امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی هی دی (Hay Day )
یکی دیگر از بازی های جذاب بر روی گوشی های هوشمند، بازی هی دی (Hay Day ) است. این بازی که توسط شرکت سوپرسل طراحی و ساخته شده است در سال 2012 همزمان با بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans ) منتشر شد و دیری نپایید که به یکی از محبوبترین بازی های موبایلی تبدیل شد.

شما در این بازی باید یک مزرعه بزرگ را مدیریت کنید، داستان بازی بدین شکل است که Greg عموی بازیکن داخل بازی خود را بازنشسته می کند و مدیریت مجموعه کشاورزی و دامداری خود را به شما می سپارد. این مزرعه بخش های متفاوتی دارد مانند کشتی، معدن، اسکله ماهیگیری که در ابتدای بازی قابل دسترسی نیستند و شما با به دست آوردن تجربه می توانید قفل این قسمت ها را باز کنید.

در این بازی الماس ها با ارزش ترین آیتم محسوب می شود که شما می توانید با استفاده از آن پیشرفت خود را سرعت بخشید و یا وسایل دیگر را خریداری کنید. این الماس ها را می توانید در طول بازی از راه های مختلف مانند انجام مراحل بازی و یا با جستجو در معدن به دست آورید. یکی از راحت ترین راه ها برای به دست آوردن الماس خرید آن از فروشگاه داخل بازی است.

برای خرید الماس در بازی هی دی (Hay Day ) می توانید از گیفت کارت گوگل پلی برای گوشی های اندروید و گیفت کارت های آیتونز برای گوشی های آی او اس استفاده کنید.

اگر به دنبال یک بازی هیجان انگیز، با محیط گرافیکی با کیفیت هستید ما به شما بازی هی دی (Hay Day ) را پیشنهاد می کنیم.
پاسخ
این بازی هک نمیشه ؟

کلا بازی های آنلاین هک نمی شن ؟

من بعدا روشی برای هک بازی ها خواهم گفت. . .
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
من پیشنهاد میکنم برای خرید جم هی دی از سایت آسان جم استفاده کنید هم نماد داره هم مطمئنه و هم قیمتاش نسبت به دلار مناسبه
asangem.com
پاسخ
بهترین مرجع آموزش بازی کلش رویال و ارائه بهترین ترفندها برای افزایش بی دردسر کاپ و گرفتن کارت های لجندری فقط در کانال تلگرام  کلش رویال98

@clashroyale98
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش آنلاین بازی کردن بازی Crysis Wars + لینک دانلود (برای اولین بار در ایران !!!) pooyafb.910 3 4,688 06-24-2019, 09:46 PM
آخرین ارسال: White Beard
  آموزش آنلاین بازی کردن بازی Crysis 2 (برای اولین بار در ایران) !!! pooyafb.910 19 11,369 11-28-2014, 12:29 PM
آخرین ارسال: pooyafb.910
  روش آنلاین بازی کردن Coop بازی Call of Duty MW3 AP 1999 6 5,491 08-19-2013, 01:20 PM
آخرین ارسال: spartacus
Smile آموزش تصویری آنلاین بازی کردن بازی FarCry 3 dj_sash 1 3,745 12-10-2012, 01:21 PM
آخرین ارسال: Maximum-Dev

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان