امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی چند تصویر از Call of duty ghosts و battle field 4!
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcStujhLL70bwvX6Qc1wuEG...6BwkZJaicL]
[تصویر:  call-of-duty-ghosts-mocap-dog_960.0_cinema_640.0.jpg]
[font]دیوید کیج به خودش افتخار می کند که از دو بازیگر به ظاهر مشهور هالیوودی در تهیه ی فیلمش بهره برده است و به خودش افتخار می کند که بی نهایت خرج کرده تا با استفاده از سیستمی بسیار پیچیده از نمونه ی طبیعی آن ها در بازی استفاده کند،اما در این تصویر شما مشاهده می کنید که شرکت اکتیویژن دست به چه اقدام جالبی زده است و از این سیستم حتی برای طرحی هر چه طبیعی تر حرکات سگ ها استفاده کرده است! در کل می توان بر داشت نمود که در این حالت ارزش یک سگ = با ارزش دو بازیگر هالیوودی،و این هم چهره ی دیوید پس از مشاهده ی این تصویر:[/font][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  battlefield-4-vs-call-of-duty-ghosts-3.jpg]در این تصویر شما شاهد حرکت با ابهت یکی از سربازان در Call of duty ghosts هستید،علت این غرور او را می دانید؟این سرباز با خودش اینگونه می گوید:
هی همش میگن نور پردازی battle field 4 بهتره!نه کی گفته نور پردازی ما خیلی بهتره،ما نور افکن زدیم از هشت جهت _ که جهت های دیگرش در این تصویر قابل مشاهده نیستند_ در حالی که battle field 4 فقط از یک جهت نورپردازی داره
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
 و اینجاست که تمامی جهان پی به قدرت خلاقیت و ابتکار اکتیویژن می برند،نور پردازی از چند جهت که یقینا لایق کنسول های نسل بعد خواهد بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRFDLhT6twwT1gWkZoJFcv...OB-d389pVq]
[font]فرمانده: هی Recker بیا این آخر عمری این هفت تیرو که از جدم به من به ارث رسید بگیر بعد باهاش بزن شیشه رو سوراخ کن،خش روش نیفته،باید سالم سالم عین روز اول به من برش گردونی،بگو خوب!؟
سرباز سیاه پوست:نه Recker اینکارو نکن،جوووون مرگم میشم از دست میرم،بخدا اگه بمیرم میکشمت!
Recker:ولی من ... !
فرمانده:تو گوه مخور آفریقایی بدبخت،من فرماندم،Recker بهت دستور میدم اون شیشه رو بشکنی اگه از دستور سرپیچی کنی باید یک سال کلاغ پر بری،حالا بگو خوب!؟
سرباز سیاه پوست:من نمی خوام جووون مرگ بشم نه Recker اینکارو نکککککککککککککککککککککککککککن!
Recker بعد از اندکی تامل:بابا دست از سرم ور دارین،دیوونم کردین،چرا هر چی کاسه کوزست سر من بدبخت میشکنین،اصلا من مامانمو میخوام[/font][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
و اینجاست که اشک گیمر بخاطر این صحنه ی عاطفی در می آید،از همین حالا خودتان را برای یک چنین صحنه های حقیقتا احساسی ای آماده کنید![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
این یکی واسه byond نیست

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcStujhLL70bwvX6Qc1wuEG...6BwkZJaicL]

پاسخ
داداش یکم تحقیق کن اولی مال بیاند هستش[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
خب بخونید متنو در مورد مقایسه بیاند و کالاف هستش قسمت اولش

پاسخ
دمت گرم بسی جالب انگیزناک بود!!
من بدجوری سز سه راهیه Gta و کالاف و بتل گیر کردم!!
[تصویر:  980414_478541628886919_2023621245_o.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دو سوتی علمی خنده دار در بازی call of duty : ghosts Olympus.. 10 4,946 06-21-2014, 03:52 PM
آخرین ارسال: S N I P E R
  رقص در call of duty joker 17 5,629 08-31-2013, 11:39 AM
آخرین ارسال: Amir Game

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان