امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افت فریم در همه ی بازیها
سلام

دوستان دستم به دامنتون 2 هفتست درگیر این مشکل لامصبم...

آقا سیستم ما در عرض یک شب ییهو افت فریم پیدا کرده! یعنی گیمی که رو ultra خیلی راحت اجرا میشد، الان رو medium هم درست و حسابی اجرا نمیشه! فقط یه بازیم نیست کلن هرچی گیم رو سیستم بود افت پیدا کرده!

تا جایی که شد تست کردم قطعات رو ولی خوشبختانه یا متاسفانه مشکلی ندیدم!

البته به جز پاور و هارد که امکانش نیست به طور کامل تستشون کرد، گرافیک و سی پی یو و رم رو به طور کامل تست کردم مشکلی نداشتن حتی حرارتشونم نرمال بود!

ویندوز 2 بار تعویض شده درایورها به طور کامل پاک شدن و دوباره نصب و آپدیت شدن بازم این مشکل لعنتی برطرف نشد...

اگه چیزی به ذهنتون میرسه خواهشن بگید بلکه مشکل پیدا شد!

پیشاپیش خیلی ممنونم

در ضمن الان pes2020 demo رو نصب کردم راحت اجرا شد رو بالاترین تنظیمات ولی تو بازیهای دیگه مشکل کماکان باقیست، خیلی عجیبه!
پاسخ
سلام عزیز
گرما سیستم رو چک کنید که فن ها به درستی کار میکنن یا نه می تونید با نرم افزار MSI Afterburner چک کنید که دما و دقیقا فشار رو کدوم قطعه هست S0 (44)
پاسخ
به تازگی چه برنامه هایی نصب کردید؟

انتی ویروس هاتونو خاموش یا حذف کنید که بشدت منابع سیستم رو در دست میگیرند.

با نرم افزار smart defrag سیستمتون رو defrag کنید.

با کلید های ترکیبی ' ویندوز+x ' وارد منوی task manager بشید و برنامه هایی که استفاده ندارند رو end task کنید.

دایرکت ایکس رو اپدیت کنید.

دکستاپ تونو خلوت کنید(تاثیر بخصوصی داره)

با قند شکن وارد سایت سازنده کارت گرافیک تون شده و اپدیت کنید.

دمای سیستم رو چک کنید (معمولا با استراحت دادن به سیستم نیازی به انجام این مرحله نیست)

همچنین اگه مشکل حل نشد میتونید اورکلاک کنید.

توجه:گزینه اخر رو پیشنهاد نمیکنم چون خطرات زیادی داره.همچنین اگه تا حالا اورکلاک نکردید اصلا بیخیال این گزینه شید.

113
gaming is my DNA

[تصویر:  2ynw_sss.jpg]
پاسخ
دوستان همه این کارهارو انجام دادم، بعضی هاشونو از قبل انجام داده بودم متاسفانه مشکل هنوز پا برجاست...

با msi afterburner چک کردم فشار خاصی رو هیچکدوم از قطعات نیست، به عنوان مثال تو فلان گیم 60% گرافیک درگیره با دمای نرمال و 80% سی پی یو که اینم با دمای نرمال رم هم نرمال درگیر شده ولی باز افت فریم دارم، در صورتی که همین گیم با همین تنظیمات 1 ماه پیش راحت اجرا میشد!

حالا سوال اصلی اینه به نظرتون این مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟ (با توجه به قیمتهای بازار ایشالا که نرم افزاری باشه)

به نظرتون هارد یا پاور میتونه یه همچین مشکلی ایجاد کنه؟

بازم پیشاپیش خیلی ممنونم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل100درصدی لگ وافت فریم بازیGTAVهنگام رانندگی و... علیرضا! 57 69,670 02-03-2021, 04:06 PM
آخرین ارسال: iliapoker
  اپدیت اجباری:حل مشکل9999درصدی لگ و افت فریم بازیها با یک فایل علیرضا! 373 85,495 05-13-2020, 05:18 AM
آخرین ارسال: hamid9497
  چگونه در بازی WITCHER3 بیشتر فریم بگیریم black.ghost 19 19,511 01-09-2020, 07:57 PM
آخرین ارسال: am deh
  ماد بازیها علیرضا! 33 10,466 12-30-2019, 07:35 PM
آخرین ارسال: shiva68
  افت فریم پس از چند لحظه در بازی GTA V notryka 0 1,518 05-16-2019, 08:53 PM
آخرین ارسال: notryka

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان