امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگی یک سرباز....(اپدیت می شود)
به نام خدا

((اگر زندگی با من خوب تا میامد دیگر اینطوری نمیشد میدونی سرنوشت با ما اینکار رو کرد.تو من رو نابود کردی و من تو رو رفیق.ما دوتا خیلی خوب بودیم ولی تو داغونش کردی))

جملاتی که از دهان یک سرباز دانمارکی گفته می شود.بگذارید مروری بر زندگی او کنیم.او در یکی از روستا های دانمارک بدنیا امد.اسم او دیم سالیسکوو بود.از همان دوران مدرسه همه او را دسته کم میگرفتن ولی او میگفت من میتوانم از پس هر کاری بر ایم.ولی به علت اینکه از قدرت هایی که داشت با خبر نبود و امیدی به پیروزی نداشت نمیتوانست کاری کند.او روزی در مدرسه با یک نفر اشنا شد.او متی و  قلدر مدرسه بود که به هرکی میرسید زور میگفت حتی به دیم.انها همیشه با هم دعوا داشتن که در یک روزی دیم یک جمله ای به متی گفت:((هر کی میتواند خوب باشه پس دست از دعوا بردار و از همین الان زورگویی رو کنار بزار.بدون که اگه به همین کارهات ادامه بدی در اخر هیچی برات باقی نمیمونه.هیچی)).
حرف های او در او اثر کرد و به او گفت:((من به حرف های تو عمل میکنم.از این به بعد ما یه دوستیم )).انها تا بزرگیشان با هم دوست بودند و لحظه ای از هم دور نمی شدند.تا اینکه دیم با یک دختر ازدواج کرد و انها صاحب دو بچه شدند.دیگر او نمیتوانست پیش متی باشد.روزی متی او را دید و گفت:((چی شده پسر؟دوران خوشمون رو یادت رفته؟بیا بریم ییه نوشیدنی بخوریم)).
و او گفت:((متی.ما بزرگ شدیم دیگه نمیتونیم مثل قبل باشیم.من زن دارم.دوستش دارم.2تا بچه دارم.دیگه نمیتونم رفیق بازی کنم.متاسفم)).
و این کار او نفرتی در سینه متی انداخت او میخواست از دیم انتقام بگیرد.نه از او بلکه از خانواده اش.    

دوستان اپدیت میشه لحظات اوجش در قسمت دیگه هست پس نگین بد بود
زیبا بود خوشمان امد به مزاج همایونیمان خوش درخشید.
ممنون بابت داستان امیدوارم داستان رو تا اخرش ادامه بدی و دست ما رو توی حنا نزاری.
داستان زیبایی بود.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
(12-21-2014, 12:36 AM)'مجید نصر' نوشته است: زیبا بود خوشمان امد به مزاج همایونیمان خوش درخشید.
ممنون بابت داستان امیدوارم داستان رو تا اخرش ادامه بدی و دست ما رو توی حنا نزاری.
داستان زیبایی بود.

خواهش میکنم وظیفه ما است که شما را خوش حال کنیم

آفرین ماهان .
بکارت ادامه بده و مطمئن باش هیچکس هم نباشه ازت حمایت کنه منو مجید هستیم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
منم اینجا چغندر نیستم منم ازت حمایت میکنم ادامه بده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(12-21-2014, 12:53 AM)'joel - elie' نوشته است: آفرین ماهان .
بکارت ادامه بده و مطمئن باش هیچکس هم نباشه ازت حمایت کنه منو مجید هستیم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

متشکرم از شما دوستان[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(12-21-2014, 12:55 AM)'sahdow' نوشته است: منم اینجا چغندر نیستم منم ازت حمایت میکنم ادامه بده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون از تو دوست گرامی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

دوستان اگه مورد حمایت قرار بگیره فردا قسمت بعدی هم میزارم

آفرین. ادامه بده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(12-21-2014, 02:30 AM)'HardCore Gamer' نوشته است: آفرین. ادامه بده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خواهش میکنم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]اگه دوستان عزیز دوست داشته باشند حتما می نویسم

خوشم اومد...
ادامه بده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
Good Good  [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
[font=times new roman]For Us There Is No Victory [/font]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زندگی گیمری: فوتبالیست های Ps2 | قسمت اول (آیتم ویدئویی) BlazingFallGames 0 1,441 06-15-2016, 06:25 PM
آخرین ارسال: BlazingFallGames
  داستان یک سرباز مرده ... (قسمت هفتم اضافه شد) The Wolf Of Rivia 43 11,158 12-26-2014, 11:27 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia
Shocked زامبی ها ...{اپدیت میشود} long shot 3 2,122 11-06-2014, 10:54 AM
آخرین ارسال: HardCore Gamer
  داستان ذهن یک گیمر(اپدیت شد فصل4) hlzon 56 14,572 10-18-2014, 11:59 PM
آخرین ارسال: hlzon
  اشعار مربوط به گیم(پست اپدیت شد) ANONYMOUS 2 1,888 09-28-2014, 01:03 AM
آخرین ارسال: AA-Revenger

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان