امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افت فریم بازی ها
سلام رفقای عزیز. من عضو جدید هستم و ازتون سوال دارم. امیدوارم بتونم به جوابم برسم و دوستان جدیدی پیدا کنم.
من به تازگی یه دستگاه فت دست دوم خریدم. متاسفانه به علت محدودیت مالی مجبور به ریختن بازی هکی شدم( روم به دیوار) 
چن وقت پیش رفتم دیدم دوستمون که بازیا رو ریخته شاهکار کرده و همه بازی هارو بلااستثنا ورژن ۱.۰۰ ریخته و واسه هیچکدوم حتی یه مگابایت آپدیت نکرده. با اینکه میگفت آپدیت میریزم برات. بیخیال
وقتی شروع کردم به بازی کردن در کمال ناباوری دیدم در بعضی صحنه های شلوغ یا افکت انفجار و دود و گرد و خاک بازی دچار افت فریم میشه. البته بازیا کم‌و‌بیش دارای باگ و دیر لود شدن بافت ها هم هستن. بازیایی که تا الان بازی کردم همشون از این مشکل رنج میبرن ینی آنچارتد ۴ و بتمن ارخام نایت. البته فک کنم جی‌تی‌ای وی و حتی گاد آف وار هم یه جاهایی افت فریم ریز داشتن. شایدم اشتباه کردم. به هرجهت چن وقت قبل دسته‌م خراب شد و این باعث ترس فزاینده من شده که نکنه مشکل از دستگاه باشه و قطعات الکترونیکی دستگاه به علت کهولت سن دچار مشکل شدن. ( که یکی از رفیقام گفت اصن دستگاه خراب نمیشه که فک کنم چرت گفت حالا نمیدونم نظر شما چیه؟) از طرفی فکر میکنم شاید به خاطر آپدیت نبودن بازیا هستش که دچار این مشکل میشم. فعلا بازی دیگه‌ای بازی نکردم و نمیدونم اونا هم همین مشکل‌و دارن یا ن ولی تا الان که تقریبا هرچی بازی کردم این مشکل‌و داشتن( البته به جز ولفنشتاین که اون فعلا دوساعت بازی کردم و مطمئن نیستم درموردش)
دوستان نظرتون چیه؟ مشکل از دستگاهه یا مشکل از بازیاس؟ اگه کمکم کنید ممنون میشم. ببخشید که یکم طولانی شد شرمنده Confused
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان