امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
به نظر من بازی قشنگی بود و جای  تحسین رو داشت الان نمیدونم چند روزه که این بازی پرفروش ترین شده[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
علی جان تاپیک خوبیه من که دوستش دارم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

گرافیک= 8/10
صداگذاری=8.5/10
داستان=9/10
گیم پلی=8/10
[تصویر:  0lrjsvrdpibq98jmwvn8.jpg]
پاسخ
هر چی بود از بتل باگ لعنتی بهتر بود
داستان و شخصیت پردازی :متاسفانه شخصیت اول مثل بتل باگ لال بود پس 8
گیم پلی 9.5 پیشرفت ها با این که چشم گیر نبودن ولی بد نبود
گرافیک 8
موسیقی و صدا 10
نمره کل8.875

(01-01-2014, 04:26 PM)Hamed Zahedi نوشته است: درود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

Acivision تا ساخت Call Of Duty : MW2  روند رو به رشد فوق العاده ای داشت اما به تدریج عمل کردشان ضعیف و ضعیف تر شد.
به شخصه یکی از Fan های COD هستم ولی واقعیت را باید گفت ! COD دیگر آن COD همیشگی که مداوم بازیباز را به وجد و شور اجبار میکرد، نیست.

از نظر بنده ، COD : Ghost تنها یک صندوق پول برای Activison محسوب میشود ! تیم سازنده با عرضه ی این بازی ، هدفی جزء کسب درآمد و سود بیشتر دنبال نکردند .
متاسفانه داستان نویسی نه چندان قوی نویسنده باعث به وجود آمدن شکست دیگر COD مقابل رقیب نامی خود یعنی BF شد.
یک بازی زمانی یک شاهکار محسوب میشود یک ارتباط دوطرفه با بازیباز برقرار کند به طوری که شخص بازیباز مات و مبهوت مانیتور شود.

تشکر [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

شکست دیگر cod در برابر رقیب خود bf
خنده دار بود اولا شکستی نبوده دوما دیگرشو از کجا اوردی
بازی یعنی call of duty , splinter cell , assassins creed , gta
fps : call of duty
action stealth : splinter cell
action adventure : assassins creed
open world : gta
عشق من درس خوندن و بازی کردن است .[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
درس خوندن را فراموش نکنید .
پاسخ
بذارین منم نظر خودم رو بگم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

داستان: 7
به نظرم داستان بازی یک کمی کلیشه ای بود و پتانسیل لازم رو نداشت.
گرافیک: 7
گرافیک بازی بعضی جاها نقص های فنی خیلی زیادی داشت؛ ولی مراحلی که زیر آب سپری می شد، از نظر گرافیک بصری کاملاً غنی بودند.
موسیقی و صدا: 6
کلاً در حد یک بازی استاندارد نبود صداگذاری.
گیم پلی: 8
من به عنوان منتقد، اگه یک بازی استاندارد های سبک خودش رو رعایت کرده باشه، نمره 8 رو میدم. COD: Ghosts هم میشه گفت بیشتر استاندارد های سبک First Person Shooter رو رعایت کرده بود و از آلمان های این سبک هم به خوبی بهره برده بود.
نمره کل: 7

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
همان طور که وعده داده شده بود، موضوع هر دو روز یک بار تغییر می کند. موضوع بعدی، رقیب سرسخت بازی Call of Duty: Ghosts، یعنی بازی 4 Battlefield می باشد. حال می توانید نقد های کوتاه خود را نسبت به این عنوان FPS ارائه دهید.
قابل ذکر است، نمره میانگین بازی Call of Duty به پست اول اضافه شد.
با تشکر
پاسخ
بازی خوبی بود هم داستان خوبی داشت و هم گرافیک خوب.اما ای کاش EA برای این بازی هارد لازم نمی کرد.[img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
داستان=8.5/10
گرافیک= 9/10
گیم پلی =9/10
صداگذاری=8/10
در کل=8.5

با تشکر
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  0lrjsvrdpibq98jmwvn8.jpg]
پاسخ
گرافیک:9
گیمپلی:10
داستان:8
صداگذاری:8
نمره کل:8
 [تصویر:  04555771874202694874.jpg]
پاسخ
battlefield 4 در مراحل اولش بازی قابل قبولی رو به نمایش گذاشت اما بعد از اون مرحله بازی می زد تو کار تخیلی برای مثال مرحله زندان دو نفر شورش کردن زدن همه رو کتلت کردن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] از این موضوع که بگذریم میرسیم به باگ هاش که اصلا حرفش رو نزن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] خوب این همه نکتهبد گفتیم ولی گرافیک و نور پردازیش عالی بود پس :

گرافیک 9
گیم پلی 6
صداگذاری (من خودم سه چهارتا آهنگ قشنگ نشنیدم) 6
داستان (چون توشهمه مردن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) من بهش 8 میدم
پاسخ
دیدم تاپیک خوبیه گفتم زندش کنم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Problem?؟ [img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
آقا جون من گوش کنید: این فکر غلطیه که میگین نباید تاپیکای قدیمی رو زنده کرد.[img]images/smi/s0 (86).gif[/img] واسه همینه انقد تعداد نظرات کمه خب.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

نمرات من به بتلفیلد 4
داستان: 7/10
گیم پلی: 9/10
گرافیک: 9/10
موسیقی و صدا گذاری و افکت های صوتی: 9/10
نمره کل: 8.5/10

میدونم دیره ولی بازی جدیدی که معرفی نکرده صاحب تاپیک.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(05-08-2014, 02:23 PM)'Golden_Eagle' نوشته است: دیدم تاپیک خوبیه گفتم زندش کنم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Problem?؟ [img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
آقا جون من گوش کنید: این فکر غلطیه که میگین نباید تاپیکای قدیمی رو زنده کرد.[img]images/smi/s0 (86).gif[/img] واسه همینه انقد تعداد نظرات کمه خب.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

نمرات من به بتلفیلد 4
داستان: 7/10
گیم پلی: 9/10
گرافیک: 9/10
موسیقی و صدا گذاری و افکت های صوتی: 9/10
نمره کل: 8.5/10

میدونم دیره ولی بازی جدیدی که معرفی نکرده صاحب تاپیک.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اول یه تشکر کنم، چون خود من هم یاد این تاپیک نبودم. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
موضوع جدید رو هم اعلام کردم. (صفحه نخست به روز رسانی شد.)
موضوع هفته جدید: Thief

پاسخ
برخلاف متا و نمراتش من ازش تا حدودی خوشم اومد. حداقل این بود که واقعاً مخفی کاری بود. هر چند اواخر بازی دیگه تکراری می شد ولی قشنگ بود اما داستانش و شروعش و پایانش خیلی آبکی بود. موسیقی و صداگذاری و گرافیک هم خوب نبودن. در کل بازیش به جزء گیم پلی خوبش چیز دیگه ای نداشت.

داستان: 2 [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
گیم پلی: 6
گرافیک: 5
موسیقی: 5
نمره کل= 5 [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,574 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
  تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات spartacus 102 27,034 11-14-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان