امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما در تبلت و انواع آن
به نام خدا

[تصویر:  drvvc1rjhzrxfzzrvbjj.jpg]

درود...

در این پست می توانید هر گونه سوال و مشکلی که مرتبط به تبلت و انواع مختلف آن می باشد، بپرسید و مطرح کنید تا هر کدام از اعضای انجمن در صورت دانستن راه حل، شما را در رفع آن ها یاری کنند.

نقل‌قول: لطفا مشکل یا سوال خود را به طور واضح و با توضیحات کامل در پست اعلام کنید تا هم فرد پاسخگو مشکل را بدرستی درک کند و هم در رسیدگی اشتباهی صورت نگیرد.
ارسال هایی که حاوی شکلک خالی باشند و از جملاتی مانند"مرسی/تشکر/ممنون/...." استفاده شده باشند پاک خواهند شد.

ارسال های خلاف قوانین را گزارش کنید.

با تشکر
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
سلام .من یه تبلت Samsung  galaxy note 10.0 دارم جدیدا خیلی دیر شارژ میشه هفت ساعت باید تو سارژ بزارمش میشه بگین مشکلش کجاست????

دوست عزیز ؛

ﻓﺮﻕِ ﻣﻦ ﺑﺎ ﺑﻘﯿﻪ ﺭﻭ ﻓﻘﻂ ﻛﺴﻰ ﻣﯿﻔﻬﻤﻪ ﻛﻪ ﺑــــﺮﺍﻡ ﺑﺎ ﺑﻘﯿﻪ ﻓﺮﻕ ﺩﺍﺭﻩ …

پاسخ
(08-26-2015, 01:35 PM)*matin* نوشته است: سلام .من یه تبلت Samsung  galaxy note 10.0 دارم جدیدا خیلی دیر شارژ میشه هفت ساعت باید تو سارژ بزارمش میشه بگین مشکلش کجاست????
سلام
 مشکل از باتری شما است.
باید به نمایندگی بدید و عوض بشه.
[تصویر:  suyo52cp027q7vufdtlu.jpg]

پاسخ
(08-26-2015, 01:35 PM)*matin* نوشته است: سلام .من یه تبلت Samsung  galaxy note 10.0 دارم جدیدا خیلی دیر شارژ میشه هفت ساعت باید تو سارژ بزارمش میشه بگین مشکلش کجاست????

سلام
بهتر بود تبلت رو بعد از خرید، بمدت ۷-8 ساعت بدون کوچکترین استفاده ازش، در شارژ میذاشتید. بهتره باتری رو عوض کنید.
ولی ظاهرا این کارو نکردید. تبلت رو فقط با شارژر خودش شارژ کنید، شاید بقیه شارژرها هم به تبلت بخورند و شارژ کنند ولی باعث خرابی باتری میشوند.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
سلام مرسی از راهنمایی شما .آخه من 6 ماه میشه که خریدم تازه این اتفاق افتاده

دوست عزیز ؛

پاسخ
(08-26-2015, 11:12 PM)*matin* نوشته است: سلام مرسی از راهنمایی شما .آخه من 6 ماه میشه که خریدم تازه این اتفاق افتاده
اندروید رو تازگی به نسخه لالیپاپ ارتقا دادید؟

اگر ارتقا دادید، مشکل از رامیه که نصب کردید
اگر ارتقا ندادید، مشکل از خود باتری هست و باید تعویض بشه!

موفق باشید  :heart:
پاسخ
نه ارتقا ندادم .خب مرسی از راهنمایتون.

دوست عزیز ؛

پاسخ
سلام، من آیپد برادرم رو برداشتم و بازی Fallout Shelter رو دانلود کردم،(از App Store خود آیپد) حالا که دانلود شده عکس بازی هست، اما خیره وقتی که روش کلیک میکنم، نوشته میشه Instaling... و از نصب کمی جلو میره و بعدش هیچی، بعد از 5 دقیقه دوباره همینطوری میشه، در ضمن بازی رو از خود App Store با Apple ID دانلود کردم، چطوری این مشکل رو حل کنم.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قیمت روز تبلت ها ( آپدیت می شود) You died 22 6,939 10-04-2015, 02:04 PM
آخرین ارسال: ehsan1377
  ویدیو Unboxing تبلت: Galaxy Tab S2 9.7 Arash-Fire 0 1,591 08-27-2015, 12:46 PM
آخرین ارسال: Arash-Fire
  galaxy tab s2 به طور رسمی معرفی شد Arash-Fire 3 1,979 08-14-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: You died
  ویدیو unboxing تبلت :galaxy tab A 8.0 Arash-Fire 0 1,390 07-24-2015, 10:35 PM
آخرین ارسال: Arash-Fire

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان