امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نسبت به باز شدن مدرسه ها چه حسی داری؟
با سلام.
این تاپیک رو زدم تا ببینم دوستان حسشون نسبت به باز شدن مدرسه چیه و در این باره چه نظری دارن. آیا 1 مهر روز خوبیه یا نه؟/ آیا بهترین روز سال است یا بدترین؟. تصمیم با شماست. نظراتتان را با ما در میان بذارید.

نظر خودم: به شخصه من فکر میکنم 1 مهر روز خوبیه. چون کل تابستون تو خونه  هستی و پشت PC . افسردگی میگره آدم[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]. من خودم حس خوبی به باز شدن مدرسه ها دارم و امیدوارم همه سال تحصیلی خوبی رو پشت سر بذارن و موفق باشند[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

قوانین:
توهین نکنید و از کلمات نامناسب استفاده نکنید
اسپم هم ندید

با این که همه از مدرسه بدشون میاد ولی من خوشم میاد
چون تو تابستون وقتی توی اتاقت باشی هی پدر و مادر می گن "چیه همش نشستی پای اون کوفتی!"[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ولی وقتی مدرسه باز باشه حداقل می تونی یه مقدارش رو به اسم درس رد کنی[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
حسم نسبت به مدرسه؟ ازش متنفرم چرا؟ بعضی اوقات معلماش خوب درس نمیدن ولی خوب تکلیف میدن.
بین همه بچه ها من از فحش دادن بدم میاد بعد میبینم اونا چه قد راحت به هم دیگه فحش میدن بعد حالا می خوان صدات کنن هی بچه اس.............. اخه یعنی چی این کلمه رفته تو دهن همه بعد حالا نماینده کلاس که معمولا گندست اصلا اخلاق نداره مثلا نمایندست. از یه طرف سخته دیگه 9 ماه بری مدرسه من که باید مهندس کامپیوتر بشم.

(09-23-2014, 11:35 PM)'good boys' نوشته است: حسم نسبت به مدرسه؟ ازش متنفرم چرا؟ بعضی اوقات معلماش خوب درس نمیدن ولی خوب تکلیف میدن.
بین همه بچه من از فحش دادن بدم میاد بعد میبینم اونا چه قد راحت به هم دیگه فحش میدن بعد حالا می خوان صدات کنن هی بچه اس.............. اخه یعنی چی این کلمه رفته تو دهن همه بعد حالا نماینده کلاس که معمولا گندست اصلا اخلاق نداره مثلا نمایندست. از یه طرف سخته دیگه 9 ماه بری مدرسه من که باید مهندس کامپیوتر بشم.

هیچ کس نگفته باید مهندس کامپیوتر  دوست عزیز . مگر اینکه خودت به خودت قول داده باشی. من خودم دوست دارم جراح قلب بشم ولی باید دید چی پیش میاد. هیچ چیز از پیش تعیین شده نیست[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

یکی از بهترین روزام بود.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
با بکس کلی خندیدیم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(09-23-2014, 11:39 PM)'just-ps4' نوشته است:
(09-23-2014, 11:35 PM)'good boys' نوشته است: حسم نسبت به مدرسه؟ ازش متنفرم چرا؟ بعضی اوقات معلماش خوب درس نمیدن ولی خوب تکلیف میدن.
بین همه بچه من از فحش دادن بدم میاد بعد میبینم اونا چه قد راحت به هم دیگه فحش میدن بعد حالا می خوان صدات کنن هی بچه اس.............. اخه یعنی چی این کلمه رفته تو دهن همه بعد حالا نماینده کلاس که معمولا گندست اصلا اخلاق نداره مثلا نمایندست. از یه طرف سخته دیگه 9 ماه بری مدرسه من که باید مهندس کامپیوتر بشم.

هیچ کس نگفته باید مهندس کامپیوتر  دوست عزیز . مگر اینکه خودت به خودت قول داده باشی. من خودم دوست دارم جراح قلب بشم ولی باید دید چی پیش میاد. هیچ چیز از پیش تعیین شده نیست[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

اخه من خیلی دلم می خواد مهندس کامپیوتر بشم و می دونم که میشم.

من نرفتم هنوز[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
شنبه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
من چون سال اولم میرم دبیرستان زیاد حس بدی ندارم(بر خلاف همیشه) ولی همچین عاشق مدرسه رفتن هم نیستم.

(09-24-2014, 12:29 AM)'AMIR_PC' نوشته است: من نرفتم هنوز[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
شنبه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

منم مثل تو [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

از یک مهر هم بدم نمیاد و خوشم هم نمیاد [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چند کلام ختم کلام [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] (چی گفتم)
حالا که یاد گذشته میکنم میبینم هیچی مث دوران مدرسه نبود
هیچ غمی غیر از درس خوندن نداشتیم
هــــــــــی چقدر خاطره داریم از مدرسه [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
اونایی که مدرسه ای هستن تا میتونن از زندگی لذت ببرن. خداییش بودن کسایی که اون موقع بهمون میگفتن تا میتونین از این دوران استفاده کنین و حال کنین ولی ما مسخرشون میکردیم و فحششون میدادیم :| . حالا میفهمم چی میگفتن :(
البته همین حالاش هم دانشگاه کلی حال میکنیم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی هیچی مدرسه نمیشه هیچـــــی
[تصویر:  Dota.jpg]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان