امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با اعضای تحریریه
اينطور كه به نظر مي رسه هنوز هيچي هيچي عوض نشده
اين سايت ديگه مثل قديم نيست كارها بي كيفيتن
اينم چند مشكل براي چند پست ديده شده در سايت
١- از كسي كه توي پست فرومش هم مشكل داره بيش از اين انتظار نميره
چرا رونالدو فقط بلده پنالتی بزنه و داش حسین میگه بهش پنالدو؟ هر کی قلط می کنه بهش می گه پنالدو ( البته توهین نشه ببخشید)
٢- معني هايي كه با Metacritic ١٨٠ درجه فرق مي كنند.
دوست عزيز شما فكر نكرديد وقتي اسم سايت توي پستتون معلوم ميشه كاربرايي مثل من ميرن مي بينن و با مشكلات شما كه يكي نيستش روبرو مي شوند
GameSpot
Game of Thrones’ third episode succeeds in making you feel like the rest of the season is hinging on the decisions you make. It marks the narrative apex so far, the highest dramatic climax, with its barrage of tough choices in rapid succession.
IGN
A lot is packed into this eventful two-hour episode of Telltale’s Game of Thrones.
مستر مبين برو بخون اين معني هاي خودت رو بعد ببين چقدر با اينا فرق ميكنه
٣-شما چند نفري ؟
بیشتر از این توضیح نمی دهم و شما را به دیدن نمرات بازی دعوت می کنیم
٤-مشكلات فعلي
در میان بازی های PS4 عناوین Tomb Raider Definitive Edition و Metal Gear Solid V: Ground Zeroes دیده می شوند که به ترتیب با ۱۰ و ۶ یورو در دسترس قرار خواهند گرفت. همچنین عنوان Pro Evolution Soccer 2015 هم با قیمت ۲۰ یورو برای فروش گذاشته شده است. این تخفیفات تا پانزدهم آوریل سال جاری در دسترس خواهند بود.
آخر گذاشته شده است يا قرار خواهد گرفت ؟
٥- كاشكه كامل ترجمه مي كردي حداقل !!!!!
در بین سورس کد های وب سایت Xbox چند تصویر جدید را از بازی Halo 5: Guardians کشف کند. برای دیدن تصاویر به ادامه مطلب رجوع کنید.
سورس كد ها من رو بي سواد حساب تصور كنيد. الان من از كجا بفهمم سورس كد معنيش چي ميشه.
٦- نقطه، ويرگولت كو ؟
توسعه دهنده ی بازی یعنی ۳۴۳ Industries در حال اعمال تغییرات زیادی بر روی بازی است.
فكر كنم بايد در جمله ي بالا از ويرگول استفاده شه
٧-باز هم مشكل!
گاهی اوقات هبه دلیل برخی مشکلات match پیدا هم نمی شدند!
اين هبه چيه ؟
٨-پشيمونم كردي انقدر نوشتي
برادر اگه درست فهميده باشم شما خبر the witcher رو از dsogaming معني كردي
در اين صورت مثل مورد دو، شما نه تنها زياد از حد نوشتي و به يك كلام چرت و پرت به مردم تحويل دادي بلكه همينطور بازم سايت اصلي با ترجمه ي شما يكي نيست
٩-اين جا سايت خبري هستش يا چاله ميدون ؟
طبق وعده ی سونی، قرار است فردا فرمور ۲٫۵۰ کنسول PlayStation 4 موسوم به Yukimura عرضه گردد. شعبه ی ژاپنی PlayStation Blog امروز این خبر را اعلام کرد. البته هنوز تایید نشده که آیا این تاریخ انتشار مربوط به غرب هم خواهد بود یا خیر. اما به هر حال فردا این فرمور در ژاپن عرضه خواهد شد. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید.
همين طور كه ديده مي شه ايشون گفتن عرضه ميشه، فردا ممكنه براي غرب منتشر نشه، حالا در هر حال براي ژاپن كه منتشر ميشه. ميشه، نشه،ميشه انشاالله كه ترجمه ي شما هم مثل اين بشه نشه نباشه
١٠-Frmware يا Firmware يا Frameware
برادر شما فكر نمي كني درستش Firmware هستش يا در بدترين حالت Frameware هستش
ولي متاسفانه شما در خبرتون نوشتيد Frmware !!!
ديگه حرفي براي گفتن ندارم اين بار اول نيست جناب مستر احمدي انقد پشت مديران قايم نشو
دفعه ي قبل هم همين كار رو كرديو خودت گندي رو كه زدي به گردن نگرفتي و گذاشتي حامد زاهدي جواب منو بده
اين دفعه كيو مي خواي بفرستي ؟ آرش سعادتمند يا كسري نراقي ؟
الان برام مهم نيست چيكار ميكني ولي اينو بدون اگر بازم .... نداشته باشي و نياي باز هم ازت مشكل مي گيرم
پاسخ
سلام عزیز وقت بخیر قبل از هر چی می دونم دلت پره. بریم سراغ این حرفات

شما با فروم من مشکلی نداشته باش چون اون یه نظرشخصیه

1- قراره من برم عین همونو توی متا کریتیک ترجمه کنم؟   اصلا کی گفته من اینو ترجمه کردم؟
بی سواد. اگه حرفه ای بودی اینو نمی گفتی. 6فقط برو توی گیم اسپات نقد رو ببین بعد بیا زر بزن  S0 (92)  S0 (92)  S0 (92)
آی جی ان هم همینطور پس تمومش کن این بحثو.

من یه نفرم. شمایی که نمی تونی درک کنی ببینی فرق بین اون دو فعل چیه! یه کم فک کنی می فهمی داداش نیاز به توضیح نداره

تکرار می کنم، فرق فعل ها رو هر بی سوادی می فهمه  S0 (43)  S0 (43)

مشکلی نقطه ویرگول رو حق می دم بهت جا افتاده ولی وقتی شما بی سوادی من چیکار کنم. اصلا معنای چنین چیزایی عیبه توی سایتی مث گیمفا ( می خوایی تا توضیح بدم برات؟ )

تکرار می کنم اشتباه تایپی

صب صب! چرت و پرت؟ برای دو تا کاربر مثل تو توضیح میدیم که دیر پیوستید. اینی که شما میگی باید دو خط ترجمه کنی و تحویل مردم بدی. اکثریت رو در نظر داشته باش قهرمان! سن کاربرای سایت اون قدر بالا نیست ...

اینی ایرادتو اصلا نمی خوام جواب بدم درمورد فرمور چون دیگع داری پر رویی می کنی

اصلا برام هم نیست کی هستی اصلا. دفعه ی قبل آقای زاهدی رو گفتم بیان چون فک کردم با ایشون مشکل داری اما نه مثل اینکه

منتظر حضور بعدیت هستم قهرمان نامدار.

فقط دوس داشتم ببین کی هستی فقط ...

اصلا هم دوست ندارم درمورد ترجمه بحث کنم چون خیلی اراجیف داری میگی

برو خوش باش
پاسخ
(03-26-2015, 01:19 AM)Unknown Author نوشته است: حالا حالا ها باید با ایشون دعوا داشته باشینٰٰ. از من بشنوینٰ، این پسری که من میشناسم هیچوقت پا پس نمیکشه و از اون جایی که نمیتونین طبیعتشو تغییر بدین پس بهتره بهانه دستش ندین  ;)

منتظرشیم قدمش روی چشم :blush: خودم بهتر از شما می شناسمش! امیره بابا. تحریریه ی سابق :D

از این ایرادا خیلی هم خوشحال می شیم. خودم بی صبرانه منتظرشم
پاسخ
(03-25-2015, 11:29 PM)Problem نوشته است: اينطور كه به نظر مي رسه هنوز هيچي هيچي عوض نشده
اين سايت ديگه مثل قديم نيست كارها بي كيفيتن
اينم چند مشكل براي چند پست ديده شده در سايت
١- از كسي كه توي پست فرومش هم مشكل داره بيش از اين انتظار نميره
چرا رونالدو فقط بلده پنالتی بزنه و داش حسین میگه بهش پنالدو؟ هر کی قلط می کنه بهش می گه پنالدو ( البته توهین نشه ببخشید)
٢- معني هايي كه با Metacritic ١٨٠ درجه فرق مي كنند.
دوست عزيز شما فكر نكرديد وقتي اسم سايت توي پستتون معلوم ميشه كاربرايي مثل من ميرن مي بينن و با مشكلات شما كه يكي نيستش روبرو مي شوند
GameSpot
Game of Thrones’ third episode succeeds in making you feel like the rest of the season is hinging on the decisions you make. It marks the narrative apex so far, the highest dramatic climax, with its barrage of tough choices in rapid succession.
IGN
A lot is packed into this eventful two-hour episode of Telltale’s Game of Thrones.
مستر مبين برو بخون اين معني هاي خودت رو بعد ببين چقدر با اينا فرق ميكنه
٣-شما چند نفري ؟
بیشتر از این توضیح نمی دهم و شما را به دیدن نمرات بازی دعوت می کنیم
٤-مشكلات فعلي
در میان بازی های PS4 عناوین Tomb Raider Definitive Edition و Metal Gear Solid V: Ground Zeroes دیده می شوند که به ترتیب با ۱۰ و ۶ یورو در دسترس قرار خواهند گرفت. همچنین عنوان Pro Evolution Soccer 2015 هم با قیمت ۲۰ یورو برای فروش گذاشته شده است. این تخفیفات تا پانزدهم آوریل سال جاری در دسترس خواهند بود.
آخر گذاشته شده است يا قرار خواهد گرفت ؟
٥- كاشكه كامل ترجمه مي كردي حداقل !!!!!
در بین سورس کد های وب سایت Xbox چند تصویر جدید را از بازی Halo 5: Guardians کشف کند. برای دیدن تصاویر به ادامه مطلب رجوع کنید.
سورس كد ها من رو بي سواد حساب تصور كنيد. الان من از كجا بفهمم سورس كد معنيش چي ميشه.
٦- نقطه، ويرگولت كو ؟
توسعه دهنده ی بازی یعنی ۳۴۳ Industries در حال اعمال تغییرات زیادی بر روی بازی است.
فكر كنم بايد در جمله ي بالا از ويرگول استفاده شه
٧-باز هم مشكل!
گاهی اوقات هبه دلیل برخی مشکلات match پیدا هم نمی شدند!
اين هبه چيه ؟
٨-پشيمونم كردي انقدر نوشتي
برادر اگه درست فهميده باشم شما خبر the witcher رو از dsogaming معني كردي
در اين صورت مثل مورد دو، شما نه تنها زياد از حد نوشتي و به يك كلام چرت و پرت به مردم تحويل دادي بلكه همينطور بازم سايت اصلي با ترجمه ي شما يكي نيست
٩-اين جا سايت خبري هستش يا چاله ميدون ؟
طبق وعده ی سونی، قرار است فردا فرمور ۲٫۵۰ کنسول PlayStation 4 موسوم به Yukimura عرضه گردد. شعبه ی ژاپنی PlayStation Blog امروز این خبر را اعلام کرد. البته هنوز تایید نشده که آیا این تاریخ انتشار مربوط به غرب هم خواهد بود یا خیر. اما به هر حال فردا این فرمور در ژاپن عرضه خواهد شد. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید.
همين طور كه ديده مي شه ايشون گفتن عرضه ميشه، فردا ممكنه براي غرب منتشر نشه، حالا در هر حال براي ژاپن كه منتشر ميشه. ميشه، نشه،ميشه انشاالله كه ترجمه ي شما هم مثل اين بشه نشه نباشه
١٠-Frmware يا Firmware يا Frameware
برادر شما فكر نمي كني درستش Firmware هستش يا در بدترين حالت Frameware هستش
ولي متاسفانه شما در خبرتون نوشتيد Frmware !!!
ديگه حرفي براي گفتن ندارم اين بار اول نيست جناب مستر احمدي انقد پشت مديران قايم نشو
دفعه ي قبل هم همين كار رو كرديو خودت گندي رو كه زدي به گردن نگرفتي و گذاشتي حامد زاهدي جواب منو بده
اين دفعه كيو مي خواي بفرستي ؟ آرش سعادتمند يا كسري نراقي ؟
الان برام مهم نيست چيكار ميكني ولي اينو بدون اگر بازم .... نداشته باشي و نياي باز هم ازت مشكل مي گيرم
سلام و وقت شما بخیر
1- این که نفهمیدم چی میگی اصلا! اشتباه پست دادن توی انجمن هم تا اونجایی که من میدونم نه به تو ربطی داره نه به من. 
2- ترجمه هیچ یک مشکل خاصی نداره! همچین گفتی فکر کردم یه لحظه الان به کلی دری وری ترجمه شده LOL
3- بگه چی پس؟ شما را به دیدن نمرات دعوت میکنم؟ در دیگر مقالات و صحبت هایی که قرار داده میشه از سوی سایت، مثلا آقای زاهدی بگه بیاید "من" سایت رو براتون درست کردم؟ من تقویم رو دادم؟ من شما را به دانلود این نمایش دعوت میکنم؟
این یک جور نگارشه و ثابت کردی که هیچی بارت نیست گل پسر. این خبرنگار، داره از سمت کل تیم گیمفا یک خبر رو ترجمه میکنه و میزاره در اختیار تو نه اینکه خودش کار کنه.
4- اون "خواهند گرفت" اشتباهه. درست.
5- خاله زنکی ایراد نگیر خواهشا. مطمئن باش تو اگر معنی سورس کد رو نمی فهمی، معنی "کد منبع" هم نمیفهمی! بعدشم شرمنده اینجا کلاس IT نیست تشریف ببر یه دو خط ویکی پدیا بخون می فهمی. در رابطه با برخی مفاهیم بازی ها توضیح داده میشه توی اخبار مثل گلد شدن ولی اینکه مبحثی مثل سورس کد توی یک ذره خبر کاملا شفاف سازی بشه مسخرست و در بدترین حالت این هستش که اجباری در چنین کاری نیست.
6 و 7 - یه ویرگول و یه حرف کوچیک به نفعت حالا ناراحت نشی! گاهی از زیر دست آدم در میره. خودم انقدر حواسم نبوده "دشمن" رو نوشتم "دمشن" که نگو هر چند فوری ویرایش کردم قبل از انتشار اخبار. تایپه. سریع بزنی روزی هم هفت هشت خبر حالا یه حرف اشتباه در بره مسئله ای نیست.
8- خبر Wtcher رو اصلا خوندی که میپری به آدم؟ یا اینکه دیدی دو خط اول یکسان نیست فکر کردی گناه کبیره پیدا کردی؟
"As you may have noticed, yesterday we did not post any new screenshots for The Witcher 3: Wild Hunt. Blasphemy. Blasphemy I tell you. How could this be?"
کلمه به کلمه بخون ببین چی نوشته. متن و نظر شخصی کامل اون سایت هستش که هیچ الزامی به ترجمه نداره! خبرنگار ما هم سعی کرده توضیحاتی رو خودش ارائه کنه که متن منبع نباشه در غیر این صورت مسخره می شد خبر.

9- جمع کن باو تو رو خدا حالت خوشه؟ :| گفته فردا عرضه میشه و این خبر هم Blog فلان جا اعلام کرده. منتهی این تاریخ فقط واسه ژاپنه و غرب تکلیفش مشخص نیست. یک نقطه پاک می شد بهتر بود ولی ترجمه مشکلی نداره.
10- در رابطه با فرمور هم صحبتی ندارم چون مشکلی الان به چشم نمی خوره. شاید بوده و ویرایش شده که باز هم از این مطمئن نیستم. من دیشب این موقع نبودم که ببینم.
----
بذار یه چیزی بهت بگم: شما ترول هستید نه منتقد! خبرنگار ما رو به قایم شدن محکوم می کنید در صورتی که خودتون به اسم اراجیفی مثل "گیمفای قدیم"، "آقای فلانی"، "مستر نیوز"، گیمفای دیرین"، "گیمفای قبل از نراقی و زاهدی" و غیره به شکل مسخره ای به محتویات سایت حمله ور می شید.
من خودم تمام تلاشم رو دارم میکنم که اخبار بررسی بشند. بعد از مدت ها توی گیمفا دوباره اعلام منابع اخبار برای خبرنگاران اجباری شده تا اینکه ما سریعتر کارها رو بررسی کنیم، جریمه ها سنگین تر شدند، اخبار هم اگر واقعا ریز بین باشی توی گیمفا، میبینی که گاهی یک دفعه از سایت حذف می شند (که منتقل شدند به پیش نویس ورد پرس البته) برای رفع تمامی ایرادات و حتی به عنوان جریمه خبر هم از نویسنده گرفته شده تا اینکه درک کنه اهمیت کار رو.
مبین یکی از افرادی بود که واقعا تلاش کرد بیاد توی تیم و بالاخره اومد. یک سری ایرادات داشت که خدا رو شکر خیلی بهتر شده و صرفا در موارد کوچیکی ایراداتی رو شاهد هستیم و امیدوارم بهتر هم بشه.
چه تو چه امثال تو، بهتره عوض اراجیف گویی، با منطق جلو بیاند. نه اینکه یک بار پاچه آقای زاهدی رو بگیرید و توهین کنید بعد بپری به ویرگول یه خبرنگار.
موفق باشی.
"حالا حالا ها باید با ایشون دعوا داشته باشینٰٰ. از من بشنوینٰ، این پسری که من میشناسم هیچوقت پا پس نمیکشه و از اون جایی که نمیتونین طبیعتشو تغییر بدین پس بهتره بهانه دستش ندین"
LOL ایشون همیشه اینطوری ایراد گیری می کنند؟  :D به غول این meme ها: Challenge Accepted 
پاسخ
(03-26-2015, 10:28 AM)M-ahmady نوشته است:
(03-26-2015, 01:19 AM)Unknown Author نوشته است: حالا حالا ها باید با ایشون دعوا داشته باشینٰٰ. از من بشنوینٰ، این پسری که من میشناسم هیچوقت پا پس نمیکشه و از اون جایی که نمیتونین طبیعتشو تغییر بدین پس بهتره بهانه دستش ندین  ;)

منتظرشیم قدمش روی چشم  :blush:   خودم بهتر از شما می شناسمش! امیره بابا. تحریریه ی سابق  :D  

امیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ والا از لحنتون که تابلوئه خوشحال نمیشین حق هم دارین منم بودم بدم میومد. ولی کلا خواستم بگم جدی نگیرید چون بعدا ممکنه بین اعضای تیمتون بحث های الکی و بعضا دعوا پیش بیاد؛ چیزی که تو گیمفا زیاد اتفاق میفته...
پاسخ
(03-26-2015, 01:20 PM)Unknown Author نوشته است:

منتظرشیم قدمش روی چشم  :blush:   خودم بهتر از شما می شناسمش! امیره بابا. تحریریه ی سابق  :D  

امیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ والا از لحنتون که تابلوئه خوشحال نمیشین حق هم دارین منم بودم بدم میومد. ولی کلا خواستم بگم جدی نگیرید چون بعدا ممکنه بین اعضای تیمتون بحث های الکی و بعضا دعوا پیش بیاد؛ چیزی که تو گیمفا زیاد اتفاق میفته...
خخخخخخ ... یه بار تو گیمفا عده ای اومدند یک انتقاد کوچیک کنند (از اعضای خود تیم بودند) بعد چسبوندند به قالب سایت و نبود پیشرفت و غیره! خودشون رو که خار و خفیف کردند با چنین بچه بازی هیچ، قالب جدید هم اومد، دانلودهامون سر به فلک میکشه و بازدید هم از مطالب شکر خدا همچنان عالیه. 
بحث ما الانم داریم! همه جا چیز طبیعیه! توی انجمن بازی رایانه بوده، توی بازی سنتر بوده (که عضو فعال و تحریریه هر دو هم بودم) توی گیمفا هستش و توی هر سایتی که فکرش رو کنی. اینکه اون افراد تحریریه در زمان چنین بحث هایی، چه شخصیتی از خودشون نشون می دند مهمه وگرنه کسی رو از بحث توی تیم نترسونید چون همین دو روز پیش هم کلی بحث داشتیم سر اخبار که خیلی شیک و مجلسی تموم شد و به حرف های همگی رسیدگی شد  :D  نه کسی اخراج شد، نه کسی جریمه نه کسی قهر کرد بچسبونه به قالب و غیره که آخرشم فرار کنه به سایت های همسایه به خاطر چندرغاز اضافه.
پاسخ
(03-26-2015, 02:08 PM)A.R.A.$.H نوشته است:
(03-26-2015, 01:20 PM)Unknown Author نوشته است:

خخخخخخ ... یه بار تو گیمفا عده ای اومدند یک انتقاد کوچیک کنند (از اعضای خود تیم بودند) بعد چسبوندند به قالب سایت و نبود پیشرفت و غیره! خودشون رو که خار و خفیف کردند با چنین بچه بازی هیچ، قالب جدید هم اومد، دانلودهامون سر به فلک میکشه و بازدید هم از مطالب شکر خدا همچنان عالیه. 
بحث ما الانم داریم! همه جا چیز طبیعیه! توی انجمن بازی رایانه بوده، توی بازی سنتر بوده (که عضو فعال و تحریریه هر دو هم بودم) توی گیمفا هستش و توی هر سایتی که فکرش رو کنی. اینکه اون افراد تحریریه در زمان چنین بحث هایی، چه شخصیتی از خودشون نشون می دند مهمه وگرنه کسی رو از بحث توی تیم نترسونید چون همین دو روز پیش هم کلی بحث داشتیم سر اخبار که خیلی شیک و مجلسی تموم شد و به حرف های همگی رسیدگی شد  :D  نه کسی اخراج شد، نه کسی جریمه نه کسی قهر کرد بچسبونه به قالب و غیره که آخرشم فرار کنه به سایت های همسایه به خاطر چندرغاز اضافه.

اگر اینطور باشه که شما میگی پس مایه ی خوشحالیه چرا که یا آقای نراقی خیلی مهربون شدن یا تیم بالاخره پر شده از آدمای باتجربه و پخته.
تا جایی هم که من در جریان بودم خاری و خفتی درکار نبود کسی هم گیر به قالب نداده بود حالا اگه شما بن شدن رو خفت میدونید به خودتون مربوطه  ;)  بهرحال نمیخوام جنجال راه بندازمٰ، خوشحالم که بالاخره سایت محبوبم طبق گفته های شما به پایداری رسیده و کمتر درگیر حاشیه میشه  :heart:  
پاسخ
دوستمون مثه اینکه از یه جایی داره میسوزه ...
از اونجایی که مبین جان هم گفتن ایشون از تیم تحریریه‌ی سابق ـند دیگه بدتر !
بحث با چنین اشخاصی فقط وقت آدمو میگیره ، بیخیال
[تصویر:  04uigg5da65b7inl96yk.jpg]
-
" .Tragedy Is Invisible. People Turn Away From It "
پاسخ
بس کنید دیگه این چه وضعیشه یک کمی شعور داشته باشید با این کار هاتون دارید شعور خانوادگیتون رو می رسونید.
یعنی چی هی دارید مثل سگ و گربه به هم می پرید و از حرف های بیخود استفاده می کنید اشتباه می نویسه که به تو هیچ ربطی نداره که ازش غلط بگیری اینجا خودش صاحب داره رسیدگی می کنه به تو خرده پا و تازه به دوران رسیده که هنوز معنای کلمه ی اینترنت و خبرنگاری و ترجمه رو نفهمیدی ربطی نداره.
مثل یه آدم عقده ای بلند شدی با ده تا اکانت وارد میشی و هی چرت و پرت میگی.
آقایون خبرنگار و بقیه ی کاربر ها اصلا در شان شما نیست که با چنین آدم های بی ارزشی هم کلام و هم صحبت بشید.
از این به بعد هم اگه چیزی گفتند شما فقط به مدیران انجمن اطلاع بدید و در بحث ها شرکت نکنید و نظم انجمن رو بهم نزنید.
اینجا افرااد کم سن و سال داره و آوردن چنین کلماتی توی این جمع و چنین انجمی دور از ادب هست.
خواهشا رعایت کنید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
آقا مجید اگه لحنم تند بود ببخشید با اون کاربر بودم که از کلمات رکیک استفاده می کرد ببخشید.
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,145 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا dark_prince277 44 22,280 08-29-2015, 01:06 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان