امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با اعضای تحریریه
سلام دوستان ، اين بخش از انجمن تازه راه اندازي شده و شما در اين بخش ميتونيد با اعضاي تحريريه ارتباط داشته باشيد و هر سوالي داريد ميتونيد ازشون بپرسيد.

با تشكر
پاسخ
من یک سوال از همشون داشتم و می خواستم ببینم الان چند سالشون هست و از چند سالگی شروع به این کار کردن؟!
پاسخ
(10-20-2012, 03:58 PM)RANDY نوشته است: من یک سوال از همشون داشتم و می خواستم ببینم الان چند سالشون هست و از چند سالگی شروع به این کار کردن؟!

من شونزده سالمهConfused25:
از همین 16سالگی شروع کردم به نوشتن نقد و ... از اینا!Confused25:
از دوستان میخوام از خودشون بیشتر توضیح بده...
پدر و مادرم ایرانی هستن ولی خودم در بیمارستان توکیو (منطقه ی شینجوکو) به دنیا اومدم...برای همین ملیتی ژاپنی دارمConfused74:
به زبان انگلیسی و ژاپنی و کره ای تسلط کامل دارم
عاشق بازی کردنم...البته اجازه نمیدم جای درس خوندنم رو بگیرن
سال سوم ریاضی هستم...از عربی و ادبیات متنفرم(112)عاشق فیزیک و هندسه و ریاضی هستم(113)
دیگه چی بگم؟Confused66:
پاسخ
منم مادرم ایتالیاییه و پدرم امریکایی خودمم توی دهاتای مغولستان به دنیا امدم Confused45:Confused45:Confused45:شوخی کردم
خیلی ممنون که جواب دادیConfused24:Confused74:Confused29:
پاسخ
(10-20-2012, 10:15 PM)RANDY نوشته است: منم مادرم ایتالیاییه و پدرم امریکایی خودمم توی دهاتای مغولستان به دنیا امدم Confused45:Confused45:Confused45:شوخی کردم
خیلی ممنون که جواب دادیConfused24:Confused74:Confused29:

ولی من خدایی متولد توکیو هستمConfused66:
پاسخ
ممنون از جواباتConfused74:Confused29:
منم یک زمانی می خواستم عضو تحریریه بشم ولی فک می کنم اونوقت لیاقتش رو نداشتم ولی الان خیلی کار کردم و اماده ی خدمتم
پاسخ
دوستان خاهشا رعايت كنيد انقدر اسپم نديد
پاسخ
سلام محمد جواد چه جوری از تحریریه افتاد؟Confused60:
پاسخ
جالبه یکی از اعضای تحریریه اعتبارش 1 وتعداد ارسال هاش صفر هست اون 1اعتبار را هم یکی از اعضای عادی اون موقعی که دادن اعتبار برای همه مجاز بوده داده عجب تحریریه داریم فکر کنم اصلا یادش رفته گیمفای هم هست Confused25:
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
میگم اگه واقعا این جوریه خب بیرونش کنن.
عجب تحریریه ای داریم ها!!
کاش اسم کاربریش هم میگفتی.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,142 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا dark_prince277 44 22,280 08-29-2015, 01:06 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان