امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روز بر علیه شب | پیشنمایش Dying Light
واقها به جا و عالی بود، ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
این بازی قطعا از سری Dead Island خیلی موفق تر عمل میکنه، مخصوصا از نظر گرافیکی که فکر کنم حتی بتونه با یه غولی مثل Battlefield 4 رقابت که قطعا بعید نیست. اگه آزادی عمل گیمر در بازی بیش تر از قبل شده باشه واقعا لذت بخش تر خواهد بود ، توی Dead Island Riptide اصلا آزادی قابل قبولی رو تجربه نمی کردی و بشدت محدود بودی. سلاح های گرم نسخه ی Riptide خیلی ضعیف بودن، امیدوارم توی این یکی ارتقا پیدا کرده باشند.
پاسخ
زامبی اونم اپن ورلد [img]images/smi/s0 (86).gif[/img] حالا بیاد ببینیم چند/چنده[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
...

پاسخ
دستتون درد نکنه مقاله جالبی بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] بازی ترسناک با من سازگاری پیدا نمی کنه مخصا زامبیا! OW هم باشه دیگه بدتر!! امیدوارم برای طرفداران این سبک، بازی خوبی باشه. من ترسناک ترین بازی که تموم کردم مترو آخرین نور بود!! شاید بازیشو گرفتم ببینم میتونم تحمل کنم یا نه! ایشا.. میگیرمش.
خیلی ممنون. بس خوب نوشته بودین من که  از بازی ترسناک خوشم نمیاد، از بازیه یکمی خوشم اومد! خیلی ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
پاسخ
بازی جالبی میتونه بشه ولی هنوز نظر منو به خودش جلب نکرده... نوآوری های جدیدی میخوام تو این سبک

-----------------------------
- تیتر نامفهوم هست. "روز علیه شب" رو توضیح بده که چرا این اسم رو گذاشتی روی این بازی... من هنوز نمیتونم رابطه خاصی بین جانبخشی روز و شب و بازی ترسناک Dying light رو بفهمم. تیتر جالبی که میتونستین بزنین و انتظار داشتم این بود که از خود اسم بازی یعنی " نور در حال مرگ" استفاده کنین. تیترهای قشنگی میشد در آورد... مثل: نور مُرده، فضای مُرده/ طلوع کم فروغ ترس/ و ....

- الان درباره حرف زدن درباره گرافیک زوده. البته یه جمع بندی کلی کردی که مشکلی نداره ولی بحث سر تکستچر الان خیلی خیلی زوده! باید تریلر In-game رو ببینیم تا بشه دربارش نظر داد.
- بهتر بود بازی دد آیلند رو اولین بار به صورت انگلیسی می نوشتی و بعد به صورت DI مخفف می کردی. لفظ فارسی این بازی تو زبان فارسی ما جا نیفتاده.
- اکثر مشکلات نگارشی تو این مقاله به خاطر Space و فضا ندادن و یا دادن به کلمات بود. مثلا آن ها غلطه. آنها و ....
- احساس کردم نیمه پایانی پیش نمایشت رو از روی خستگی داشتی پیش می بردی. من بارها گفتم اگه 1% احساس خستگی تو نوشتن بهتون دست داد. بندازین کنار مطلب رو. چند ساعت بعد برین رو کارش و در ضمن این انتظار رو داشتم قبل از ارسال تاپیک یک بار بخونی و سوتی های املایی که دادی رو برطرف کنی!

18 آیتم نگارشی
6 آیتم املایی
مطلبت هم 3200 کلمه بود. بیش از 3 هزار کلمه، کسر نمره میگیرین از دفعات بعد!

نمره به پست اول اضافه شد.
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
(11-02-2013, 10:23 AM)'Admin' نوشته است: بازی جالبی میتونه بشه ولی هنوز نظر منو به خودش جلب نکرده... نوآوری های جدیدی میخوام تو این سبک

-----------------------------
- تیتر نامفهوم هست. "روز علیه شب" رو توضیح بده که چرا این اسم رو گذاشتی روی این بازی... من هنوز نمیتونم رابطه خاصی بین جانبخشی روز و شب و بازی ترسناک Dying light رو بفهمم. تیتر جالبی که میتونستین بزنین و انتظار داشتم این بود که از خود اسم بازی یعنی " نور در حال مرگ" استفاده کنین. تیترهای قشنگی میشد در آورد... مثل: نور مُرده، فضای مُرده/ طلوع کم فروغ ترس/ و ....

- الان درباره حرف زدن درباره گرافیک زوده. البته یه جمع بندی کلی کردی که مشکلی نداره ولی بحث سر تکستچر الان خیلی خیلی زوده! باید تریلر In-game رو ببینیم تا بشه دربارش نظر داد.
- بهتر بود بازی دد آیلند رو اولین بار به صورت انگلیسی می نوشتی و بعد به صورت DI مخفف می کردی. لفظ فارسی این بازی تو زبان فارسی ما جا نیفتاده.
- اکثر مشکلات نگارشی تو این مقاله به خاطر Space و فضا ندادن و یا دادن به کلمات بود. مثلا آن ها غلطه. آنها و ....
- احساس کردم نیمه پایانی پیش نمایشت رو از روی خستگی داشتی پیش می بردی. من بارها گفتم اگه 1% احساس خستگی تو نوشتن بهتون دست داد. بندازین کنار مطلب رو. چند ساعت بعد برین رو کارش و در ضمن این انتظار رو داشتم قبل از ارسال تاپیک یک بار بخونی و سوتی های املایی که دادی رو برطرف کنی!

18 آیتم نگارشی
6 آیتم املایی
مطلبت هم 3200 کلمه بود. بیش از 3 هزار کلمه، کسر نمره میگیرین از دفعات بعد!

نمره به پست اول اضافه شد.

ممنون که بالاخره اومدین رو نمره دادین.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خب بهتره که چند تا نکته رو بگم.معنی عنوان یه چیز مفهومی در مورد آخرالزمان هست که میشه گقت هزارتا معنی هم میده روز بر علیه شب یعنی جنگ بین این دوتا پدیده که سرانجام آخرالزمان میشه به توجه به اینکه شب و روز نقش اساسی رو در بازی دارند.در مورد زود بودن اون نکات که من به شما گفتم که زود نیست برای مقاله و شما هم گفتین عیب نداره و فروم این حرف ها رو نداره حتی من حاضر بودم از ادامه ی مقاله صرف نظر کنم که اینکار رو نکردم.در مورد اسم DYING LIGHT بگم که منظورتون رو متوجه نمیشم من بعد از چند بار اسم این عنوان رو کامل گفتن تازه رسیدم به فارسی و مخفف نوشتن.درمورد فضای بین کلمات هم بگم من دقت زیادی کردم حالا شاید اشتباهاتی باشه ولی Space زدن بین علایم نگارشی برای من یه عادت شده بازم اگه اشتباه کرده بودم معذرت.[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]اگه من خسته باشم سراغ کامپیوتر نمیرم چه برسه به این که بنویسم شاید اون احساسی که بهتون دست داد برای کلمه ی "خب"بوده باشه![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]باور کنید من دو بار بعد از تموم شدن مقاله مطالعه کردم علاوه بر این دوبار نیم نگاهی کوچیک هم هر موقع به مبحثی که داشتم مینوشتم مینداختم ولی بازم اشتباه شد ولی به من نگین که نگاه ننداختی![img]images/smi/s0 (30).gif[/img]راستی تعدا کلمات رو برای من 3028 نشون میده 200 تا اضافی کجا بود![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نغمه خون و مرگ | پیشنمایش عنوان Battlefield 1 Maziyar Hemmati 8 3,382 09-30-2016, 03:00 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  آخرالزمان را از نوع ماشینی تجربه کنید | پیشنمایش عنوان Horizon: Zero Dawn Maziyar Hemmati 3 2,424 08-29-2016, 02:22 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  چالش، جنگ با شما را می طلبد | نقد و بررسی عنوان مستقل Hyper Light Drifter Writer Bot 4 2,366 04-29-2016, 04:58 PM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  زندگی به سبک Nathan Drake | پیشنمایش Uncharted 4 سجاد محمدی پور 17 5,484 03-16-2016, 01:36 PM
آخرین ارسال: سجاد محمدی پور
  زامبی کشی الحاقی/ نقد و بررسی بسته الحاقی The Following بازی Dying Light saeed aghababaee 9 3,798 03-01-2016, 01:11 AM
آخرین ارسال: Lightninghero

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان