امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موسيقي هاي درخواستي ( فقط بازي ها )
در اين تاپيك هر موسيقي كه مد نظرتون هست رو بگيد در اولين فرصت من يا بقيه ي بچه ها تو همين تاپيك براتون ميزاريم .

تعدادي موسيقي :

God Of War 2

Download 72MB

God Of War 3

Download 112MB

MaX payne 2

Download 55Mb

Uncharted 1

Download 55MB

اگر درخواستی بود بدید پیدا بشه حتما میزارم.
پاسخ
تاپيك بسيار خوبيه ، اگه ميتوني موسيقي هاي بازي Crash رو كه واسه PS1 هست رو بزاريد . ممنون
راستي تاپيكتون مهم شد
پاسخ
بهتر بود برای هر بازی یک تاپیک مجزا ایجاد کنین, اینطوری اگر این تاپیک رو نیان داخلش هرچی موزیک هست رو از دست میدن.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
به نظر من اسم تاپيك اگه موسقي هاي درخواستي بود عالي تر ميشد
پاسخ
(12-19-2012, 09:50 PM)GamerStation نوشته است: به نظر من اسم تاپيك اگه موسقي هاي درخواستي بود عالي تر ميشد

هرطور شما صلاح میدونید اگرلازمه اسم تاپیک رو عوض کنید و اگرم لازمه تاپیک جدا جدا بزنم.به خاطر اینکه فروم شلوغ نشه تاپیک کلی زدم.Confused24:
پاسخ
راستی موسیقی کدوم قسمت از crash رو میخواستید اخه خیلی نسخه هاش زیاده Confused25:
پاسخ
(12-19-2012, 10:04 PM)ISAAC Clarke نوشته است: راستی موسیقی کدوم قسمت از crash رو میخواستید اخه خیلی نسخه هاش زیاده Confused25:
اگه ميشه مال اون قسمت ماشينيش Confused25: فكر كنم اسمش هم اين بود : Crash Team Racing
پاسخ
منم اعتبار میخوامConfused41:Confused41:Confused41:Confused41:
پاسخ
(12-19-2012, 10:07 PM)MOSTAFA.SHZ نوشته است: منم اعتبار میخوامConfused41:Confused41:Confused41:Confused41:
دوست من وقتي پستت پاك ميشه يعني اسپمه و دوباره نبايد اون پست رو بدي
در مورد اعتبار هم بايد بگم فعاليت داشته باش اعتبار هم ميگيري مثلا تو همين تاپيك هم ميتوني فعال باشي
پاسخ
بفرمایید پیدا کردم اگر برای دانلود ازتون خواست log in کنید به من بگید که براتون یه پوزر پسورد بفرستم که دانلود کنید.

Crash Team Racing

Download 66MB
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود موسيقي متن Assassin’s Creed 3 GamerStation 4 3,201 11-09-2012, 01:53 PM
آخرین ارسال: GamerStation

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان