امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekken 7 | Official Thread

[تصویر:  Tekken_Logo_%28New_Gen%29.png]
اگر شما نیز هوادار سبک  Fighting هستید، بدون شک جدید ترین نسخه در حال ساخت بازی Tekken را می شناسید. پس از عرضه Tekken Tag tournament 2، نسخه جدید دوباره به حالت شمارشی گذشته خود بازگشت و جدید ترین نسخه آن Tekken 7 نام گرفت. حال امروز خبری مبنی بر نسخه ارکید بازی منتشر شده است. برای مشاهده اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
 نسخه ژاپنی ارکید بازی Tekken 7 در سال آینده منتشر می شود. حال امروز از طریق آخرین اسکرین شات های منتشر شده، جزئیاتی از ویژگی ها قبل دسترس در نسخه ارکید بازی به دست امده است، از ابزار و وسایل تقلب و ضربه زنی در استیج مبارزه گرقته، تا نو اوری های جدید در کارکتر ها و استیج های مبارزه به این نسخه ارکید اضافه شده است و در نهایت یک نوع سیستم مبارزه جدید به نام ” Rage Arts ” گه به معنی ” هنر خشم ” می باشد، معرفی شد. هم چنین یکی از کاربران بسیار فعال سایت dualshockers، نوشته های موجود در اسکرین شات ها را که به زبان ژاپنی می باشد را ترجمعه کرده است. شما می توانید متن ترجمعه وی را در پایین هر اسکرین شات را در زیر ببینید.

[تصویر:  tk702-604x425-250x175.jpg]

ترجمه صفحه سمت چپ:
 گرافیک بازی به حالت نسخه نسل هشتمی و Full HD در آمده است، کارکتر ها و استیج ها مبارزه جدید افزوده شده است، و در اخر کارکتر های قدیمی نیز حاوی نو آوری های جدیدی می باشند. بعضی از استیج ها حاوی دیوار ها و طبقات تخریب پذیری می باشند.

ترجمعه صفحه سمت راست:

برای قسمت انلاین نسخه ارکید، شما می توانید مبارزات و مسابقات local vs همراه با ماشین آلات اطرافتان یا در برابر ماشین آلات دیگر در سراسر ژاپن داشته باشید.  اگر چه برای قسمت انلاین ” Peak Times ” به عنوان کسب محبوبیت بازیکنان در نظر گرفته شده است.
[تصویر:  tk703-604x425-250x175.jpg]

ترجمه صفحه سمت چپ:

سیستم جدید مبارزات: سیستمی به نام ” Rage Arts ” یا ” هنر خشم که می تواند به نوبه خود گرداننده جریان مبارزه باشد. هم چنین در تصاویر می توانید فن یا حرکتی جدید و غیر قابل توصیف ار مشاهده کنید، اما این طور که به نظر می رسد نوعی ضد حمله جدید برای دفع حمله دشمن می باشد.

ترجمعه صفحه سمت راست:

درجات ” دان ” یا کمربند مشکی به عنوان لقب و سمتی منحصر به فرد که به دست خودتان میسر می شود، دوباره وجود خواهد داشت. شما هم چنین می توانید تیم خودتان را ساخته و درجه و لول آن را ارتقاء دهید. آن ها در حال گسترش و ایجاد خدمات مجانی برای ساخت یک جامعه واقعی، از جمله ثبت نام بازیکنان، گزینه های سفارشی سازی و غیره نیز می باشند که شما را برای دست یابی سطوح بالا و پاداش های مختلف یاری می نماید.

بازی Tekken 7 توسط Bandi Namco برای کنسول های نسل هشتم تایید شده و با موتور Unreal Engine 4 در دست ساخت می باشد.هنوز خبری مبنی بر انتشار بازی بر روی پلتفرم PC و کنسول های نسل هفتم منتشر نشده است، اما با توجه به موتور Unreal Engine 4 بعید است که بازی بر روی کنسول های نسل هفتم منتشر شود.

گیمفا / علیرضا آریایی
اعلام شده است که Namco Bandai در حال همکاری با تیم گرافیکی استودیو Epic Games در ژاپن می‌باشد تا از تمام قدرت Unreal Engine 4 استفاده کند. این دو تیم در حال ساخت نسل بعدی بازی‌های مبارزه‌ای می‌باشند. مدیر استودیو Epic Games در ژاپن، Taka Kawasaki، گفته است که:
نقل‌قول: سری Tekken بسیار محبوب است و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که می‌توانیم با چنین تیم خلاقی در Namco Bandai همکاری کنیم.این رابطه بسیار فوق‌العاده‌ای است. قدرتمند‌ترین موتور بازی‌سازی در جهان در دست استفاده توسط یکی از برترین برند‌ها در دنیای بازی‌های مبارزه‌ای می‌باشد. ما هیچ شکی نداریم که همکاری‌های این نیرو‌ها باعث به ارمغان آوردن نتایجی شگفت‌انگیز می‌شود.
گیمفا / ابراهیم افشار
دانلود تریلر با کیفیت HD

[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
این بازی فک کنم معرکه باشه [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
                                            Max payne
این یکی از شاهکارترین دیالوگهای این بازیه که هیچ وقت یادم نمیره :
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
توی سرزمین کورها ، مرد یه چشم شاهه ...

پاسخ
امیدوارم برا PC بیاد . ممنون برا ترد آقا هومن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
احتمال انتشارش برای PC وجود داره ...
کارگردان بازی آقای Katsuhiro Harada گفته که:
نقل‌قول: با استفاده از Unreal Engine 4، توانستیم جلوه های بصری درخور نسل بعد تولید کنیم. Unreal Engine 4 نه تنها قدرتمند، بلکه به آسانی قابل استفاده است. که این ویژگی به ما اجازه می دهد Tekken 7 را بر روی هر پلتفرمی عرضه کنیم.

پس احتمالش هست ...
دوستان نظراتتون رو با ما در میان بگذارید [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
بازم ی تیکن دیگه

درسته که تیکن  تعداد شخصیت ها بالایی ولی خیلی هاشون فن هاشون عین هم هست :|

کلا من همون مورتال رو ترجیح می دم(البته 7 رو هم اگه برا PS3 بیاد می گیرم:|)
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
کاشکی واسه پی سی بیاد
وقتی برنده میشوی، نیازی به توضیح نداری! وقتی می بازی چیزی برای توضیح دادن نداری!

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند

آدولف هیتلر
پاسخ
تریلری از گیم پلی بازی Tekken 7 منتشر شد 

[تصویر:  date.png] آبان ۲۱ام, ۱۳۹۳| ۲۰:۰۸ [تصویر:  user.png] رامین مبشری [تصویر:  1408296120-bpfull.jpg&w=48&id=15576&random=1408345916] 

[تصویر:  Tekken-7-Location-Test-Ann-250x140.jpg]

Bandai Namco اقدام به انتشار تریلر جدیدی از بازی Tekken 7 کرده است که در آن به نمایش گیم پلی بازی و توضیح برخی ویژگی های جدید این بازی می پردازد.این نمایش از گیم پلی بازی Tekken 7 مربوط به نسخه آرکید این بازی می باشد و اولین نگاه به گیم پلی و گرافیک بازی محسوب می شود. بازی Tekken 7 با موتور بازی سازی Unreal Engine 4 ساخته شده است و به موجب همین گرافیک چشم نوازی را به نمایش می گذارد. در این تریلر ویژگی های جدید بازی نیز توضیح داده می شوند که البته بیش تر دیالوگ های به کار رفته ژاپنی هستند.آن چه از دیدن این تریلر می تواند برداشت شود این است که به گیم پلی بازی Tekken 7 یک مکانیک جدید اضافه شده است و در این بازی تردستی نقش مهمی را ایفا می کند. همچنین قابلیت های جدید شخصیت هایی مانند Paul Phoenix و Asuka Kazama نیز در این تریلر مشاهده می شوند.علاوه بر این، Bandai Namco سطح شخصی سازی کارکتر بازی را نیز در Tekken 7 افزایش داده است که به مانند نسخه های پیشین این سری بازیکنان می توانند ظاهر کارکتر خود را تغییر دهند.تریلر منتشر شده از بازی Tekken 7 را از قسمت زیر می توانید دانلود نمایید.   

بازی Tekken 7 برای کنسول های نسل هشتمی Xbox One و PlayStation 4 تأیید شده است اما اطلاعات بیشتری از دیگر پلتفرم های مقصد بازی (در صورت وجود) و تاریخ عرضه بازی منتشر نشده است.

پاسخ
خیلی ناامید شدم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بازی چه تفاوتی با Tekken 3 داره دقیقاً؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] همون Combo ها، همون شخصیت ها و حتی همون گرافیک! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] شخصیت ها بیشتر مسخره تر شدن و از دیزان اصلی خودشون فاصله ایجاد کردن. الآن داره از حالت سنتی به بازی مثل FF تبدیل میشه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] Combo ها هم هیچ تفاوتی ندارن. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] گرافیک هم الان دو نسل داره از Tekken 3 میگذره، ولی تفاوت زیادی دیده نشده. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] متاسفم... [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
Tekken بیست ساله شد | Lucky Chloe به Tekken 7 آمد 

[تصویر:  date.png] آذر ۱۶ام, ۱۳۹۳| ۱۲:۰۹ [تصویر:  user.png] حامد زاهدی [تصویر:  1406290291-bpfull.jpg&w=48&id=2204&random=1408345914] 

[تصویر:  Tekken-7-Lucky-Chloe-Ann-250x92.jpg]

درست در ۹ دسامبر سال ۱۹۹۴ بود که اولین نسخه از بازی مبارزه ای Tekken ساخته و منتشر شد.Tekken از همان ابتدا در Arcade خودی نشان داد و توانست طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند.دو روز دیگر استودیو Bandai Namco بیستمین سالروز تولد Tekken را جشن خواهد گرفت اما در این بین سازندگان دچار فراموشی نشده و علاقه مندان و طرفداران پر و پا قرص خود را نیز به خاطر دارند.از این رو اقدام به معرفی شخصیت دختر جدید Lucky Chloe که در عنوان Tekken 7 ایفای نقش می کند تحت تریلری، کرده اند.اما این پایان هدیه نیست چرا که ویدیویی زیبا به نام ” بیستمین سالروز ” و تریلری دیگر از گیم پلی منتشر شده است که در ادامه مطلب می توانید دانلود کنید. شرکت Bandai Namco در ۲۰سالگرد تولد Tekken از شخصیت جدیدی به نام  Lucky Chloe رونمایی کرده است.برای طراحی وی از گربه الگو گرفته اند و همان طور که در عکس مشاهده می کنید دارای موهایی به دو طرفین، دم گربه، ساق بند و دست کش هایی همچون پنجه گربه دارد. 

تریلر معرفی شخصیت Lucky Chloe

تریلر مخصوص بیستمین سالگرد تولد Tekken

تریلر گیم پلی

پاسخ
واکنش های نامناسب باعث شده است که شخصیت جدید Tekken 7 برای کشورهای غربی عرضه نشود 

[تصویر:  date.png] آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳| ۲۰:۰۹ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند [تصویر:  1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485] 

[تصویر:  Tekken-7-Lucky-Chloe-Ann-250x92.jpg]

همین دو روز پیش بود که سازندگان اعلام کردند، Lucky Chloe به Tekken 7 خواهد آمد و به عنوان یک مبارز قابل بازی حضور خواهد داشت. با این حال طراحی این شخصیت ظاهرا چندان به سلیقه برخی خوش نیامده و اعتراضات فراوان باعث شده است که سازندگان در تصمیم خود، برای عرضه این شخصیت در نسخه غربی Tekken 7، تجدید نظری داشته باشند. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.به سبک طراحی ژاپنی، شخصیت Lucky Chloe یک دختر نوجوان است که هدفونی با گوش های گربه ای بر روی سر خود گذاشته، دست کش های گربه ای دارد و یک دامن کوتاه هم بر تن کرده. تریلر او را هم می توانید در این خبر مشاهده کنید.این طراحی بر خلاف سلیقه آسیایی ها، به مزاج بازیکنان آمریکا خوش نیامده است و ما شاهد واکنش های بسیار تندی در انجمن های سایت NeoGAF هستیم. دلیل آن هم این اعلام شده که بیش از حد تکراری، عجیب غریب و یا شاید هم هر دو می باشد. زمانی که این خبر به گوش آقای Katsuhiro Harada رسید، ایشان هم چنین مسئله ای را بی پاسخ نگذاشتند و چنین متنی را ارسال کردند:
نقل‌قول: سلام دنیای کوچک. من برای شما یک شخصیت هیکلی کچل خواهم ساخت.من برای شما یک شخصیت دیگر عرضه می کنم و قبلا هم گفته بودیم شخصیت های جدیدی را داریم.به عنوان مثال: سر او بی مو و پوستی است، هیکل زیادی دارد، حملاتش هم قدرتمند است (من خودم چنین چیزی را دوست ندارم ولی اگر شما می خواهید مشکلی نیست).
در ادامه یکی از هوادران جویای این مسئله شد که برخی شخصیت ها به کل از Tekken 7 حذف شوند و آقای Harada هم در پاسخ گفتند که “نگران نباشید، این شخصیت ها فقط برای اروپا و آسیا هستند”. حالا چنین چیزی واقعی است؟ ظاهرا بله و آقای Harada هم بیخود مضاح نمی کنند:
نقل‌قول: من همیشه جدی هستم.  اگر نیازی ندارید = من آنها را عرضه نمی کنم، اگر به آن نیازی دارید = من آنها را عرضه می کنم. کل این مسئله همین است.
حال نظر شما دباره این شخصیت چیست؟!

[تصویر:  tek-250x140.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,341 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,319 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,884 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,617 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,906 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان