امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با اعضای تحریریه
کاربر گرامی،
تشکر از این که مشکل فنی رو اطلاع دادید. قول رسیدگی هم داده شد و جوابتون رو گرفتید. پس لطف کنید منتظر حل مشکل بمونید و از کش دادن موضوع بپرهیزید. اگر مشکلتون حل نشد، به سردبیر اطلاع بدید.
با تشکر S0 (74)
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
مشکل من در ارتباط با اینکه تمام نظراتم میرفت بررسی حل شد.آدرس وبلاگی که توی شناسنامه اکانتم گذاشته بودم رو عوض کردم بعد این مشکل کلا رفع شد.بخاطر اینکه وقتتون رو گرفتم و الکی بحث کردم عذر میخوام !!!!!!
When society falls.we rise....
پاسخ
درود و خسته نباشید  S0 (29)
یه چیزی میخواستم مطرح کنم در رابطه با مقاله PSX صفحه اصلی هستش. نه میشه گفت انتقاده نه تحسین ... بیشتر یک سواله  S0 (2)
خواستم بپرسم دلیل تیتر انتخاب شده چیه؟
چون مطلب رو مطالعه میکردم چیز خاصی ندیدم که اون نمایش مفتضح رو "هوشمندانه" جلوه کنه. میخواستم دیدگاه نویسنده رو جویا بشم.
پاسخ
(12-11-2015, 05:52 PM)A.R.A.$.H نوشته است: درود و خسته نباشید  S0 (29)
یه چیزی میخواستم مطرح کنم در رابطه با مقاله PSX صفحه اصلی هستش. نه میشه گفت انتقاده نه تحسین ... بیشتر یک سواله  S0 (2)
چون مطلب رو مطالعه میکردم چیز خاصی ندیدم که اون نمایش مفتضح رو "هوشمندانه" جلوه کنه. میخواستم دیدگاه نویسنده رو جویا بشم.

سلام استاد دیگه هر چه شما بفرمایید من سر تعظیم خم می کنم اما به این خاطر که سوال کردید باید بگم حقیقتش عنوانش چیز دیگه ای بود که سونی رو تحقیر می کرد و تو آخرین لحظات مورد دیگه ای رو انتخاب کردم هر چند خودم اصلا از این مراسم افتضاح رضایت نداشتم ولی آرش جان شما بذارش به پای فن بازی من و دفاع از عملکرد ضعیف سونی
پاسخ
(12-11-2015, 06:45 PM)The Last Guardian نوشته است:
(12-11-2015, 05:52 PM)A.R.A.$.H نوشته است: درود و خسته نباشید  S0 (29)

سلام استاد دیگه هر چه شما بفرمایید من سر تعظیم خم می کنم اما به این خاطر که سوال کردید باید بگم حقیقتش عنوانش چیز دیگه ای بود که سونی رو تحقیر می کرد و تو آخرین لحظات مورد دیگه ای رو انتخاب کردم هر چند خودم اصلا از این مراسم افتضاح رضایت نداشتم ولی آرش جان شما بذارش به پای فن بازی من و دفاع از عملکرد ضعیف سونی

اولا که قربونت عزیز منم مثل بقیه هیچ وقت بی نقص نیستم انقدر شرمنده نکنید  S0 (2)  S0 (29)
دوم هم اینکه نمیزارم به پای فن بازی! همون عبارت برجسته شده رو خوندم تا تهش رو رفتم و حق هم داری  S0 (2) میدونم خودم تو تیم بودم این جور مواقع زیاد پیش میاد که آدم به خاطر بی جنبه بازی عده ای باید جوانب احتیاط رو رعایت کنه  S0 (2)
با آرزوی موفقیت  113
پاسخ
با عرض ادب و احترام خدمت اعضای گرامی گیمفا

بدین وسیله به اطلاع می‌رسانم که سرپرست فعلی خبرنگاران آقای "معین کلهری" بدلیل مشغله کاری فراوان، متاسفانه از جمع ما جدا شدند. جا داره همین‌جا از تمامی زحمات و تلاش های ایشون در این مدت تقدیر و تشکر کنیم. براشون آرزوی سربلندی و سلامتی می‌کنیم. S0 (74) 

برای بدون پیشوا نماندن تیم خبری نیز و ادامه راه، آقای"آرش سعادتمند" یکی از سرپرستان و خبرنگاران باسابقه گیمفا به سمت"سرپرست خبرنگاران" منسوب شدند. با آرزوی موفقیت براشون. S0 (74)
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
سلام و خسته نباشید میگم به همه بروبچ گیمفا، امیدوارم هرجا هستید خسته نباشید  S0 (22)

آقا من لازم دونستم به نکته ای رو ذکر کنم ... یه چن مدتیه رو تیتر خبرها یه چیزی مثل (اکس باکس وان) میبینم.

ببینید برای یک دستی مطالب هم که شده بهتره این نوشته نشه ... بهترین تلفظ همینیه که نوشته شده ولی بهترین شکل نوشتاری نه! چون ما از خط فارسی استفاده میکنیم، درستش اینه که تلفظ فارسیش که میشه ایکس باکس وان رو بنویسبم. 

همونطور که Ubisoft رو میگیم ^یوبی سافت^ و نمیگیم ^اوبی سافت^ درستش اینه که Xbox One رو ایکس باکس وان بنویسیم نه اکس باکس.

تشکر و خسته نباشید مجدد به همه ی دوستان  S0 (29)
پاسخ
سلام دوستان، میخواسم بدونم چرا استفاده از فعل می‌باشد رو توی تحریریه ممنوع کردید؟  S0 (44)با توجه به صحبت‌های اعضای تحریریه S0 (2)
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
پاسخ
(12-26-2015, 10:06 PM)$$Big Bo نوشته است: سلام دوستان، میخواسم بدونم چرا استفاده از فعل می‌باشد رو توی تحریریه ممنوع کردید؟  S0 (44)با توجه به صحبت‌های اعضای تحریریه S0 (2)
بعضی از فضلا معتقدند که در نوشته‌های معتبر فارسی هرگز می‌باشد به‌جای است به‌کار نرفته و بنابراین استعمال آن غلط است. به دو دلیل بهتر است از استعمال می‌باشد به‌جای است پرهیخت.

نخست اینکه می‌باشد و دیگر صیغه‌های باشیدن در گفتار عادی مردم رایج نیست و البته زبانِ نوشتار —خاصه در مواردی که با مصطلحات علمی و فنی و مفاهیم تخیلی و استعاری سروکار ندارد— هرچه به زبان روزمره نزدیکتر باشد بهتر است (حتی می‌توان گفت که یکی از وظایف اهل قلم این است که فاصلهٔ میان زبان گفتار و زبان نوشتار را تا جایی که لطمه به دقایق و ظرایف اندیشه نزد کمتر کنند).

دودیگر اینکه می‌باشد به‌عنوان فعل اسنادی هیچ فرقی با است ندارد و بنابراین نیازی نیست که جانشین آن شود مگر برای پرهیز از تکرار، ولی تکرار فعل را لزوماً نباید از عیوب نگارش دانست (ر.ک: مدخل تکرار فعل از منبع مذکور).

با این همه، گرچه موارد استعمال می‌باشد به‌نسبتِ است بسیار اندک است، ولی بزرگان شعر و نثر فارسی گاه‌گاه آن را به‌جای این به‌کار برده‌اند:

« چون بوعلی درآمد، شیخ گفت: مارا اندیشهٔ زیارت می‌باشد »
—اسرارالتوحید

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%88%DB%...B%8C%D8%AF
پاسخ
(12-26-2015, 10:07 PM)SaeedSk0157 نوشته است:
(12-26-2015, 10:06 PM)$$Big Bo نوشته است: سلام دوستان، میخواسم بدونم چرا استفاده از فعل می‌باشد رو توی تحریریه ممنوع کردید؟  S0 (44)با توجه به صحبت‌های اعضای تحریریه S0 (2)
بعضی از فضلا معتقدند که در نوشته‌های معتبر فارسی هرگز می‌باشد به‌جای است به‌کار نرفته و بنابراین استعمال آن غلط است. به دو دلیل بهتر است از استعمال می‌باشد به‌جای است پرهیخت.

نخست اینکه می‌باشد و دیگر صیغه‌های باشیدن در گفتار عادی مردم رایج نیست و البته زبانِ نوشتار —خاصه در مواردی که با مصطلحات علمی و فنی و مفاهیم تخیلی و استعاری سروکار ندارد— هرچه به زبان روزمره نزدیکتر باشد بهتر است (حتی می‌توان گفت که یکی از وظایف اهل قلم این است که فاصلهٔ میان زبان گفتار و زبان نوشتار را تا جایی که لطمه به دقایق و ظرایف اندیشه نزد کمتر کنند).

دودیگر اینکه می‌باشد به‌عنوان فعل اسنادی هیچ فرقی با است ندارد و بنابراین نیازی نیست که جانشین آن شود مگر برای پرهیز از تکرار، ولی تکرار فعل را لزوماً نباید از عیوب نگارش دانست (ر.ک: مدخل تکرار فعل از منبع مذکور).

با این همه، گرچه موارد استعمال می‌باشد به‌نسبتِ است بسیار اندک است، ولی بزرگان شعر و نثر فارسی گاه‌گاه آن را به‌جای این به‌کار برده‌اند:

« چون بوعلی درآمد، شیخ گفت: مارا اندیشهٔ زیارت می‌باشد »
—اسرارالتوحید
سلام
همه این‌ها هم به کنار، دلیل اصلی ممنوع شدنش این هست که ما مصدری به نام «باشیدن» نداریم که فعل اسنادی «می‌باشد» داشته باشیم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,146 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا dark_prince277 44 22,282 08-29-2015, 01:06 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان