امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(08-18-2014, 08:28 AM)'ARK1375' نوشته است:
(08-18-2014, 06:18 AM)'older gamer' نوشته است:
(08-18-2014, 01:50 AM)'ARK1375' نوشته است:
(08-18-2014, 12:44 AM)'older gamer' نوشته است: نمی دونم این بازی الان من رو به چالش کشیده تا بچه های گیم باز رو . یه نوع ارور دیگه میده. خلاصه به نظرم این بازی رو راه بندازیم جایزه نوبل نصب نرم افزار رو به ما میدن .  از دوستان خجالت میکشم که اینقدر زحمت دادم ولی لطف شما ما رو امیدوار کرد. در هر حال بعد از ریختن فایل MSVCP110 نسخه 64 بیتی روی بازی ارور بازی وقتی فایل bf4(x86).exe رو پلی میکنم شده این

[تصویر:  b0po7oplst2n.jpg]
و وقتی نسخه 64 بیتی فایل exe بازی رو اجرا میکنم شده این
[تصویر:  3q9dpok72336.jpg]

و جالب اینجاست که فایل 64 بیتی دوم رو هم پیدا کردم و دانلود کردم و ریختم . الان 32 بیتی همون پیغام خطای بالا رو میده و 64 بیتی هم پیغام خطا نمیده . تسک منیجر رو که باز میکنم ، بازی ران شده ولی تو ویندوز هیچ اتفاقی نمیافته و تصویر بازی نمیاد . دیگه رسما دارم دیوانه میشم.

خب یه کاری کن.‌ یک‌کرک برا بازی دانلود کن بریز رو بازی ببین اوضاع تغیری میکنه یا نه. اون ارور اولی که داد مال تداخل فایل های ۳۲ و ۶۴ ه. اگه باز دیدی نشد دوباره اون ویژول سی هایی که دان کردی رو نصب کن. در واقع بگذار روی حالت ریپیر.
 راستی ویندوزت الان ۳۲ ه یا ۶۴؟

راستی برای این بازی گرافیکت حتما باید اپ باشه.

1- سلام. صبح بخیر.
2- ویندوزم 64 بیت است.
3- دوباره ++C ها رو نصب کردم نشد.
4- کرک بازی رو از کجا داونلود کنم؟
5- چرا اون کامپیوتر رفیق ما این بازی رو بدون همه این مسخره بازی ها اجرا کرد ولی مال من نه ؟
6- دوستان عزیز ! اصلا میگم ولش کنیم ! ها ؟ از خیرش گذشتم . میرم یه بازی دیگه میگیرم. فقط بگید چی بگیرم که :
الف) جنگی باشه
ب) قشنگ باشه
ج)این کامپیوتر ما اجراش کنه
د) تخیلی نباشه
هـ)COD ghosts رو گرفتم . با توجه به سیستمم اگر اجرا نمیشه بگید که اصلا نصبش نکنم. با توجه به حال گیری که بتل 4 از ما کرد فعلا حال نصب 8 تا دی وی دی دیگه رو ندارم. زمان یه ذره باید بگذره تا داغ BF4 فروکش کنه بعد. :D  
و)بازی باشه که توش صحنه های خاک بر سری نداشته باشه :D
آقا یه سئوال. چرا وقتی مکس پین 3 رو تو همین دستگاه روی ویندوز ایکس پی نصب کردم تو بازی تکسچر برخی دیوارها رو سفید و نورانی نشون میداد؟ بازم گیر از گرافیکه ؟ کارت گرافیک ما زاقارته عایا؟

اولا کرک بازی رو میتونی از سایت دانلودها دانلود کنی. دوما بیخیالش نشو چون تاحالا پیش رفت زیادی کردی. سوما بتل ۴ و کال اف گوست هردوش بخش تک نفره بسیار اشغالی دارن پس زیاد خودتو خسته نکن سرش. اگه میخوای واقعا بازی اف پی اس رو با لذت بازی کنی برو نسخه انلاین ه بتل ۳ یا بتل۴ رو بگیر بازی کن. مکس پین هم یا به خاطر کارت کرافیکه که من بعید میدونم یا هم با یک اپدیت ساده مشکل برطرف میشه.

سلام. کرک رو هم دانلود کردم ریختم نشد . نفرمودید کال آف گوست به دستگاه ما میخوره یا نه هاااا !

اکثر مردم ، وقتی به یک نصیحت گوش میدهند که دیگر دیر شده است .

پاسخ
ببخشید یادم رفت سوالتو درمورد کالاف جواب بدم. اره کالاق به سیستمت میخوره. البته یک کرک مخصوص رم های 4 گیگ داره اونو باید دان کنی. توی این سایت هایی که دیدم میگه باید کرک فیکس ریلودد و آپدیت یک ریلودد رو دان کنی. تا بتل اجرا بشه. البته دیدم بعضی ها هم نتیجه نگرفته بودن.
James P. Ark
پاسخ
(08-18-2014, 04:54 PM)'older gamer' نوشته است:
(08-18-2014, 08:28 AM)'ARK1375' نوشته است:
(08-18-2014, 06:18 AM)'older gamer' نوشته است:
(08-18-2014, 01:50 AM)'ARK1375' نوشته است:
(08-18-2014, 12:44 AM)'older gamer' نوشته است: نمی دونم این بازی الان من رو به چالش کشیده تا بچه های گیم باز رو . یه نوع ارور دیگه میده. خلاصه به نظرم این بازی رو راه بندازیم جایزه نوبل نصب نرم افزار رو به ما میدن .  از دوستان خجالت میکشم که اینقدر زحمت دادم ولی لطف شما ما رو امیدوار کرد. در هر حال بعد از ریختن فایل MSVCP110 نسخه 64 بیتی روی بازی ارور بازی وقتی فایل bf4(x86).exe رو پلی میکنم شده این

[تصویر:  b0po7oplst2n.jpg]
و وقتی نسخه 64 بیتی فایل exe بازی رو اجرا میکنم شده این
[تصویر:  3q9dpok72336.jpg]

و جالب اینجاست که فایل 64 بیتی دوم رو هم پیدا کردم و دانلود کردم و ریختم . الان 32 بیتی همون پیغام خطای بالا رو میده و 64 بیتی هم پیغام خطا نمیده . تسک منیجر رو که باز میکنم ، بازی ران شده ولی تو ویندوز هیچ اتفاقی نمیافته و تصویر بازی نمیاد . دیگه رسما دارم دیوانه میشم.

خب یه کاری کن.‌ یک‌کرک برا بازی دانلود کن بریز رو بازی ببین اوضاع تغیری میکنه یا نه. اون ارور اولی که داد مال تداخل فایل های ۳۲ و ۶۴ ه. اگه باز دیدی نشد دوباره اون ویژول سی هایی که دان کردی رو نصب کن. در واقع بگذار روی حالت ریپیر.
 راستی ویندوزت الان ۳۲ ه یا ۶۴؟

راستی برای این بازی گرافیکت حتما باید اپ باشه.

1- سلام. صبح بخیر.
2- ویندوزم 64 بیت است.
3- دوباره ++C ها رو نصب کردم نشد.
4- کرک بازی رو از کجا داونلود کنم؟
5- چرا اون کامپیوتر رفیق ما این بازی رو بدون همه این مسخره بازی ها اجرا کرد ولی مال من نه ؟
6- دوستان عزیز ! اصلا میگم ولش کنیم ! ها ؟ از خیرش گذشتم . میرم یه بازی دیگه میگیرم. فقط بگید چی بگیرم که :
الف) جنگی باشه
ب) قشنگ باشه
ج)این کامپیوتر ما اجراش کنه
د) تخیلی نباشه
هـ)COD ghosts رو گرفتم . با توجه به سیستمم اگر اجرا نمیشه بگید که اصلا نصبش نکنم. با توجه به حال گیری که بتل 4 از ما کرد فعلا حال نصب 8 تا دی وی دی دیگه رو ندارم. زمان یه ذره باید بگذره تا داغ BF4 فروکش کنه بعد. :D  
و)بازی باشه که توش صحنه های خاک بر سری نداشته باشه :D
آقا یه سئوال. چرا وقتی مکس پین 3 رو تو همین دستگاه روی ویندوز ایکس پی نصب کردم تو بازی تکسچر برخی دیوارها رو سفید و نورانی نشون میداد؟ بازم گیر از گرافیکه ؟ کارت گرافیک ما زاقارته عایا؟

اولا کرک بازی رو میتونی از سایت دانلودها دانلود کنی. دوما بیخیالش نشو چون تاحالا پیش رفت زیادی کردی. سوما بتل ۴ و کال اف گوست هردوش بخش تک نفره بسیار اشغالی دارن پس زیاد خودتو خسته نکن سرش. اگه میخوای واقعا بازی اف پی اس رو با لذت بازی کنی برو نسخه انلاین ه بتل ۳ یا بتل۴ رو بگیر بازی کن. مکس پین هم یا به خاطر کارت کرافیکه که من بعید میدونم یا هم با یک اپدیت ساده مشکل برطرف میشه.

سلام. کرک رو هم دانلود کردم ریختم نشد . نفرمودید کال آف گوست به دستگاه ما میخوره یا نه هاااا !

سلام دوست عزیز
برای اینکه بازی کال اف رو اجرا کنی اول کرک ریلودد رو بریز بعد تمام اپدیت های بازی رو نصب کن و کارت گرافیکتم حتما اپدیت کن و بعد کرک رم فیکس رو بریز که رم مورد نیاز بازی رو از شش به چهار کاهش میده البته اینو بهت بگم اگه این کرک رم فیکس رو ریختی و دیدی گرافیک بازی مزخرفه بفهم که به خاطر رم فیکس هست چون من به چند تا از دوستام دادم کرک رو بدون هیچ مشکلی اجرا کردند و لی گفتند گرافیکش بده و این رو بهت بگم بتل چهار فوق العاده مزخرفه و پر از باگه و وقتی میشینی بازی میکنی اشکتو در میاره ولی اینم بهت بگم کالاف هم زیاد چیزه مالی نیست کلا تو چهار ساعت بازی تموم میشه و الکی حجمشو بردند بالا ولی هر چی باشه بهتره بتل هست اگه خواستی بتل بازی کنی فقط انلاین بازی کن(عجب چیزی روح و روانت حال میاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img]).
اینم لینک های کرک و اپدیت های بازی کالاف
Call of Duty Ghosts Crack Reloded
Call of Duty Ghosts Crack Ram Fixed
Call of Duty Ghosts-Update 1-Reloaded
Call of Duty Ghosts-Update 2-Reloaded
Call of Duty Ghosts-Update 3-Reloaded
Call of Duty Ghosts-Update 4 to 10-Reloaded
حالا اصلا اینارو بیخیال شدی و رفتی بازی شبگرد رو بازی کردی ضرر نکردی بازی قشنگیه.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
با تشکر از همه دوستانی که بهم لطف دارند. فعلا پروژه گاست رکون فیوچر سولجر رو در دست اقدام دارم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اکثر مردم ، وقتی به یک نصیحت گوش میدهند که دیگر دیر شده است .

پاسخ
ببخشید من بازی اسنایپر الایت 3 رو ریختم رو لبتاپم توی بازی نمیاد
همه چی لبتاپم هم به بازی میخوره تازه هیچ اروری هم نمیده
پاسخ
(08-19-2014, 04:45 PM)'فراز8888' نوشته است: ببخشید من بازی اسنایپر الایت 3 رو ریختم رو لبتاپم توی بازی نمیاد

درایور گرافیک رو آپدیت کن. برنامه استیم رو نصب کن. یک کرک جدید دانلود کن براش

James P. Ark
پاسخ
(08-19-2014, 05:58 PM)'ARK1375' نوشته است:
(08-19-2014, 04:45 PM)'فراز8888' نوشته است: ببخشید من بازی اسنایپر الایت 3 رو ریختم رو لبتاپم توی بازی نمیاد

ببخشید دراویر گرافیک و برنامه استیم چیه؟

پاسخ
(08-19-2014, 10:38 PM)'فراز8888' نوشته است:
(08-19-2014, 05:58 PM)'ARK1375' نوشته است:

ببخشید دراویر گرافیک و برنامه استیم چیه؟

کامپیوتر برای شناختن قطعات کامپیوتر به برنامه هایی به نام درایور احتیاج داره. بعضی از این درایور ها همراه ویندوز نصب میشن. بعضی ها هم نیاز به نصب دستی دارن. درایور گرافیک باید هر چند وقت یک بار آپدیت بشه. باید مدل گرافیکتون رو پیدا کنید. با یک قند شکن برین توی سایت AMD یا Nvidia و در بخش درایور برنامه مربوط رو دانلود و نصب کنید. برنامه استیم رو هم توی گوگل تایپ کنید در هر سایت ایرانی میشه پیداش کرد. نیاز به آپدیت کردن اون نیست فقط نصبش کنید.

James P. Ark
پاسخ
سلام 
میگم چرا بازیهای ps4 اینقدر گرونن
آیا ps3هم اینجوریه 
من میخواستم بخرم ولی وقتی قیمت بازی هاشو دیدم منصرف شدم [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
پاسخ
(08-20-2014, 01:57 AM)'ghost7614' نوشته است: سلام 
میگم چرا بازیهای ps4 اینقدر گرونن
آیا ps3هم اینجوریه 
من میخواستم بخرم ولی وقتی قیمت بازی هاشو دیدم منصرف شدم [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

چون بازی هاش اورجینال ه. اگه کرک بشه قیمت بازیهاش میاد پایین. پی اس ۳ رو اگه کپی خور بگیری بازیهاش ارزونه وگرنه اونم بازی های اورجینالش گرونه.

James P. Ark
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,355 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,062 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,342 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,185 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,638 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان