امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشاره های Rockstar به Red Dead Redemption 2
     همان طور که می دانید در این چند وقت اخیر،شواهد و مدارک زیادی از نسخه ی دوم عنوان محبوب Rockstar Games، یعنی Red Dead Redemption منتشر شده است.حالا خود Rockstar نیز
در گفت و گویی که با توسعه دهنده ی GTA V انجام شده است،اشاره هایی Red Dead 2  کرده است و با ابراز خوشحالی نسبت به طرفدارانی که که همچنان به خاطر عرضه ی قسمت دیگری از
این عنوان هیجان دارند، از طرفداران خود خواست که تا سال 2015، برای خبر های مهم و غافل گیر کننده صبر کنند.چیز دیگری نیز از Rockstar انتظار نمیرفت؛سیاست های این شرکت به گونه ای
است که هرگز خبر یا اطلاعات عناوین اش را قبل از موعد معینی که خودش انتخاب کرده به بیرون عرضه نمی کند.(یعنی درست نقطه ی مقابل شرکت Ubisoft). حالا می توانید بخشی از گفت و گوی این شرکت را در پایین نظاره گر باشد: 

زمانی که از ما درباره ی ساخت ادامه ی برخی از عناوین محبوب مانند L.A Noire,Bully و Red Dead Redemption سوال شد و ما پاسخ دادیم که  عجله ای برای انجام این کار نداریم،به این معنی نیست که این کار را انجام نخواهیم داد.ما بازی های زیادی برای ساخت داریم اما مشکل اصلی ما    کمبود وقت است.من از همه ی طرفداران و مجله ی شما تشکر می کنیم و از شما خواهش می کنم منتظر خبر های مهم در سال 2015 بمانید.  

از صحبت های Rockstar می توان نتیجه گرفت که این شرکت برنامه هایی برای Red Dead Redemption در سال 2015 خواهد داشت.البته ساخت دنباله ای برای این عنوان چندان هم دور از انتظار نبود چراکه این عنوان، موفق به فروش 13 میلیون نسخه، تا به امروز شده است.در گذشته نیز، ناشر عناوین Rockstar یعنی Take Two اشاره کرده بود که  Red Dead Redemption، عنوانی جاودانه است و باید ادامه پیدا کند.حال باید تا سال 2015 منتظر ماند و دید که Rockstar چه عنوانی را معرفی خواهد کرد. 

[تصویر:  latest?cb=20100523182057]

منبع:Gamespot

[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
خبر خیلی خوبی بود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون از شما .
در منبع ب IGN اشاره کردید اما با کلیک روی اون ب سایت 
gamespot ورود میکنه .[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
(12-18-2014, 10:31 AM)'joel - elie' نوشته است: خبر خیلی خوبی بود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون از شما .
در منبع ب IGN اشاره کردید اما با کلیک روی اون ب سایت 
gamespot ورود میکنه .[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون.اصلاح شد.

[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
یعنی میشه نسخه دوم این بازی بیاد.
من عاشق اینم.فقط به خاطر این بازی بود که کنسول خریدم.
پاسخ
(12-18-2014, 02:58 PM)'EmanAssassin' نوشته است: یعنی میشه نسخه دوم این بازی بیاد.
من عاشق اینم.فقط به خاطر این بازی بود که کنسول خریدم.

من که متاسفانه از تجربه ی این بازی بی نصیب موندم.کاش حداقل نسخه ی اولش واسه PC منتشر بشه.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,456 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای Red Dead Redemption 2 برروی رایانه‌ی شخصی مشخص شد White Beard 0 1,096 10-04-2019, 09:55 PM
آخرین ارسال: White Beard
Star انتشار بازی Red Dead Redemption 2 برروی رایانه‌های شخصی رسما تایید شد [به‌روزرسانی] White Beard 0 1,050 10-04-2019, 09:54 PM
  نشان تجاری جدید شرکت تیک-تو به نسخه‌ی بعدی سری Mafia اشاره دارد White Beard 0 969 09-25-2019, 10:45 PM
  [News] توسعه‌دهنده‌ی بازی Dead Island 2 مجددا تغییر کرد White Beard 0 910 08-15-2019, 05:11 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان