امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سقوط یک ادمکش/نقد وبررسی بازیAssassins Creed Unity
به نام خدا

اولین بار با یک تیزر شروع شد. مردم در تعجب بودند که این بازی انقلابی به پا خواهد کرد یا نه. گرافیک بازی همه را مات و مبهوم کرده بود.همه میگفتند این نسخه انقلابی به پا خواهد کرد.تا اینکه بازی منتشر شد و مردم سقوط یک ادمکش را دیدند.
[تصویر:  ACU_PackshotPC_2D_E3_140609_4pmPST_ITA_1402399597.jpg]
نام : Assassin’s Creed : Unity
سازنده : Ubisoft Montreal
ناشر : Ubisoft
سبک : Action-adventure، Stealth
پلتفرم ها : Xbox One، PS4 و PC
تاریخ انتشار : ۱۱ نوامبر ۲۰۱۴

بخش داستان:
مهمترین بخش هر بازی مطمینان داستان ان است, این بازی هم از این قسمت هیچ کم نیاورده است.
Assassin's Creed: Unity روایت گر انقلاب مردمی فرانسه بین سال های 1789 تا 1799 است. بازیکن در نقش شخصیتی به نام Arno Dorian قرار خواهد گرفت و زندگی او را از بچگی تا جوانی تجربه خواهد نمود. خصوصیات رفتاری و مشخصات ظاهری Arno، از دو کاراکتر Ezio و Altair الهام گرفته شده است؛ او از بچگی در شهر ورسای بزرگ می شود و پس از رسیدن به سنین جوانی به خاطر دلایل شخصی و کمک به مردم برای براندازی حکومت وارد فرقه Assassins می شود. پدر او نیز در فرقه قاتلین بوده و بخاطر خصومیتش با یک تمپلار در یک ماموریت کشته میشود و از او برای پسرش یک قطب نما(یا یک ساعت)باقی میماند.اما ان تمپلاری که با پدرش خصومیت داشته بخاطر احترامی که برای او قایل بوده او را به فرزند خواندگی میپزیرد.او یک دختر داشته که با ارنو همبازی میشود و بعدا به یک رابطه رمانتیک تغییر شکل میدهد.نام او الیز است. در بزرگیشان پدر الیز توسط قاتلین کشته میشود و الیز کینه ای از قاتلین میگیرد و به فرقه تمپلار میپیوندد.در کل داستان بازی خوب بود ولی به جز ارنو و الیز شخصیت پردازیش خوب نبود

[تصویر:  Assassins_Creed_Unity_ArnoAndElise_166312.jpg]
بخش گرافیک:
هر چی از گرافیک بازی بگیم کم گفتیم.این بازی یک انقلابی در بازی های گرافیکی بود.
طراحی چهره ها، بدن ها، موجودات زنده، اجسام ثابت، مردمی که در همه جای بازی به شکل های مختلف هستند و حتی یکی از آن ها به ندرت چهره ای تکراری دارد و … و همه و همه دست به دست هم داده اند تا Unity در بخش گرافیکی به طور کامل بدرخشد.
وقتی شخصیت ها با هم حرف می زنند انگار داری فیلم میبینی.طوری لب و صورت خود را تکان میدهند انگار یک انسان واقعی روبروی تو ایستاده.باگ های بازی ادم را کلافه میکند.صورت از هم ریخته,فرو رختن اشیا و... .در کل  گرافیک بازی خوب عمل کرده و موتور بروز شدهanvil nextطوری خودنمایی میکند که حرفی برای گفتن نمیماند
[تصویر:  15488694539_e043f8228f_o.jpg]

بخش گیم پلی:
نوبتی هم باشه نوبت گیم پلی بازی هست.چیزی که هر بازیرو از یکدیگر جدا میکند.این بازی قابلیت های جدید رو اضافه کرده.شخصی سازی فوق العاده,حرکات پارکور جدیدو... .این بازی به ریشه های خود یعنی نسخه1و2بازگشته.دیگه مثل قدیم نمیتونید با یک ضربه حریف رو بکشی.دیگه مثل قبل از پارکور  ادم خسته نمیشه,حرکات افقی اضافه شده و راحتر میشه از دیوار ها بالا رفت.بخش شخصی سازی عالیه,میتونی تیغه مخفی رو خودت انتخاب کنی,همچنین لباس کفش کلاه وغیره.در کل بازی کند هست و یوبیسافت قول داده با اپدیت این مشکلات رو حل کنه.
بخش CO-OP دقیقا همان چیزی است که می توان آن را قوه قدرت بخش گیم پلی AC UNITY قلمداد کرد. به طور کلی یوبی‌سافت عادت دارد پس از عرضه‌ی چندین نسخه تغییر و تحولاتی در بخش آنلاین بازی صورت دهد. این موضوع از همان عرضه‌ی AC: Brotherhood که پای مالتی‌پلیر به آن باز شد کاملاً مشهود است تا زمانی که به AC: Unity می‌رسیم که اکنون Co-Opای دلچسب به آن افزوده شده است.
وجود این بخش شادی را در دل بسیار پدید آورد و باعث شد همگان به عنوان یک ویژگی جدید و جذاب موجود در این نسخه یعنی UNITY به آن نگاه کنند.
[تصویر:  15650845686_a488d7d395_o.jpg]
بخش صداگذاری:
در اینجا بازی عالی عمل کرده.
Dan Jeannotte با این که سابقه خاصی نداشته به خوبی از پس صداگذاری آرنو برآمده و به وی یک صدای جذاب را هدیه کرده است. دیالوگ هایی که بر زبان آرنو جاری می شوند به لطف وی در تک تک لحظات درون بازی باور پذیر است و احساس شخصیت را به خوبی منتقل می کند.
آهنگسازان بازی انسان هایی بزرگ هستند. Chris Tilton که پیش از این در بازی هایی چون Mercenaries : Playground of Destruction، Sim City و سریال مشهور Fringe به آهنگسازی پرداخته است، یکی از آهنگسازان این عنوان است. همچنین خانم Sarah Schachner که سابقه همکاری با برایان تایلر در عنوان Assassin’s Creed IV : Black Flag و فیلم Iron Man 3 را نیز دارد، در تیم آهنگسازی بازی قرار گرفته است. Ryan Amon نیز سومین فرد این تیم است.
[تصویر:  91583380001314830890.jpg]
در اخر:
اگه یوبیسافت اینقدر از بازی تعریف نمیکرد و به رفع مشکلات بازی و داستانی عمیق تر وشخصیت هایی احساساتی تر میپرداخت قطعا به شما قول میدم که این بازی واقعا یک شاهکار و انقلابی در این سری میشد
نتیجه گیری:
داستان:8.5
گرافیک:7
گیمپلی:7.5
صداگذاری:9
نمره کل:8

نکات[font] مثبت[/font] و منفی:
نکات مثبت:گیم پلی قابل قبول,حرکات پارکور زیبا,شخصی سازی عالی,صداگزاری بسیار عالی.
نکات منفی:باگ های بازی,کندی بیش از حد,شخصیت پردازی ناقص,مخفی کاری خسته کننده,ایده پردازی تکراری بخش هایی از داستان

اگه مشکل داشت به بزرگی خودتون ببخشد چون این اولین باره که یه بازیرو نقد وبررسی میکنم.سربلند و موفق باشد

پاسخ
عنوان متن مشکل داره اول نوشتی سقوط یک آدمکش فکر کردم میخوای کلی اشکال  ازش بگیری ولی وقتی متن رو خوندم کلی تعریف و تمجدید دیدم که اصلا با عنوان متن جور در نمیاد[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
[تصویر:  zv0nmhjokz0da5hjrfsk.png]
پاسخ
سلام[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
1- ممنون بابت نقد خسته نباشی[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
2- کوتاه بود! اما به خاطر اینکه اولین کارت هست نمیشه خرده ای گرفت، و بازم آفرین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
3- بخش مقدمه خیلی کوتاه هست! خیلی....!...! سخن آخر هم کلا چیز خاصی نداره و بی خود هست!
4- نکات مثبت و منفی رو نگفتی! حتمی اضافه کن....
5-
نقل‌قول:
وقتی شخصیت ها با هم حرف میزنند انگار داری فیلم میبینی.
این چیه![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 
6- کلماتی مثل " 
میکنم " و... بعضی جا ها چسباندی به هم باید می نوشتی... " می کنم "..
7- 
نقل‌قول:
به خوبی از پس صداگذاری آرنو برآمده است و به وی یک صدای جذاب را هدیه کرده است.
اینجا باید حذف به قرینه لفظی انجام می دادی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یعنی اون است رو حذف می کردی!

پاسخ
خیلی ممنون بابت نقدت.
ولی انگار یکم گیج میزنی![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] تو بخش گرافیک گفتی که یک شاهکار محسوب میشه و خیلی زیبا کار شده، بعد تو قسمت نمرات به بخش گرافیک نمره ی 7 رو دادی!!!!!!!

نمره کل 8×!!!![img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

به هر حال سلیقه ای هستش ولی این بهتر اساسینزی هست که بازی کردم و نمره ای کمتر از 10 رو لایقش نمیدونم!( چون بهینه شده بود و لگ و افت فریم و باگ نداشت . البته به غیر از اون حالت های بعد از مرگ آرنو![img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
در آخر باید بگم که نقدت بسیار کوتاه بود. بازی ای به این بزرگی حقش خیلی بیشتر از هاست.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
(11-26-2014, 05:16 PM)'HardCore Gamer' نوشته است: خیلی ممنون بابت نقدت.
ولی انگار یکم گیج میزنی![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] تو بخش گرافیک گفتی که یک شاهکار محسوب میشه و خیلی زیبا کار شده، بعد تو قسمت نمرات به بخش گرافیک نمره ی 7 رو دادی!!!!!!!

به هر حال سلیقه ای هستش ولی این بهتر اساسینزی هست که بازی کردم و نمره ای کمتر از 10 رو لایقش نمیدونم!( چون بهینه شده بود و لگ و افت فریم و باگ نداشت . البته به غیر از اون حالت های بعد از مرگ آرنو![img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
در آخر باید بگم که نقدت بسیار کوتاه بود. بازی ای به این بزرگی حقش خیلی بیشتر از هاست.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

شما هم به عنوان مدیر انجمن ماشالله خوب اسپویل میکنید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  zv0nmhjokz0da5hjrfsk.png]
پاسخ
(11-26-2014, 06:02 PM)م'یاسین' نوشته است:

شما هم به عنوان مدیر انجمن ماشالله خوب اسپویل میکنید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

فکر کنم منظورشون اینه که هر دفعه تو بازی با شخصیت اصلی(یعنی آرنو) می میریم یک سری باگ به وجود میاد(وگرنه مگه آرنو چند بار می میره که بخواد حالت هایی داشته باشه:X)[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
(11-26-2014, 04:45 PM)'Mohammad saed' نوشته است:
سلام[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
1- ممنون بابت نقد خسته نباشی[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
2- کوتاه بود! اما به خاطر اینکه اولین کارت هست نمیشه خرده ای گرفت، و بازم آفرین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
3- بخش مقدمه خیلی کوتاه هست! خیلی....!...! سخن آخر هم کلا چیز خاصی نداره و بی خود هست!
4- نکات مثبت و منفی رو نگفتی! حتمی اضافه کن....
5-
نقل‌قول:
وقتی شخصیت ها با هم حرف میزنند انگار داری فیلم میبینی.
این چیه![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 
6- کلماتی مثل " 
میکنم " و... بعضی جا ها چسباندی به هم باید می نوشتی... " می کنم "..
7- 
نقل‌قول:
به خوبی از پس صداگذاری آرنو برآمده است و به وی یک صدای جذاب را هدیه کرده است.
اینجا باید حذف به قرینه لفظی انجام می دادی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یعنی اون است رو حذف می کردی!

اصلاح شد.ممنون از نظرتون[img=18x18]images/smi/s0 (74).gif[/img]به هر حال اولین نقد و بررسی من هست ایشالله در نقد های دیگه حل میشه.[img=18x18]images/smi/s0 (24).gif[/img]

ممنون از نظرتون. هر کس عقایدی داره.بسیاری از منتقدان گفتند که این بازی در این فرانچایز یک افتضاح محسوب میشه.بخش گرافیک هم بخاطر باگ هایی که روی اعصاب ادم راه میرفت کم کردم .بازم ممنونن از نظرتون[img=18x18]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
نقدت خوب بود سعی کن کمتر کلمات و جملات به سبک عامیانه تو متنت به کار ببری
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(11-26-2014, 08:12 PM)'FIRELION' نوشته است: نقدت خوب بود سعی کن کمتر کلمات و جملات به سبک عامیانه تو متنت به کار ببری
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

از نظر شما ممنونم[img=18x18]images/smi/s0 (74).gif[/img]در نقد های بعدی سعی می کنم بهتر بنویسم.

پاسخ
نقل‌قول:  

ممنون از نظرتون. هر کس عقایدی داره.بسیاری از منتقدان گفتند که این بازی در این فرانچایز یک افتضاح محسوب میشه.بخش گرافیک هم بخاطر باگ هایی که روی اعصاب ادم راه میرفت کم کردم .بازم ممنونن از نظرتون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

والا معلوم نیست فاز این منتقدا چیه![img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فقط میخوان بازی رو خراب کنند!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خنجری که بوی خون میدهد (نقد بازی Assassin's Creed III) NS game 18 6,714 04-11-2020, 02:22 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  بازبینی بازی Assassin's Creed: Syndicate​ بر روی MSI GE72VR Apache Pro Gabit0 3 2,282 04-18-2017, 04:48 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  من یک دزد دریایی بی احساس نیستم!|نقد و بررسی Assassin's Creed IV:Black Flag Hidden Shadow 5 3,981 12-02-2016, 02:23 PM
آخرین ارسال: Farhad01
  آفریقای وحشی با چاشنی زامبی:نقد وبررسی عنوان Resident Evil5 S.T.A.R.S 9 4,488 10-21-2016, 08:05 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  لذت ناب Assassin’s Creed با المانهای نقش آفرینی| بررسی Assassin’s Creed IV Black Flag saeed aghababaee 9 3,461 10-01-2016, 10:15 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان