امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات بازی Dead Rising 3 PC
[تصویر:  kcwmn4il0z431vk8kbl.jpg]
همان طور که می دانید عنوان Dead Rising 3 چند روزی است که برای پلتفرم PC منتشر شده است و تقریبا همه ی گیمر ها حتی کسانی که سیستم قدرتمندی نیز دارند از مشکلاتی همچون افت فریم، لگ های فراوان و قفل شدن فریم ریت بازی در 30fps رنج می برند. در ادامه می توانید راه حل این مشکلات را بیابید.
به تازگی یک پچ با حجم 1.5 GB توسط Copcam منتشر شده که برای حل مشکلات این بازی بسیار توصیه می شود.

حداقل سیستم مورد نیاز:
  • Intel CPU: Core i3-3220 3.3GHz
  • AMD CPU: Phenom II X4 945
  • Nvidia GPU: GeForce GTX 570
  • AMD GPU: Radeon HD 7870
  • RAM: 6 GB
  • Direct X: Direct X11
  • HDD Space: 30 GB
حل مشکل قفل شدن فریم ریت در 30fps:
 فریم ریت نسخه ی PC بازی Dead Rising 3 روی 30 fps قفل شده است و برای حل این مشکل باید notepad را باز کنید و کد پایین را در آن کپی کنید و با نام user.ini آن را در محل نصب بازی (جایی که deadrising3.exe) قرار دهید.
gmpcr_unlock_frame_rate=true

حل مشکل کرش و کند بودن بازی:

اگر در بازی با کرش موجه شدید یا بازی شما کند است سیستم خود را با حداقل سیستم مورد نیاز بازی که توسط شرکت سازنده توصیه شده است مقایسه کنید و آخرین آپدیت کارت گرافیک خود را نصب نمایید. از برنامه های در حال اجرا خارج شوید. به Task Manager بروید و در تب Prosseces برنامه هایی را که لازم نیستند را متوقف کنید و اگر باز هم مشکلی داشتید تنظیمات گرافیکی بازی را کاهش دهید.
همچنین کسانی که سیستم ضعیف تری از حداقل سیستم مورد نیاز بازی دارند می توانند از این پچ که مخصوص اجرای بازی با کمترین تنظیمات ممکن است و بسیاری از مشکلات آن را برطرف می کند استفاده نمایند.حل مشکل صفحه ی لودینگ:

مشکل کرش صفحه ی لودینگ Dead Rising 3 خیلی ها را به دردسر انداخته است. منبع این مشکل یک فایل است که احتمالا در پوشه ی بازی شما وجود ندارد. شما می توانید این فایل را از اینجا دانلود کرده و آن را در این آدرس قرار دهید: deadrising3/data/gameplay 

ادامه دارد...

پاسخ
باسلام
ممنون که این تاپیک رو زدی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
ولی میخواستم بدونم هنوز راه حلی برای سیو نشدن بازی در درجه سختی های بالا نیست؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
چون من بازی رو تو سطح Speed Run رفتم. دفعه ی بعد که اومدم تو بازی هیچ سیوی نداشتم. ولی با درجه سختیه آسان دارم میرم هیچ مشکلی هم نداره.!!!
اگه راهی پیدا شد ممنون میشم بزاری[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
آقا مشکل من در بازی اینه که اون زن پلیسه تو Chapter
4 یا 5 بود «دقیق یادم نیست» باید بکشیم هرچی میزنم نمیمیره این چیه باگه؟؟؟[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
           ...بی احساس ترین آدم ها...
 ...احساسی ترین جملات احساس تو را...
              ...به بازی می گیرند...
پاسخ
(09-09-2014, 11:54 AM)'saeedfakoori' نوشته است: آقا مشکل من در بازی اینه که اون زن پلیسه تو Chapter
4 یا 5 بود «دقیق یادم نیست» باید بکشیم هرچی میزنم نمیمیره این چیه باگه؟؟؟[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]

راهنمای قدم به قدم Dead Rising 3 :

http://www.primagames.com/games/dead-ris...alkthrough

ترجمه شده توسط گوگل:

https://translate.google.com/translate?s...t=&act=url

پاسخ
سلام برای من تو لودینگ از بازی میاد بیرون اون فایلی که گذاشتید رو هم دانلود کردم و تو فولدر game play ریختم ولی بازم درست نشد...لطفا راهنمایی کنید...
پاسخ
از منم تو لودینگ مشکل داره[img=19x19]images/smi/s0 (5).gif[/img][img=22x18]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
منم تو لودینگ مشکل دارم  این ارورو میده bex 64 
Only PC the most powerful platform
[تصویر:  139922990575481.jpg]
پاسخ
در صورت عمل نکردن حل مشکل صفحه ی لودینگ از این پچ استفاده کنید. (محتویات آن را در محل نصب بازی کپی کنید).
پاسخ
(09-10-2014, 07:54 AM)'Prisoner#627' نوشته است: در صورت عمل نکردن حل مشکل صفحه ی لودینگ از این پچ استفاده کنید. (محتویات آن را در محل نصب بازی کپی کنید).

بازم درست نشد...
پاسخ
سلام
http://new-cheats.com/deadrising3fix/

این برنامه فکرکنم بتونه مشکل Black Screen و باگای دیگه رو حل کنه
من هر کار کردم نتونسیدم دانلود کنم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی dark_prince277 11,894 1,889,661 01-01-2024, 06:58 AM
آخرین ارسال: bazi_center
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,353 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,062 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,340 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  رفع مشکلات و ارور های بازی PES 2016 Seed 92 74,907 09-28-2018, 12:28 PM
آخرین ارسال: mobinkohan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان