امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنمایش / Assassin's Creed 4 : Black Flag
Thumbs Down 
پیشنمایشی کامل و اجمالی ازاین نسخه تا به امروز : 

فهرست :

1- نگاهی به این سری

2- شخصیت بازی 

3- داستان بازی 

4- گرافیک بازی

5- موزیک و صدا بازی

6- تغییرات بازی

نگاهی به این سری :

یکی از پر طرفدار ترین بازی های کامپیوتری بازی کشیش قاتلین است که همیشه طرفدار های خودش رو داشته و داره ، شاید اولین نسخه این بازی بر تمامی کسانی که با گیم سر و کار دارند رو شگفت زده کرد که این نشان دهنده قدرت در هریک از بخش های این بازی شامل : گرافیک ، داستان ، صدا و.... بود .
پس از اون شاهد قوقایی دیگر در نسخه دوم بودیم که با تغییر قهرمان بازی انگار که بازی دوباره از نو ساخته شده و مورد استقبال فراوانی قرار گرفت . شخصیت تازه این سری یعنی اتزیو باعث شده بود خیلی ها عاشق این بازی بشن و عمر این شخصیت تا دو نسخه دیگر به طول انجامید تا این که در نسخه 5 از این بازی با شخصیتی به نام کانر آشنا شدیم.
کانر با استقبال زیادی همراه نبود ، اکثر گیمرها اون رو درک نمی کردند و اون انعطاف اتزیو رو نداشت ، ولی برعکس ، بعضی ها کانر را شخصیتی خوب و کلاسیک می دانستند ، شاید این سری از این قسمت باعث افت شد با این که ما دراین بازی شاهد تغییرات بسیار شگرف و خوبی بودیم ولی شخصیت و داستان و رول بازی زیاد مورد اسقبال قرار نگرفت .
شرکت Ubisoft  امروزه با این مشکل روبروست که بازی محبوبیت خودش  را در میان گیمر ها از دست ندهد . برای همین در این سری تمام تلاشش رو کرده که این نسخه رو از این بحران دربیاره ، که فعلا تا این جای کار خوب بوده 

[تصویر:  96084522886631218007.jpg]

شخصیت :

شخصیت سری جدید این بازی فردی انگلیسی به نام ادوارد کانوی است ، که پدر بزرگ کانر به حساب می آید ، او زندگی خود را کنار گذاشته و برای بدست آوردن ثروت و شهرت خود را به یک دزد دریایی تبدیل کرده ، و برای این که بتواند زود تر به این خواسته دست پیدا کند به گروه قاتلین پیوسته .
او شخصیتی کاملا متفاوت نسبت به کانر دارد و شاید می توان گفت که تنها شباهت این دو این است که فقط هر دو عضو گروه قاتلین هستند . ادوارد فردی خودخواه ، عجول ، زیبا ، حریص و.... است. شاید می توان گفت که یوبی سافت باید شخصیت بازی رو عوض میکرد و این نشان دهنده زیرکی این شرکت است که این شخصیت رو کمی به اتزیو نزدیک نموده هم از لحاظ چهره و هم از لحاظ شخصیتی تغییرات فراوانی نسبت به نسخه قبل ایجاد کرده . طبق برخی  از نظر سنجی ها ادوارد دو برابر محبوب تر از کانر است و همین خود پیروزی برای یوبی سافت حصاب می آید . شاید یکی از نکاتی که در ادوارد خیلی به چشم می خورد این است که او خیلی خوب وارد قلب دیگران میشود . او خیلی زود در دل دیگران جا می گرد و همین ویژگی باعث شده که این شخصیت دوست داشتنی تر شود.  
شخصیت ادوارد یک ارگونیتم خاصی داره که آدم دوست داره بدونه آخرش چی میشه ، این آدم به کجا میرسه ، در این رابطه چه تصمیمی میگیره ؟ و خیلی چیزای دیگه که این در سری قبلی وجو نداشت و همگی از چهره خشک و بی تفاوت کانر به هم میریختند  ولی در عین حال بعضی ها نظر دیگری داشتند و می گفتند که او باید همینطوری میبود و همچین شکلی میداشت . خلاصه به نظر من شخصیت ادوارد از کانر خیلی قوی تر است.

داستان : 

داستان بازی شاید  یکی از قسمت هایی باشه که مارو به این بازی جذب کنه . این بازی  برهه زمانی بین سال های 1715 تا 1725 رو بیان میکنه که دوران طلایی دزدان دریای است ، شاید همه ما دوست داشته باشیم با دزدان دریای معروف آشنا بشیم ، خوب من این بازی رو به شما پیشنهاد می کنم . تقریبا تمامی دزدان دریایی معروف و همچنین افراد خیلی معروفتر مثل ریکسون شوالیه اینگلیسی  ملکه انگلستان که سال ها مشغول جنگ با دزدان دریایی بود  دراین بازی هستند و به عنوان یک شخصیت بر داستان بازی تاثیر خواهند داشت. خوب محور اصلی بازی در داستان  ، ثروت مند شدن ادوارد و رسیدن به خواسته هاش است ، ولی چیزی که به این داستان تزریق میشه و کل داستان رو عوض میکنه ملحق شدن ادوارد به گروه قاتلین است. چیزی که ممکن است خود او به عنوان یک دزد دریایی مقابل دزدان دریایی دیگر قرار بگیرد . شاید بشه گفت داستان بازی نسبت به نسخه قبلی خیلی بهتر انتخاب شده ، و دلیلش هم جالب بودن اونه ، در نسخه قبلی انقلاب بزرگ آمریکا زیر ذره بین قرار گرفته بود که زیاد دلچسب نبود ولی شاید این سری خیلی بهتر از قبل باشه و به عنوان یک دزد دریایی داستانهای خیلی خوبی هم همراه داشته باشه.
ادوارد به عنوان یک دزد دریایی و یک کشیش قاتل کار سختی رو به دنبال داره چون این دو اصلا با هم سازگار نیستند و می تونند داستان ها و مشکلات زیادی در داستان به وجود بیارند که خود باعث پیچیدگی وجذابیت داستان این نسخه از بازی  بشه . ادیول شخصی است که ادوارد رو به عنوان یکی از افراد گروه قاتلین در میاره و ریش سیاه نیز شخصی است که ادوارد او را به عنوان یک دزد دریایی الگوی خود می داند ، خودتان فکر کنیید ...... خیلی عجیب است هیچ تفاهمی میان این دو نمی بینم باید دید یوبی سافت چگونه میان این دو گروه رابطه برقرار میکنه تا ادوارد به خواسته هاش برسه .

[تصویر:  1.jpg]

گرافیک : 

گرافیک بازی نسبت به نسخه قبلی 60 درصد قدرتمند تر و بهتر شده ، یکی از تغییرات بزگ گرافیکی رو میتوان در چهره شخصیت ها دید که واقعا زیبا و پر جزئییات نسبت به نسخه قبل کار شده . یکی  نکته دیگر از بخش گرافیک طبیعیتر شدن اشیا ، اجسام ، و.... بازی است طبق تریلری که چندی پیش از این بازی منتشر شده بود تمامی اجسام دارای چندین لایه هستند که علاوه بر تاثیری که بر روی گرافیک بازی داره باعث واقعی تر شدن بازی نیز میشو به عنوان مثال شما برگی را در آسمان معلق می بینید که با برخورد به تنه درخت همچون برگ واقعی بر روی زمین می افتد . یکی دیگر از بخش های دیگر بخش سایه گذاری و تاثیر جسم بر جسمی دیگر هم از لحاظ نوری و هم از لحاظ فیزیکی می باشد در این بازی یوبیسافت تمام تلاش خود را بر این گذاشته که در بازی شاهد باگ های  خنده دار گرافیکی نباشیم و وقتی در یک جا ایستاده و به فضای درو برمان نگاه میکنیم کاملا حس واقعیت به مادست بدهد ، از آن پرندگانی که بالای  سرمان به پرواز در آمده تا آن موشی که  با سرعت به لای چمن ها رفته تا خود را پنهان کند و دیگر از آن محیط های مصنوعی خبری نیست . بر روی شخصیت ادوارد از لحاظ گرافیکی و تاثیر محیط بر روی  لباس  او بسیار خوب کار شده اما هنوز هم جای پیشرفت داره و میتونه بهتر از این هم بشه . وضعیت آب و هوا ، مه ، دود ، ابر ، باران و.... خیلی واقعیتر نسبت به نسخه قبل به نظر میرسد و این جای خرسندی از لخاظ گرافیکی در این بازی است. یکی از چیزهای عجیبی که شرکت  یوبیسافت خیلی سریع آن را درست و ویرایش نمود یک گاف خیلی بزرگ در  ابزار و لباس ادوارد بود که خیلی زود برطرف شد . 

موزیک وصدا : 

درباره موزیک  این بازی باید گفت ، مثل نسخه قبلی این سری هم ، برایان تیلر موزیک این بازی رو تهیه کرده و با توجه به فضای بازی کار خوبی شده و ما میتونیم قسمتی از موسیقی های شنیدنی اون رو در برخی از تریلر های این بازی شنید ، البته گفتنی است برایان تیلر رهبری بخش موسیقی نسخه قبلی این بازی رو هم بر عهده داشت ، و در این کار بسیار خوب ظاهر شد . برایان تیلر موزیک بسیاری از فیلم های بزرگ را برعهده داشته ومی توان گفت تبهر بسیاری در این زمینه دارد . موزیک ها بیشتر حالتها و سبک های موزیک های مخصوص به برهه زمانی دزدان دریایی را داراست و بیشتر سبک موزیک ها ، اسپانیایی و میکزیکی است که با مخلوط کردن  با کمی سلیقه شده این کار خارق العاده و خوب برایان تیلر ، که شاید بهتر کار قبلی او هست .
بخش صدا گزاری و صدای بازی هم خیلی جای پیشرفت داشته ، صدای وزش باد ، آب ، موج های دریا و..... واقعا زیبا کار شده و همیشه یوبیسافت در این باره خوب کار کرده . به گفته ی  آقای اشرف ایسماعیل گارگردان خلاق این بازی : به شما پیشنهاد می کنم برای یک بار هم که شده با چشمانی بسته در یک نقطه از بازی باستید تا تمام آن جارا با تمام وجودتان فقط از طریق شنیدن ببینید وحس کنید .
صدا گزاری برای کارکتر ها هم خیلی زیبا تر از نسخه قبلی شده ، و این به خاطر سیستم تشخیص چهره برای صداگزاری بوده که به هرچه زیبا تر شدن این بخش کمک کرده  . صدای شخصیت ها هم به صورت عالی انتخاب شده و متناسب با شکل کارکتر ها و حمچنین شخصیت آن ها  بوده.   

[img] http://www.uplooder.net/img/image/86/930...flag-9.jpg[/img]
تغییرات بازی : 

* بازی در این نسخه تغییرات نه چندان  زیادی ولی خیلی موثر و شفافی کرده یکی از اون تغییرات زنده بودن محیط است در نسخه های قبلی در این بازی محیط های طبیعی زیاد و زیبایی در بازی وجود داشت ولی  احساس زندگی به انسان دست نمی داد ، بازی هایی که از این جور فضا استفاده می کنند باید طوری باشند که مخاطب با پرسه زدن در این بخش ها احساس های متفاوتی به خوش دست دهد ، شاید یکی از پیروزی های این نسخه در قسمت فبلی حالت برفی او بود که واقعا زیبا و زنده کار شده بود . به گفته اشرف اسماعیل محیط های کاملا زنده و متفاوت از هم هستند و این یکی از پیشرفت های خوب این بازی می باشد .
* یکی دیگر از بخش هایی که خوب کار شده بخش جنگیدن  است ، در این بازی  انیمیشن های خیلی زیاد تری به این بخش اضافه شده که حوصله شما در زمان جنگیدن سر نرود .
* شاید یکی از بخش هایی که در این بازی بیشتر می شه به اون توجه کرد بخش چند منظوره کردن ابزار در جنگیدن است ، یعنی شما می توانید ابزار جنگیتان را که شامل : تفنگ دو عدد شمشیر ، هیدن فیلد  و .... را با یکدیگر ترکیب و یک متن زیبا و با روح به جنگیدن خود تزریق کنید .
* شاید یکی از بخش هایی که در این بازی پس از نسخه 3 آن کمی کم رنگ شد و مخاطبین خود را از دست داد پخش ماموریت های فرعی این بازی بود که در این بازی  جان دو باره ای به خود گرفته  و به این بخش از  بازی توجه ویژه ای شده و بیشتر ماموریت ها ماجراجویانه با چالش های بسیار است که این باعث از بین تکراری شدن این مراحل می کاهد .
* سعی شده در این بازی بیشتر انتخاب هارو به عهده خود مخاطب بزارن و شما قادرید هر جور که دوست دارید یک مرحله رو پیش ببرید چه به صورت مخفیانه که ابزار های جدیدی هم به خود اختصاص داده ، و چه به صورت خیلی جنگنده و حجومی و یا ...... و حق انتخاب رو به شما داده که جای تحسین دارد.
* بازی نسبت به نسخه قبلی 60 برابر بزرکگ تر شده که این کار به کمک دریا ها و جزایر بزرگ وکوچکی که مخصوص گشت و گذار و جستوجو برای مخاطب انتخاب شده به عمل آمده و همچنین دیگر از آن لود شدن های کاملا خسته کننده برای رفتن به شهر های دیگر وجود ندارد و شما فقط کافیست اراده کنید که دوست دارید در کدام یک از قسمت های نقشه باشید و این یک پیشرفت بزرگی در بخش خود برای این بازی به حساب می آید.
* بیشتر بخش های بازی شامل قسمت تجهیزات جنگی ، لباس ها ، و.... پیشرفت به سزایی داشته و تنظیمات و کاستومایز های بیشتری برای این بخش ها قرار داده شده است .

نظرات و پیشنهادات خودر را درمورد بازی بیان کنید :  با تشکر از صبر و تحمل شما

[تصویر:  Slide1.JPG]
برای دانلود نقد این بازی به صورت فایل PDF کلیک کنید : http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?k...2d78a4171c

آقا من در کل نا امید شدم ، بعد از این که این پیشنمایش به حساب کامل خودم رو گذاشتم رفتم به برخی از پیشنمایش ها تو سایت یک سر زدم دیدم اگر بخوام به پیشنمایشم از 20 نمره بدم 1 هم نمیشم [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

به عنوان مثال پیشنمایش  
خفاش شهر | کامل ترین پیشنمایش موجود از batman arkham origins  واقعا عالی بود. 

[تصویر:  t4379_OnSfl616ME1wpMVYiazTqw.jpg]
پاسخ
افرین خیلی خوب بود
تصویراتو پیشتر کن
پاسخ
مرسی! خیلی خیلی خوب بود![img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چندتا غلط املایی هست که خیلی زیاد دیده میشه! مثل این : "غوغا"[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
درستش "غوغا" هست! ولی به اشتباه بعضی از دوستان می نویسند "قوقا".[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چندجا هم به شکل محاوره ای نوشتید که مطمئناً دست خودتون نبوده![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
از این هم که اول پیش نمایش یک فهرست نوشتید، خیلی خوشم اومد![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
فقط بهتر بود در اوایل پیش نمایش اطلاعات کوتاهی می دادید، مثل :
نام سازنده :
ناشر :
سبک :
.
.
--------------------
راستی اصلاً ناامید نشید! چون آخر مقاله نوشتید این رو می گم! مطمئن باشید که ارزش پیش نمایشتون خیلی بیشتره![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
خسته نباشید![img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(10-16-2013, 12:24 PM)'risen' نوشته است: افرین خیلی خوب بود
تصویراتو پیشتر کن

آقا همین خیلی خوب شما هم از سرمان خیلی زیاد ، پیشنمایشی که من گذاشتم با برخی از پیشنمایش ها مثل این می مونه که با تفنگ بادی اومدیم جنگ ژه سه  ، برخی از پیشنمایش ها واقعا عالی هستن یکیش هم همین نقد خودتون که خیلی خوب بود . 
در مورد عکس ها هم باید بگم شرمنده دیگه بار اولم بود ، شما ب خوبی خودتان ببخشید .

دوستان من همین الان داشتم پیشنمایش یکی از اعضا در مورد همین بازی رو می خوندم که دیدم بخش موزیک این بازی رو شخصی به نام 
Brian Tyler در دست داره

ولی من از یک منبع دیگه که خوندم که بخش موزیک رو هانز زیمر بر عهدا داره اینم نام چند تا از موزیک هاش : 

Hans_Zimmer_-_Assassins_Creed-Black_Flag

کسی اطلاع نداره بخش موزیک رو کی برعهده کرفته ؟؟؟؟؟؟[img]/images/smi/new/301.gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img][img]images/smi/s0 (63).gif[/img]

با تشکر فراوان از آقای a.gamer که مطالب رو خوندن . مرسی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
[تصویر:  t4379_OnSfl616ME1wpMVYiazTqw.jpg]
پاسخ
خیلی خوب بود[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img] خسته نباشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  90062409511201326600.jpg]

پاسخ
ممنون پیش نمایش خوبی بود[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فقط یه چند تا غلط املایی داشتی که دوستان اشاره کردن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
قصد نظر دادن نداشتم اما سوالتون در مورد موسیقی بازی که به پیش نمایش من ربط داشت منو مجاب به پاسختون می کنه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اول از همه از پیش نمایش عالیتون واقعا متشکرم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]و فقط چند نکته رو باید متذکر شم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
لطفا به صورت محاوره ای ننویسید چون هر چقدرم که دست به قلمتون خوب باشه ولی باعث زیر سوال بردن سطح ادبی متن میشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
لطفا قانون جدانویسی رو رعایت کنید(میبود=می بود )چون باعث زیبایی متن میشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
لطفا سعی کنید حدالامکان  کلمات رو به درستی بنویسید و از به کاربردن کلماتی که نوع نوشتاریش براتون گنگه اجتناب کنید البته کاملا محرز بود که از روی عمد کلمات رو به اشتباه ننوشتید و می خواستید فضای نقد دوستانه و به اصطلاح خودمونی باشه ولی خوب با ید این اصل رعایت بشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
لطفا لینک ها رو درست قرار بدید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
لطفا از ناامیدی پرهیز کنید و با تلقین اینکه مقاله من خیلی بهتر از مقاله بقیه نویسنده هاست خودتون رو تسکین [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
من هم به شما میگم بهترین هستید و باید فقط از ظرفیت های خودتون استفاده کنید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اما میرسیم به پاسخ شما در رابطه با موسیقی بازی،ولا من اکثر اطلاعاتم رو ازویکیپیدیا گرفتم و به نظرم درحال حاضر ویکی جامع ترین و بهترین دایره المعارف حال حاضر جهانه پس  اگه پیچ این بازی رو چک کنید متوجه میشید که موسیقی این بازی بر عهده برایان تیلره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]با این حال اگه من اشتباه کردم از شما و همه ی فرومیا عذر خواهی می کنم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

در آخر هم ممنون بابت پیش نمایش جامع وجذاب و خواندنیتون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
و من الله توفیق[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
نا امید نباش دوست من،
بیشتر تلاش کن
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خنجری که بوی خون میدهد (نقد بازی Assassin's Creed III) NS game 18 6,702 04-11-2020, 02:22 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  ندای وظیفه تیمی | نقد و بررسی Call of Duty: Black Ops 4 yazdandoost 6 2,220 10-22-2018, 05:53 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  بازبینی بازی Assassin's Creed: Syndicate​ بر روی MSI GE72VR Apache Pro Gabit0 3 2,273 04-18-2017, 04:48 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  من یک دزد دریایی بی احساس نیستم!|نقد و بررسی Assassin's Creed IV:Black Flag Hidden Shadow 5 3,966 12-02-2016, 02:23 PM
آخرین ارسال: Farhad01
  لذت ناب Assassin’s Creed با المانهای نقش آفرینی| بررسی Assassin’s Creed IV Black Flag saeed aghababaee 9 3,439 10-01-2016, 10:15 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان