امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما درباره سخت افزار
همونطور که از اسم تاپیک معلوم هست شما میتوانید هرگونه سوال در مورد قطعات و مشکلاتتون در ضمینه سخت افزار کامپیوتر را در اینجا مطرح کنید تا دوستان جواب شما را بدهند .

قوانین:

1- اسپم ندهید
2- سوالات شما در ضمینه ارتقا سیستم در این تاپیک پاسخ داده نمیشه .
3- هرگونه تاپیکی که در مورد مشکلات سخت افزار ایجاد بشه از این پس بسته خواهد شد.
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
ممنون بابت ایجاد تاپیک.
1-کامپیوتر من بعضی اوقات(حداقل روزی دوبار)هنگ میکنه به طوری که هیچی کار نمیکنه و فقط باید ریستارت کنی چیکار باید بکنم؟
2-کیس من برق داره این طبیعیه یا مشکل داره چیکارکنم؟می تونه آسیب بزنه به کامپیوتر؟
ممنون.
پاسخ
سلام
من تازه ارتقاع سیستم دادم ولی یه مشکلی دارم . وقتی که سیستمم رو روی Standby میزارم وبعدش روشن میکنم ارور Memmory Dump Error رو میگیرم وسیستم Restart میشه . مشخصات سیستمم اینه :
MB : Asus M5A97 R 2.0
Ram : 2*4Gb King Max DDR3 1333
HDD :Hitachi Toushiba 1 Tb & Seagate 250 Gb
Power : Green GP600A-EU 600 Watt
Cpu : AMD Phenom II X4 965 Quad Core 125 Watt
ممنون میشم اگه زود جواب بدید . چون دارم دیوونه میشم!!!!![img]/images/smi/new/wall.gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
پاسخ
(07-04-2013, 12:07 AM)'mohammad13' نوشته است: ممنون بابت ایجاد تاپیک.
1-کامپیوتر من بعضی اوقات(حداقل روزی دوبار)هنگ میکنه به طوری که هیچی کار نمیکنه و فقط باید ریستارت کنی چیکار باید بکنم؟
2-کیس من برق داره این طبیعیه یا مشکل داره چیکارکنم؟می تونه آسیب بزنه به کامپیوتر؟
ممنون.
فکر کنم کامپیوترت داغ میکنه.یه دستی به مادربردت بزن ببین داغ نیست.من هم کامپیوترم داغ میکد وقتی هم به گرافیک میزدم دستم میسوخت.راستی دست به گرافیکت نزنی.
برا من فن هم کفاف نداد.یه راه حل خوب پیدا کردم.کیس رو از میز اوردم پایین.درش رو باز کردم.پنکه گذاشتم جلوش.خیلی نزدیک تو فاصله 20 یا 30 سانتی.

پاسخ
سلام
من سیستمم 2 روزه که بالا نمیاد وقتی کیس رو باز کردم دیدم هی دی وی دی رایتر صدا میده نمیدونم باید چی کار کنم[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
واقعیت اینه که تو به این خاطر اینجایی که می خوای احساس کسی رو داشته باشی که نیستی: یک قهرمان
پاسخ
(07-04-2013, 12:07 AM)'mohammad13' نوشته است: ممنون بابت ایجاد تاپیک.
ممنون.

جونم برات بگه که
مشکل هنگ کردن اگه ویروسی شده باشه اینطوری میشه یه بار کل هاردت رو فرمت کن بعدش ویندوز نصب کن اگه درست شد که خدا رو شکر اگه درست نشد مشکل سخت افزاریه به احتمال زیاد هم هاردت مشکل داره
++
سوال دومت هم من قبلا یه کیس داشتم برق داشت یه بار هم مادربردش سوخت نمیدونم از برق دار بودن کیس بود یا چیز دیگه
بهتره درستش کنی تا اسیب نزده به قطعات[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(07-12-2013, 10:02 PM)'viper13' نوشته است: سلام
من سیستمم 2 روزه که بالا نمیاد وقتی کیس رو باز کردم دیدم هی دی وی دی رایتر صدا میده نمیدونم باید چی کار کنم[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

شما دقت کن ببین صدا از هاردت هستش یا نه چون اگه دی وی دی رایتر مشکل داشته باشه ربطی به بالا نیامدن نداره
اگه خدایی نکرده از هارد باشه باید بدی تعمیرش کنند که تعمیری هم دیگه باید بندازی سطل اشغال بهتر یکی بخری

ولی اگه هاردت صدا نمیده یه بار فرمتش کن بعدش ویندوز نصب کن درست میشه به احتمال زیاد
اگه بگی چه اروری میده میتونم بیشتر راهنمایی کنم شما رو [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(07-04-2013, 12:28 AM)'javad.speed 5' نوشته است: سلام
من تازه ارتقاع سیستم دادم ولی یه مشکلی دارم . وقتی که سیستمم رو روی Standby میزارم وبعدش روشن میکنم ارور Memmory Dump Error رو میگیرم وسیستم Restart میشه . مشخصات سیستمم اینه :
MB : Asus M5A97 R 2.0
Ram : 2*4Gb King Max DDR3 1333
HDD :Hitachi Toushiba 1 Tb & Seagate 250 Gb
Power : Green GP600A-EU 600 Watt
Cpu : AMD Phenom II X4 965 Quad Core 125 Watt
ممنون میشم اگه زود جواب بدید . چون دارم دیوونه میشم!!!!![img]/images/smi/new/wall.gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

اگه منظور این ارور Physical Memory Dumping هستش
شما یه بار هارد رو فرمت کن بعدش ویندوز نصب کن شاید نرم افزاری باشه ولی اگه درست نشد
به احتمال زیاد سخت افزاریه احتمال زیاد هم مشکل از مادربرد و یا رم PC شما باشه شاید هم از 2 تا رم که مال یه شرکت نیستند استفاده میکنی اگه جواب اره هستش یکی از رم هارو دربیار بعدش امتحان کن ببین درست میشه یا نه
حتا گاهی این ارور مربوط به مودم اینترنت میشه
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
mahdi081 از اینکه جواب دادی ممنونم . ولی باید بهت بگم که رم هام هردوتا از یه شرکت ویه سریال هستند. ( منظورم اینه که با هم متچ هستند .)
دوتا هارد دارم هردوتاشون پر هستن میگی فرمت کنم ؟!؟!؟![img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img] ( یه 250 گیگ از سیگیت و یه 1 ترابایت از هیتاچی توشیبا . هردوتاشون تا ته پر هستن.!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img] ) آخه من مودم اینترنتم هم تازه هستش بدبختیم میگی مودم؟!؟!؟!؟ [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img] راستی تا حالا رم ها رو هم از سه تا شرکت مختلف امتحان کردم . ( کینگ مکس * کینگستون * سیلکون پاور . هرسه تا رو امتحان کردم همه مچ بودن ولی بازم این ارور رو میداد !!!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img] )
یکی بهم گفت شاید حافظه رم کارت گرافیک شاید باشه .(( چیپ ست رم هایی که رو کارت گرافیک هستش رو منظورمه .!!)) یه کارت گرافیک تستی هم گرفتم از بچه ها تست کردم بازم همین طوری بود.!!!!!!!
دیگه موندم چیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (63).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img]
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
پاسخ
(07-13-2013, 12:35 AM)'javad.speed 5' نوشته است: mahdi081 از اینکه جواب دادی ممنونم . ولی باید بهت بگم که رم هام هردوتا از یه شرکت ویه سریال هستند. ( منظورم اینه که با هم متچ هستند .)
دوتا هارد دارم هردوتاشون پر هستن میگی فرمت کنم ؟!؟!؟![img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img] ( یه 250 گیگ از سیگیت و یه 1 ترابایت از هیتاچی توشیبا . هردوتاشون تا ته پر هستن.!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img] ) آخه من مودم اینترنتم هم تازه هستش بدبختیم میگی مودم؟!؟!؟!؟ [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img] راستی تا حالا رم ها رو هم از سه تا شرکت مختلف امتحان کردم . ( کینگ مکس * کینگستون * سیلکون پاور . هرسه تا رو امتحان کردم همه مچ بودن ولی بازم این ارور رو میداد !!!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img] )
یکی بهم گفت شاید حافظه رم کارت گرافیک شاید باشه .(( چیپ ست رم هایی که رو کارت گرافیک هستش رو منظورمه .!!)) یه کارت گرافیک تستی هم گرفتم از بچه ها تست کردم بازم همین طوری بود.!!!!!!!
دیگه موندم چیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (63).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img]

خواهش میکنم
خب همون طور که گفتی چند تا از قطعات رو تست کردی ولی جواب نگرفتی
اگه از مادربورد نباشه
به احتمال زیاد از هاردت هستش
شما اگه نمیتونی هاردت رو فرمت کنی بهتر 1یکی از هارد ها رو وصل کنی اگه باز هم درست نشد اون یکی هارد رو وصل کن
اگه بازم نشد یه هارد از یکی بگیر که سالم باشه تست کن اگه بازم نشد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] به احتمال زیاد از مادربرد باشه
حتا ممکنه ریجیستری CPU بهم ریخته باشه
و یا از کابل SATA و یا کابل ID که وصل کردی به هارد باشه
مودم هم درسته نو هستش ولی شاید مشکل داشته باشه
یه چیزی هم که من متوجه شدم اینه که شما تازه سیستم ارتقاع دادید
ایا بعد از ارتقاع سیستم ویندوز 2 باره نصب کردی یا از همون ویندوزی که روی هاردت بود داری استفاده میکنی ؟؟
ببین وقتی هنگ میکنه صفحه ابی میاد یا سیاه یا یه چیز دیگه ؟
اگه درست نشد دیگه بیشتر باهاش ور نرو ببرش به یه ادم این کاره بده برات درستش کنه
در اخر هم باید بگم که :
من خودم زیاد سیستمم خراب شده میدونم الان چه حالی داری
=
با خدا باش تا خدا با تو باشد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
سلام دوستان مانیتور من در بازی ها یک پرش موجی داره یا در وسط صفحه هست یا پایینش مانیتورم LED هستش درایور کارت گرافیکمم UPDATE کردم حل نشد بعضی ها گفتن اسپیکرو از کنار مانیتور بردار اما این کارم جواب نداد لطفا کمکم کنید...
پاسخ
(07-13-2013, 05:32 PM)'Ali Ahmadi' نوشته است: سلام دوستان مانیتور من در بازی ها یک پرش موجی داره یا در وسط صفحه هست یا پایینش مانیتورم LED هستش درایور کارت گرافیکمم UPDATE کردم حل نشد بعضی ها گفتن اسپیکرو از کنار مانیتور بردار اما این کارم جواب نداد لطفا کمکم کنید...

شما از چه کابلی استفاده میکنید برای وصل کردن مانیتور به pc
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما در لپ تاپ Station 6 2,976 07-29-2017, 09:43 PM
آخرین ارسال: AgentOfChaos
  مشکلات رایج پرینترها و نحوه رفع آنها avandprinter 0 1,664 06-11-2017, 10:36 PM
آخرین ارسال: avandprinter
  مشکلات رایج پرینترها و نحوه رفع آنها avandprinter 0 1,462 06-11-2017, 10:29 PM
آخرین ارسال: avandprinter
  5 نکته ای که درباره Skylake باید بدانید Gabit0 0 1,411 12-08-2016, 12:52 PM
آخرین ارسال: Gabit0
Photo نظرسنجی درباره بازار قطعات کامپیوتر (PC) bijan-MBA 1 1,459 07-17-2016, 04:49 PM
آخرین ارسال: Maryam-II

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان