امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمرات عنوان The Legend of Korra منتشر شد : آواتاری شرمسار از ملتش!(آپدیت شد)
[تصویر:  Korraboxart2.jpg]

بازی The Legend of Korra از انمیشن آواتار برگرفته شده که در شبکه Nickelodeon آمریکا بخش میشود . داستان این انیمیشن مربوط به یک دنیای فانتزی با حال و هوای تم شرقی خاور دور است اما در این دنیا بسیاری از مردم توانایی کنترل عناصر را دارند. خاک، باد، آب و آتش! در این انیمیشن لقب آواتار را به کسی می گویند که توانایی کنترل هر چهار عنصر را دارد و فقط اوست که می تواند توازن وصلح را در این دنیا بر قرار کند. این بازی داستان شخصی به نام Korra را روایت میکند که آواتار جدید است و بعد از آواتار آنگ می آید و سعی میکند که هر چهار عنصر را ادغام کند و با کمک پسر آواتار آنگ موفق به این کار میشود . قهرمان بازی با به کار گیری عناصر آب، زمین، آتش و هوا به مبارزه با دشمنان آشنایی همچون Mecha Tanks و Chi Blockers خواهد پرداخت. آتش افزاری برای مبارزات نزدیک و ضربات سریع کاربرد دارد، آب افزاری برای مبارزات از راه دور البته در مبارزات تن به تن نیز به درد بخور است، خاک افزاری کند عمل می کند ولی بسیار قدرتمند است و باد افزاری برای جابه جایی سریع و البته مبارزات نزدیک.
یک حمله مخصوص Charge در گیم پلی تعبیه شده است که با آن عناصر مختلف را ترکیب می کنید و با یک حمله قوی یورش خواهید برد. در این بازی شما می توانید ضد حمله اجرا کنید یا اینکه به کلی از دست حملات دشمنان جا خالی دهید که در این میان سازندگان بر روی ضد حمله تاکید بسیار داشته اند چرا که در مبارزه با باس های مختلف موثر است. شخصیت شما می تواند وارد حالت Avatar شود و بازی به شما خواهد گفت که چه موقع می توانید از این قابلیت استفاده کنید. بسیاری از دشمنان پیاده نظام موجود در بازی، از موجودات حاضر در فصل های قبلی انیمیشن آورده شده است. در بحث صوتی هم صداپیشگان به خوبی ایفای نقش کرده و اکثر موسیقی ها هم از انیمیشن اصلی گرفته شده است. در این عنوان یک سری مراحل وجود دارد که Naga-running دارد و در آن باید مانند بازی Temple Run عمل کنید. در Pro-Bending، شخصیت های Korra, Mako و Bolin با یکدیگر مبارزه خواهند داشت.

این عنوان در حدود امروز  22 اکتبر 2014 که مصادف با 30 مهر 1393 میباشد به صورت رسمی برای پلتفرم های PC/PS4/XboxOne/PS3 و Xbox360 منتشر  شد. حال برخی از نمرات این عنوان منتشر شده است که نشان از یک عنوانی میدهد که درخور انیمیشن" 
The Legend of Korra" نمیباشد و نمرات بسیار ناامیدکنندانه به نظر میرسد. در ادامه میتوانید نمرات منتشر شده را مشاهده کنید.(در صورت انتشار نمرات بیشتر در پست قرار خواهد. )

EGM = 65

GameTrailers = 65

Polygon = 50

IGN = 43

GameSpot = 30

متای بازی تا به اینجا بر روی XboxOne برابر با 52 میباشد.

Metacritic

[تصویر:  Legend-of-Korra-A-New-Era-Begins-Box-Art1.jpg]

پاسخ
دورشو خط قرمز میکشیم.
گیم اسپات 3[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ign   4.3  [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  13564605061.jpg]
پاسخ
اکتیه دیگه فقط کالاف بلده درست کنه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
نمرات آپدیت شد + متای بازی از 48 به 53 افزایش یافت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
فکرشم نمیکردم که این قدر افتضاح باشه ! [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
پاسخ
به این چیزا توجه نکنید. من الان خودم دارم بازی میکنم انصافا نمره ای کمتر از 9 لایقش نیست.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img] خیلی کم نمره میدن این منتقدا. اگه شد خودم نقدش میکنم بازیشو[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
دیگه بازیی که متاش باشه 50 از توجه نکردن هم گذشته.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
تا اومدن نمره هاش من اصلا نمی دونستم وجود داره!!!

عمرا دانلودش کنم!!!(هنوزTEW رو هم تموم نکردم!)

[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
نمره ی Polygon اضافه شد. متای بازی از 53 به 52 کاهش یافت.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سولز لایکی شرقی و متوسط | نقدها و نمرات بازی Code Vein White Beard 0 1,666 09-27-2019, 10:23 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تجدید دیدار با افسانه‌ی فراموش نشدنی | نقد‌ها و نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’ PC FAN 0 1,617 09-20-2019, 08:41 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  چرخ دنده‌های نابودگر | نقدها و نمرات بازی Gears 5 White Beard 0 1,639 09-04-2019, 10:00 PM
  تناقض در اعترافات | نقدها و نمرات بازی Erica White Beard 0 1,488 08-24-2019, 01:23 AM
  [Meta] آشوب کم‌فروغ گرگ آهنی | نقدها و نمرات بازی Metal Wolf Chaos XD White Beard 0 1,243 08-08-2019, 08:19 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان