امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامل‌ترین تاریخچه سری فرقه قاتلین ( Assassin's Creed )
Brick 
به نام خالق یکتا
پژواک گیم سایتی تازه تاسیس در زمینه ی بازیهای رایانه ای می باشد و در این راه طولانی نیازمند یاری شما دوستان و گیمرهای گرامی می باشد.
در این سایت سعی شده تا از مطالب اختصاصی استفاده شده و تحت هیچ گونه شرایطی اقدام به کپی از سایت ها و مراجع خبری ایرانی نکند.
این سایت هدف خود را بر موضوعات اخبار و معرفی، بازیهای ایرانی، ابزار جانبی، نقد و بررسی و کنسول و ابزار متمرکز نموده است.
با توجه به که این سایت تازه تاسیس می باشد، مقداری ریزه کاری در قالب و مدیریت سایت وجود دارد که به مرور زمان برطرف می شود.
[تصویر:  18012140937149518735_pezhvakgame-Sahife-Logo.png]
سایت دارای بخشی به اسم تاریخ انتشار بازیهای می باشد که به صورت گرافیکی در سایت قرار دارد.

[تصویر:  28719141022170435165_First%20List.jpg]
در صورت هر گونه تغییرات، در این تاپیک اعلام میکنیم.

Pezhvak Game
facebook
info@pezhvakgame.ir
[تصویر:  qa8fxiradrqkeuau8fxf.gif]
چقد پیر شدی حاجی
پاسخ
مایل به همکاری با وبسایت ما هستم در بخش تماس باما سایت خبر دهید ...
artagame.ir
پاسخ
نقل‌قول: مایل به همکاری با وبسایت ما هستم در بخش تماس باما سایت خبر دهید ...
artagame.ir
سلام.
اگر امکان دارد، در مورد نوع همکاری نیز در ارتباط باشیم.

بزودی بخشی به اسم فراخوان پیوستن به تیم نویسندگی پژواک گیم در سایت تشکیل می شود.

پژواک گیم با قدرت کار خود را آغاز میکند!

تغییرات جدیدی در پژواک گیم:

قالب جدید و رسمی سایت پژواک گیم!
البته تغییرات در قالب، باعث ایجاد مشکلات ریز در بخش های کوچکی شده که به سرعت در حال ترمیم هستم.

بزودی بخشی به اسم داستانستان، که در آن داستان های تخیلی از دنیای بازی به صورت کاملا اختصاصی آغاز به کار میکند.

بزودی بخش دانلودستان برای دانلود بازی، ابزار جانبی و ... با سرور های دانلود اختصاصی راه اندازی میشود.

انجمن پژواک گیم در مراحل پایانی به سر میبرد. ( فعلا در حال آماده سازی بخش ها و امنیت انجمن هستیم )

بزودی نرم افزار اندروید سایت ساخته شده و پژواک گیم را در شبکه ای اجتماعی (منجمله تویتر، یوتیوب، اینستاگرام، آپارات و ...) در آینده می توانید دنبال نمایید

نظرتون رو در رابطه با قالب با ما ( از طریق خصوصی، برای جلوگیری از اسپم و شلوغی تاپیک ) در میان بگذارید.

با ما همراه شوید

www.pezhvakgame.ir
چقد پیر شدی حاجی
پاسخ
این بخش در آینده نزدیک و بازی هایی که میان هم یه معضل جالبی شده... کافیه یه سایت یه طرحی بزنه واسه این. همه سایتا بر میدارن ازش استفاده میکنن!
[تصویر:  klksan0o3jtq9cudehtk.jpg]
پاسخ
(09-26-2014, 10:12 AM)L I O N E L نوشته است: این بخش در آینده نزدیک و بازی هایی که میان هم یه معضل جالبی شده... کافیه یه سایت یه طرحی بزنه واسه این. همه سایتا بر میدارن ازش استفاده میکنن!

سلام.

منظورتون رو کامل متوجه نشدم اما از اینکه نظر دادین ممنونم.
چقد پیر شدی حاجی
پاسخ
همانطور که قبلا گفتم مایل به همکاری هستم و شما هم در نظرات گفتید که مایلید .
میتونیم در دو سایت تبادل پاپ آپ و یا تبادل بنر داشته باشیم ...
منتظرتونم .
http://​artagame.ir

پاسخ

چقد پیر شدی حاجی
پاسخ
سلامی دوباره.

جذب نویسنده هنوز فعال می باشد و از علاقمندان و فعالان در این امر تقاضا دارم تا به ما بپیوندند.
متاسفانه به دلیلی تا آخر این ماه قادر به آپ کردن سایت نیستم.
چقد پیر شدی حاجی
پاسخ
Video 
سلام. اولین قسمت از آیتم زنگ تفریح منتشر شد.
توی این بخش ما ویدئو های خنده دار رو برای شما به نمایش می گذاریم. ( یه چیزی شبیه تماشاخانه سایت گیمفا )

در اولین قسمت شاهد موارد زیر هستید.

Honest Game Trailer - Destiny
React Channel - Affected
Highlightreel - 80 Episode

برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
چقد پیر شدی حاجی
پاسخ
سلام
میخوام نویسنده وبسایتتون باشم لطفا ادرس درست بدین
قبلی خراب بود
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star فروشگاه بازی کامپیوتری با پایین ترین قیمت‌ها gtstar.ir 0 1,473 09-05-2017, 08:10 PM
آخرین ارسال: gtstar.ir
  سی دی کی اشتراکی بازی های PC با ارزان ترین قیمت ممکن Mortezabinam 1 2,106 07-08-2016, 08:40 PM
آخرین ارسال: Mortezabinam
Big Grin اولین و کامل ترین مرجع بازی های آنلاین kingprado 6 3,265 11-09-2015, 12:55 AM
آخرین ارسال: RaSt-DaSt
  پوشش خبری و کامل E3 2015 amirsp 1 1,198 06-15-2015, 01:20 PM
آخرین ارسال: Station
  شروع به کار یکی از جذاب ترین سرور های WOW AlirezaWilson 0 1,041 08-16-2014, 06:34 PM
آخرین ارسال: AlirezaWilson

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان