امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ُسرور samp ایران یا فارسی Gta san یا gta 5
Tongue 
سلام دوستان این سرور یکی از بهترین سرور های ایرانی samp هست همه ایرانی ها هم اینجا میرن بازی میکنن
شغل کشاورزی داره
کارگری
میتونی از مغازه ها پول پیدا کنی
بانک بزنی
کامیونی
و.......
خودتون بیایید ببینید چه باحاله از پلیر هایی که زیاد توش میرن معلومه خیلی جالب هست

persgame.ir

10.7.6.226:7777

اکثر اوقات بالای 10 نفر همیشه اینجا بازی میکنند

آموزش انلاین بازی کردن بازی جی تی ای هم تو همین انجمن هست[تصویر:  sarcastic.gif]

فیلم آموزشی

http://www.aparat.com/v/pI5Wm
کتاب مصور آموزشی سرور هم توسط اعضا و طرفدار ها درست شده که میتوانید از اینجا دانلود کنید در ضمن آموزش و طریقه آنلاین بازی کردن GTA SA SAMP رو هم گذاشتن که از همه آنها تشکر میکنم
http://tavakoli-tbc.ir/rl/files/Iran_CNR.pdf
پاسخ
فوق العادست مخصوصا قسمت کارگری.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
پاسخ
تشکر فراوان !! خیلی دنبال سرور گشتم پیدا نکردم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
متاسفانه من نمی تونم وارد بشم !! میزنه the server didn't respond retraying  ( شاید اشتباه هم نوشته باشم(املایی) )
آقا جان من کسی میتونه این مشکل اسکایریم رو حل کنه بهم بگه !
رو آیکون بازی که کلیک میکنم و میرم تو بازی وقتی لوگوی بتسدا رو نشون میده میره یه لحظه منو رو نشون میده و سریع بسته میشه . کرک razor 1911 رو ریختم درایور ها رو هم آپ کردم directx هم نصب کردم و.....
کمکک کنید
پاسخ
(06-22-2013, 08:11 PM)'LordMb' نوشته است: تشکر فراوان !! خیلی دنبال سرور گشتم پیدا نکردم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
متاسفانه من نمی تونم وارد بشم !! میزنه the server didn't respond retraying  ( شاید اشتباه هم نوشته باشم(املایی) )

ا

آیا شما از نسخه جدید استفاده میکند ؟ نسخه سرور هست شاید شما نسخه قدیمی Samp استفاده میکند ؟ از لینک های بالا دانلود کنید و نصب کنید
مشکلتون حل میشه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
تشکر فراوان داداش . حل شد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من تو بازی اسمم اسمم grimlock هست . بچه ها بیاید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آقا جان من کسی میتونه این مشکل اسکایریم رو حل کنه بهم بگه !
رو آیکون بازی که کلیک میکنم و میرم تو بازی وقتی لوگوی بتسدا رو نشون میده میره یه لحظه منو رو نشون میده و سریع بسته میشه . کرک razor 1911 رو ریختم درایور ها رو هم آپ کردم directx هم نصب کردم و.....
کمکک کنید
پاسخ
کتاب مصور آموزشی سرور هم توسط اعضا و طرفدار ها درست شده که میتوانید از اینجا دانلود کنید در ضمن آموزش و طریقه آنلاین بازی کردن GTA SA SAMP رو هم گذاشتن که از همه آنها تشکر میکنم
http://tavakoli-tbc.ir/rl/files/Iran_CNR.pdf
پاسخ
ip server تغییر کردن

HostName: IRAN-CNR (PersGame)
Address:  10.7.6.226:7777
Players:  47 / 50
Ping:     68
Mode:     IranFarsiPersianTehranDozd_CNR
Map:      IranFarsiPersianTehranDozd_CNR
پاسخ
سلام. بنده هم رفتم تو بساطم گشتم Gta Sa رو پیدا کردم . الان هم نصبش کردم و فقط مونده مراحل آنلاین رو طی کنم .
پاسخ
بچه ها ایدی هاتونو بگید من:erfan 9616
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
mohammadgamer [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی بزرگترین سرور سمپ زندگی مجازی ایران! AmirTTX 0 7,871 11-02-2019, 02:26 PM
آخرین ارسال: AmirTTX
  کلاینت جدید GTA V با سرور ایران و پینگ پایین invoke 0 2,522 07-06-2019, 09:01 PM
آخرین ارسال: invoke
  آموزش آنلاین بازی کردن بازی Crysis Wars + لینک دانلود (برای اولین بار در ایران !!!) pooyafb.910 3 4,701 06-24-2019, 09:46 PM
آخرین ارسال: White Beard
Star بازی انلاین تحت وب دنیای مجازی ( کمک به ایران ) arjol 1 1,773 01-09-2017, 11:35 PM
آخرین ارسال: lem pool
  سرور RPG بازی GTA SAMP ArianGamer 0 2,195 07-10-2015, 03:05 PM
آخرین ارسال: ArianGamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان