امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاتوق Gta LibertyCity Online
[تصویر:  grand-theft-auto-v-78_1469447378.jpg]
سلام.شما حتما با این بازی اشنایی دارید.بازی که در قسمت داستانی عالی بود اما در قسمت انلاین خیلی عالی هست.هر کی بازی رو انلاین بازی میکنه اسم خودش دخل بازی رو بگه تا عضو شین.تو اینجا بعضی موقع با هم قرار میزاریم بازی میکنیم.چیز های جالبی داخل بازی دیدیم میگیم.در موردش بحث میکنیم.پس اسم تون یادتون نره.روش بازی هم هاماچی(Hamachi) هست
اول از من شروع میکنیم
Mahanking80:نام در بازی=Mahanking80

پاسخ
دوستان به اینجا تو هاماچی بیاین تا بازی کنیم خودم ساختم
id:Gamefa2
pass:454545

آموزش آنلاین بازی کردن 
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

خوب اولین قدم اینه که دو فایل رو دانلود کنید 
که با یه سرچ میتونین پیدا کنین.

اولی hamachi
(بعد از دانلود فایل 
LogMeIn Hamachi 
اون رو نصب کنید .)
بعدی teknohelper(این فایل رو در پوشه بازیتون بریزید)

حالا teknohelper را اجرا کنید :
[align=right][align=right]دوراه دارید میزبان شوید ! (
host
) یا مهمان دوستانتان (
CLIENT
[align=right][align=right]- Host : اگر می خواهید host شوید گزینه ی Atumatic Mode (host) رو انتخواب کنید
[align=right]- Cilent: اگر می خواهید در بازی دوستتان join شوید گزینه ی Atumatic Mode (CLIENT) را انتخواب کنید.
[align=right][align=right]hamachi رو اجرا کنید و از قسمت network گزینه ی join an existing network رو بزنید و در سرور مورد نظر خود join شوید *
[align=right]حالا باید در teknohelper سه گزینه ی اول تیک خورده باشن.
[align=right][align=right]بازی EFLC رو اجرا کنید.اگر در BOGT قرار گزاشته اید به این بازی و اگر در LAD قرار گزاشته اید به ان بروید
[align=right]با دکمه بالا موبایل را باز کنید.به قسمت مولتی پلیر بروید. PLAYER MATCH رو انتخواب کنید و سپس LAN رو بزنید.
[align=right]در این مرحله نیز برای افراد HOST , CLIENT تفاوتی وجود دارد:
[align=right][align=right]HOST:بعد از وارد شده به قسمت بعدی باید CREATE MATCH رو بزنید و از بین مود های بازی مود مورد نظرتون رو انتخواب کنید . سپس نیز START GAME رو بزنید و در بخش بعدی منتظر پلیر ها باشید و هر موقع خواستید وارد بازی شوید ENTER رو بزنید(در کوشه صفحه نیز یک سری تنظیماتی رو می توانید اعمال کنید)
[align=right][align=right]CLIENT:کسانی که می خواهند جوین شوندو در TG H نیز CLIENT رو زده اند باید گزینه CUSTOM MATCH رو بزنند و بعد از زدن YES وارد صفحه ی پیدا کردن گیم می شوند.در این صفحه نیز باید دوستی را که می خواهید به ان JOIN شوید را انتخواب کنید و وارد لابی شوید.از ان جا هم با زدن ENTER وارد بازی می شوید.توجه داشته باشید که افرادی که می خواهند JOIN شوند باید در صفحه پیدا کردن مچ دکمه ی F12 رو 12 بار بزنند 
[align=right]دیگه برید تو بازی و حال کنید 

گیمران مشتاق بشتابید بازی کنیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(12-20-2014, 10:01 PM)'Mahanking80' نوشته است: دوستان به اینجا تو هاماچی بیاین تا بازی کنیم خودم ساختم

آموزش آنلاین بازی کردن 

اولی hamachi
(بعد از دانلود فایل 
LogMeIn Hamachi 
اون رو نصب کنید .)

دوراه دارید میزبان شوید ! (
host
) یا مهمان دوستانتان (
CLIENT
- Host : اگر می خواهید host شوید گزینه ی Atumatic Mode (host) رو انتخواب کنید
- Cilent: اگر می خواهید در بازی دوستتان join شوید گزینه ی Atumatic Mode (CLIENT) را انتخواب کنید.
hamachi رو اجرا کنید و از قسمت network گزینه ی join an existing network رو بزنید و در سرور مورد نظر خود join شوید *
حالا باید در teknohelper سه گزینه ی اول تیک خورده باشن.
بازی EFLC رو اجرا کنید.اگر در BOGT قرار گزاشته اید به این بازی و اگر در LAD قرار گزاشته اید به ان بروید
با دکمه بالا موبایل را باز کنید.به قسمت مولتی پلیر بروید. PLAYER MATCH رو انتخواب کنید و سپس LAN رو بزنید.
در این مرحله نیز برای افراد HOST , CLIENT تفاوتی وجود دارد:
HOST:بعد از وارد شده به قسمت بعدی باید CREATE MATCH رو بزنید و از بین مود های بازی مود مورد نظرتون رو انتخواب کنید . سپس نیز START GAME رو بزنید و در بخش بعدی منتظر پلیر ها باشید و هر موقع خواستید وارد بازی شوید ENTER رو بزنید(در کوشه صفحه نیز یک سری تنظیماتی رو می توانید اعمال کنید)
CLIENT:کسانی که می خواهند جوین شوندو در TG H نیز CLIENT رو زده اند باید گزینه CUSTOM MATCH رو بزنند و بعد از زدن YES وارد صفحه ی پیدا کردن گیم می شوند.در این صفحه نیز باید دوستی را که می خواهید به ان JOIN شوید را انتخواب کنید و وارد لابی شوید.از ان جا هم با زدن ENTER وارد بازی می شوید.توجه داشته باشید که افرادی که می خواهند JOIN شوند باید در صفحه پیدا کردن مچ دکمه ی F12 رو 12 بار بزنند 
دیگه برید تو بازی و حال کنید 

سلام
اگه امکانش هست چند تا تصویر از بازی خورتون بزارید

[تصویر:  Dhoom-3-Aamir-Khan.jpg]
پاسخ
(12-21-2014, 12:16 AM)'bro.m-ac' نوشته است:
(12-20-2014, 10:01 PM)'Mahanking80' نوشته است: دوستان به اینجا تو هاماچی بیاین تا بازی کنیم خودم ساختم

آموزش آنلاین بازی کردن 

اولی hamachi
(بعد از دانلود فایل 
LogMeIn Hamachi 
اون رو نصب کنید .)

دوراه دارید میزبان شوید ! (
host
) یا مهمان دوستانتان (
CLIENT
- Host : اگر می خواهید host شوید گزینه ی Atumatic Mode (host) رو انتخواب کنید
- Cilent: اگر می خواهید در بازی دوستتان join شوید گزینه ی Atumatic Mode (CLIENT) را انتخواب کنید.
hamachi رو اجرا کنید و از قسمت network گزینه ی join an existing network رو بزنید و در سرور مورد نظر خود join شوید *
حالا باید در teknohelper سه گزینه ی اول تیک خورده باشن.
بازی EFLC رو اجرا کنید.اگر در BOGT قرار گزاشته اید به این بازی و اگر در LAD قرار گزاشته اید به ان بروید
با دکمه بالا موبایل را باز کنید.به قسمت مولتی پلیر بروید. PLAYER MATCH رو انتخواب کنید و سپس LAN رو بزنید.
در این مرحله نیز برای افراد HOST , CLIENT تفاوتی وجود دارد:
HOST:بعد از وارد شده به قسمت بعدی باید CREATE MATCH رو بزنید و از بین مود های بازی مود مورد نظرتون رو انتخواب کنید . سپس نیز START GAME رو بزنید و در بخش بعدی منتظر پلیر ها باشید و هر موقع خواستید وارد بازی شوید ENTER رو بزنید(در کوشه صفحه نیز یک سری تنظیماتی رو می توانید اعمال کنید)
CLIENT:کسانی که می خواهند جوین شوندو در TG H نیز CLIENT رو زده اند باید گزینه CUSTOM MATCH رو بزنند و بعد از زدن YES وارد صفحه ی پیدا کردن گیم می شوند.در این صفحه نیز باید دوستی را که می خواهید به ان JOIN شوید را انتخواب کنید و وارد لابی شوید.از ان جا هم با زدن ENTER وارد بازی می شوید.توجه داشته باشید که افرادی که می خواهند JOIN شوند باید در صفحه پیدا کردن مچ دکمه ی F12 رو 12 بار بزنند 
دیگه برید تو بازی و حال کنید 

سلام
اگه امکانش هست چند تا تصویر از بازی خورتون بزارید

چون من سروری نمیشناختم نتونستم بازی کنم اما با سروری که ساختم میتونین بیاین با هم بازی کنین.

پاسخ
دوستان بیاین تو سرورم عضو شین

پاسخ
اگه بازی میزاستی برای دانلود خیلی خوب میشد!!
پاسخ
(12-30-2014, 12:04 AM)'EmanAssassin' نوشته است: اگه بازی میزاستی برای دانلود خیلی خوب میشد!!

اخه من سی دی دارم فقط هم سایت های ایرانی میشناسم

پاسخ
یه سایت ( به جز فروم چون من با تبلت دانلود می کنم به خاطر همین نمی تونم از فروم دانلود کنم ) معرفی کن که من برم gta liberty رو ازش دانلود کنم بعد اگه ممکنه راهنماییم کن که چه طوری آنلاین بازی کنم .
پینگم بین 100 - 150ه خوبه ؟
[تصویر:  Dhoom-3-Aamir-Khan.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی سازی ؟ پاتوق ROBAH 0 1,350 11-23-2021, 07:55 AM
آخرین ارسال: ROBAH
  پاتوق طرفداران فوتبال PC FAN 0 1,268 07-02-2019, 06:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  پاتوق آنلاین بازی‌های شرکت Valve Mr.Payne 24 7,890 06-05-2016, 11:12 PM
آخرین ارسال: Mr.Payne
  پاتوق طرفداران PS4 Tyrion 59 16,503 11-25-2015, 05:04 PM