امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با اعضای تحریریه
اه اه اه یکی نیست به من بگه این URL چی هست؟می خوام نقد بنویسم اونم چه نقدایی ولی وقتی میخوام براش تصویر بذارم ازم URL میخواد،اصلن قضیش چیه یکی نیست به من بگه چجوری باید تصویر بذارم؟ممنون میشم.
پاسخ
(05-12-2013, 12:53 AM)'آدینه' نوشته است: اه اه اه یکی نیست به من بگه این URL چی هست؟می خوام نقد بنویسم اونم چه نقدایی ولی وقتی میخوام براش تصویر بذارم ازم URL میخواد،اصلن قضیش چیه یکی نیست به من بگه چجوری باید تصویر بذارم؟ممنون میشم.

url همون آدرس اینترنتی هست. شما باید عکس رو روی یه سرور آپلود کنین و بعدش آدرسی که میده در همینجایی که میگین Paste کنین. به همین راحتی
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
[font]Admin[/font]  عزیز از راهنماییتون ممنونم ولی یه چند ساعت قبل از اینکه شما این نکته را به عرض بنده برسونید بنده باتوجه به کنجکاوی بیش از حدم تونستم به جواب مشکلم دست پیدا کنم و مشکلم رو حل کنم،راستی یه سوال دیگه هم داشتم از اونجایی که من روزانه 5-6 ساعت از وقتم رو (معمولا بیشتر از ساعت خوابم می کاهم!) صرف بازی کردن می کنم و هر بازی ای که تا حالا وارد بازا شده رو تهیه کردم و همه رو تا آخر می برم و گیم پلیشان را به اتمام می رسانم می تونم نقد از هر بازی و عنوان قابل توجهی که وارد بازار شده رو بنوسیم و اون رو در معرض دید دیگران قرار بدم،شاید باورتون نشه ولی معمولا ماهی نزدیک به 9-10 عنوان برتر رو تجربه و تمام می کنم،در کنار اینها شایدم بتونم در زمینه اخبار بازیها هم کمکی کنم،خیلی دوست دارم عضو هیئت تحریریه ی سایت گیمفا بشم،نظرتون چیه [font]Admin[/font] عزیز؟
پاسخ
(05-12-2013, 06:18 PM)'آدینه' نوشته است: Admin  عزیز از راهنماییتون ممنونم ولی یه چند ساعت قبل از اینکه شما این نکته را به عرض بنده برسونید بنده باتوجه به کنجکاوی بیش از حدم تونستم به جواب مشکلم دست پیدا کنم و مشکلم رو حل کنم،راستی یه سوال دیگه هم داشتم از اونجایی که من روزانه 5-6 ساعت از وقتم رو (معمولا بیشتر از ساعت خوابم می کاهم!) صرف بازی کردن می کنم و هر بازی ای که تا حالا وارد بازا شده رو تهیه کردم و همه رو تا آخر می برم و گیم پلیشان را به اتمام می رسانم می تونم نقد از هر بازی و عنوان قابل توجهی که وارد بازار شده رو بنوسیم و اون رو در معرض دید دیگران قرار بدم،شاید باورتون نشه ولی معمولا ماهی نزدیک به 9-10 عنوان برتر رو تجربه و تمام می کنم،در کنار اینها شایدم بتونم در زمینه اخبار بازیها هم کمکی کنم،خیلی دوست دارم عضو هیئت تحریریه ی سایت گیمفا بشم،نظرتون چیه Admin عزیز؟

اینجا جای اینجور سوالات نیست . شرایط پیوستن به تحریریه هم معلومه روی امضای آدمین کلیک کنید تا متوجه بشید اگه مقالتون قبول بشه که تحریریه میشد وگرنه باید از اینجا شروع کنید که این جز همون تغییرات گیمفا هست که اگه مقالتون رد بشه باید بیایید و از اینجا شروع کنید و خودتون را حسابی نشون بدید تا بعد برید تحریریه
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
درود 
یک سوال داشتم از اعضای تحریریه:
عکس های مربط به مقاله ها را خود تحریریه درست می کند یا یک نفر مسئول این کار است؟
[تصویر:  h07zrpme2vpnqptkqap2.png]
پاسخ
(05-16-2013, 08:40 PM)'FERYGAMER' نوشته است: درود 
یک سوال داشتم از اعضای تحریریه:
عکس های مربط به مقاله ها را خود تحریریه درست می کند یا یکی مسئول این کار است؟

با سلام
اگه منظورتون اسلاید و بخش نمره هست بله. آقای نوروزی این کار رو برای هر مقاله انجام می دهند.

پاسخ
با سلام. اگه من توی فروم پست بزارم.شما ارزیابیش میکنید ؟
و از این طریق هم میشه عضو تحریریه شد؟
پاسخ
(05-21-2013, 12:06 AM)'Alireza M' نوشته است: با سلام. اگه من توی فروم پست بزارم.شما ارزیابیش میکنید ؟

بله. مطالب تالار کاملا بررسی میشه. شما 3 ماه فرصت داری تا اولین دوره تگ دهی. تا امروز هم 5 نفر تو لیست تگ هستند. شما هم می تونی جزو ششمین نفر باشی.. محدودیت نداریم

پاسخ
(05-21-2013, 12:12 AM)'Admin' نوشته است:
(05-21-2013, 12:06 AM)'Alireza M' نوشته است: با سلام. اگه من توی فروم پست بزارم.شما ارزیابیش میکنید ؟

بله. مطالب تالار کاملا بررسی میشه. شما 3 ماه فرصت داری تا اولین دوره تگ دهی. تا امروز هم 5 نفر تو لیست تگ هستند. شما هم می تونی جزو ششمین نفر باشی.. محدودیت نداریم

من تا چندتا باید تگ بدم الان شروع کردم و اولین تگم رو توی بخش بازی های تحت وب دادم (بازیforge of empires) میشه نظر بدید ؟ ترجیحا خصوصی و اشکالاتمو بهم بگین ؟
پاسخ
اقا من یه سوال داشتم شاید یکم مسخره باشه ولی این اعتبار رو از کجا باید فهمید[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,142 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا dark_prince277 44 22,280 08-29-2015, 01:06 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان