امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
سلام به همه گیمفایی های عزیز
امیدوارم روزاتون پر از بازی و کنسولاتون پر از اچیومنت و تروفی باشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب شاید تیتر سختی بوده باشه ولی قراره این تاپیک بشه یکی از فعالترین تاپیک های انجمن؛ البته با کمک همگی شما
بریم یه خورده تو فاز رسمی:
همان طور که می دانید سال گذشته در چنین روزهایی بود که همگی برای تجربه عنوان جدید راکستار خود را به اب و آتش می زدند. این عنوان همان طور که انتظار می رفت موفقیت های بسیاری را کسب کرد و توانست بسیاری از منتقدین و بازیبازان را با خود همنوا ساخته و دل آنان را به دست آورد.
در این تاپیک قصد نداریم از گیم پلی، گرافیک یا حتی مکانیک های بازی صحبتی کنیم. برای همین می رویم سر اصل مطلب:
اگر شما هم این عنوان را تجربه کرده باشید مطمئنا خودتان در بازی برخی راز ها را به عینه تجربه کردید و یا حداقل در رابطه با رازهای این بازی مطالعاتی داشته اید.
ببینید برخی از "Easter Egg" ها هستند که فقط هستند[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]یعنی نیازی نیست کاری بکنید تا یه اتفاقی بیفته. فقط هستن تا بازی رو جذاب کنن از لحاظ دیداری یه جورایی
ولی بعضی از این رازها هستند که باید حل شوند و این دقیقا کاریست که باید در این تاپیک صورت بگیره:حل رازهای مخفی عنوان GTA V
ابتدا این هشدار رو بدم که هر کس این عنوان رو تجربه نکرده و دوست داره خودش همه چیز رو از صفر شروع کنه این تاپیک رو زیاد نبینه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب اول دوست دارم بدون هیچ گونه پیش داوری ای تاپیک رو پیش ببریم و هر گونه فرضیه یا نظریه ای وجود داره مطرح شه تا اثبات و یا رد بشه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
ابتدا برخی از دیده ها و شایعات و فرضیه هایی که در سایتای خارجی دیگه دیدم یا شنیدم رو بیان می کنم تا بتونیم تاپیک رو از یه جایی شروع کنیم
اول برای این که بتونیم در نقشه آدرس و ... رو بگیم یه نقشه از محله های بازی در نقشه تهیه شده که راحت تر بتونیم تبادل نظر کنیم:
[تصویر:  q9n1kbet6oab58bykjmr.jpg]
خب اصلا از همین الان یه تصمیمی گرفتم این که من یه سری تصویر می ذارم شما شروع کنید
فقط یه نکته ای تمامی تمرکز تاپیک مربوط به حل راز مخفی این تصویر می باشد که در بالای تله کابیت واقع در کوه چیلاد می باشد:
[تصویر:  rcflknwl1gv9dabof6m6.jpg]
خب در آخر هم قوانین رو بگم و بریم سراغ تصاویر:
1- فکر کنم دیگه باید بدونین که نباید توهین کنید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
2- از گذاشتن هر گونه تصویر غیر اخلاقی و یا صحبت غیر اخلاقی که در این بازی به وفور یافت می شود بپرهیزید. با کاربر خاطی به شدت برخورد می شود
3- لطفا اگر امکان داره دروغ نگید(البته قصد توهین ندارما ولی توی این مباحث دوستان یه مقداری اذیت کردن در سایتای خارجی) همچنین نیاید بگید "من اینو حل کردم ولی نمی گم" و ...
4-به هم و عقاید و فرضیه های هم احترام بگذارید و با منطق بحث کنید
خب اینم از تصاویر:
[تصویر:  MountChiliadMystery-GTAV-Map.jpg]
[تصویر:  kz1bd62n7u53niawmops.jpg]
[تصویر:  wk39r6.jpg]
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQPHN-zB-3C2qUdGQp8jyG...iNlmyMhbzQ]
[تصویر:  UFO-2.jpg.jpg]
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSD2I2Vf6Z8D5XMQIWB6Ao...tyNL34V2gA]
[تصویر:  2ekj05s.jpg]
[تصویر:  image_309914_940.jpg][تصویر:  UnderwaterHatch-GTAV.jpg]
[تصویر:  Beam_Me_Up.jpg]
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQ_3aVedpNWhhW6agRD8g2...InG7uErWEz][تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcS5fs2uwbLN4m6La3-ZTmA...Qh4VLiVshQ]
[تصویر:  7yjg.jpg]
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSFMwhedYCDI5BBY0GWFog...oOQMaP0pig]
سعی کردم تصاویری که تایید شده اند رو بذارم تا گیجی به وجود نیاد(هر چند فکر کنم کلا موضوع گیج کنندس)
هر سوالی و یا پیشنهادی دارید بنویسید
حتی اگر عنوان را تجربه نکرده اید و اطلاعات کافی دارید می توانید در بحث شرکت کنید
دوستان یه نکته دیگه این که این تاپیک باید تبادل نظر توش بشه به صورت سنگین و جدی ممنون می شم شرکت کنید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

--------------------------------------------------------------------------------------
ممنون از دوست خوبم "mnhgm" برای جمع آوری صفحات مهم:
سلام خدمت دوستان عزیز.
با توجه به این که مطالب تکراری در تاپیک زیاد شده و عملا بحث ها در حال عقب گرد است لازم دیدم برای دوستان عزیز صفحات مهم را منتشر کنم.
توجه کنید صفحات زیر یا دارای جمع بندی توسط مدیر تاپیک یا دوستان بوده است یا شامل بحث و گفت و گو های مهم می شود.
بنده صفحات را از اول تاپیک تا به اینجا به صورت سریع بررسی کردم و سعی کردم اکثر صفحات مهم را خدمت دوستان ارایه کنم ولی اگر در قضیه راز بزرگ بیشتر پیگیر هستید صفحات دیگر هم مشاهده شود.
1
2
8
12
15
31
36
43
46
47
59
64
84
100
101
111
114
117
119
LINK
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
GTA هست دیگه فانه. همه چی توش پیدا میشه. این چیزا هم مد شده تو بازی می ذارن تا درباره ی بازی بحث شه و اسمش تو زبونا بیفته...
پاسخ
(09-22-2014, 12:04 AM)'Arthas' نوشته است: GTA هست دیگه فانه. همه چی توش پیدا میشه. این چیزا هم مد شده تو بازی می ذارن تا درباره ی بازی بحث شه و اسمش تو زبونا بیفته...

کیوان جان واقعا معذرت می خوام ولی از تو انتظار نداشتم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
حداقل یه چیزی می گفتی از راز مخفی که اسپم نشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(09-22-2014, 12:09 AM)'last assassin' نوشته است:
(09-22-2014, 12:04 AM)'Arthas' نوشته است: GTA هست دیگه فانه. همه چی توش پیدا میشه. این چیزا هم مد شده تو بازی می ذارن تا درباره ی بازی بحث شه و اسمش تو زبونا بیفته...

کیوان جان واقعا معذرت می خوام ولی از تو انتظار نداشتم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
حداقل یه چیزی می گفتی از راز مخفی که اسپم نشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اسپم نیست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] این چیزا رو تو بازی می ذارن که درباره بازی بحث شه و اسمش تو زبون بیفته. این دلیل این راز های مخفی هست دیگه! یه سری هم Ester egg هستن ملت پیداش کنن حال کنن باهاش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
دیروز داشتم بازی می کردم که یهو اینو وسط خیابون دیدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img](نمی دونم بقیه هم بر خوردن یا نه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img])
[تصویر:  onoofu0cu6rh0ub8db66.jpg]

هنوز تو فازشم از زیرش هم نمی شد رد شد

از بازی که اومدم بیرون بعدا دوباره رفتم تو دیگه نبودش [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

واقعا عجیب بود برام[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

مرسی از تاپیک امیدوارم دوستان هم در آپ کردم تاپیک کمک کنن

[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
(09-22-2014, 12:23 AM)'Rocksteady' نوشته است: دیروز داشتم بازی می کردم که یهو اینو وسط خیابون دیدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img](نمی دونم بقیه هم بر خوردن یا نه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img])

از بازی که اومدم بیرون بعدا دوباره رفتم تو دیگه نبودش [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

واقعا عجیب بود برام[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

توی آنلاین بوده؟

پاسخ
(09-22-2014, 12:28 AM)'last assassin' نوشته است:
(09-22-2014, 12:23 AM)'Rocksteady' نوشته است: دیروز داشتم بازی می کردم که یهو اینو وسط خیابون دیدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img](نمی دونم بقیه هم بر خوردن یا نه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img])

توی آنلاین بوده؟

آره دیگه وگرنا کجای بازی این شخصیت وجود داشت؟

[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
(09-22-2014, 12:31 AM)'Rocksteady' نوشته است:
(09-22-2014, 12:28 AM)'last assassin' نوشته است:

توی آنلاین بوده؟

آره دیگه وگرنا کجای بازی این شخصیت وجود داشت؟

ااا راست می گی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب ببینید بذارید اینو فعلن جدا کنیم توی آنلاین رو بذاریم کنار چون قاطی می شه
چند تا عکس هم دارم که توی آنلاین دیدن از اینا[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

راستی فقط بگو در کجا دیدیش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خب دوستان بعد از کمی گفت و گو تصاویر جدیدی قرار می گیرند که خیلی به درد خواهند خورد البته قبل از اون باید یه مقدار تبادل نظر صورت بگیره
یه سری نکات تایید شده و قابل توجه رو می گم تا یه مقدار راحت تر بشه حرف زد:
  • تا کنون وجود سه UFO در بازی تایید شده است که همه آن ها پس از به اتمام رساندن کامل بازی(100%) نمایان می شوند که به زودی محل دقیقشان را به اطلاعتان می رسانم
  • در سرتاسر نقشه علامت هایی دیده می شود که تعداد این علامت ها در کوه چیلاد تعداد بیشتری دارد 
  • روستایی در Chillad Mountain State Wilderness وجود دارد که در آن بیشتر ساکنین لباس مناسبی به تن ندارند و همگی مسلح می باشند(نظامی نیستند)؛ بر روی دیوار های خانه های روستا علامت هایی خاص که به نظر به خورشید ربط دارد دیده می شود که به زودی تصویر آن در تاپیک گذاشته خواهد شد
  • در GTA Online تعدادی UFO که همگی از آن FIB می باشند(نام FIB بر روی آنان هک شده است) درسطح شهر در زمان هایی خاص دیده شده اند که صدمه ای نمی زدند
پاسخ
من نسخه gta v رو نتونستم کامل بازی کنم، اما سری gta همیشه سعی کرده یک سری نشونه از وجود فعال UFO بذاره.
مثلا توی نسخه قبلی GTA IV زیر مجسمه ازادی یک درب مخفی بود که وقتی وارد می شدی، یکه قلب بزرگ داخلش بود.
از نظر من راک استار بی منظور و بی دلیل این کار هارو انجام نمیده که فقط بخواد بازی خودش رو با یک مشت خرافات سر زبون ها بندازه. اگه فقط یک ذره درباره UFO ها خونده باشید، میدونید که توی امریکا، خیلی فعالیت دارن.
LOSANTOS هم که از روی شهر لس انجلس کپی شده بود. پس شاید راک ساتار می خواد با این EASTER EGG  ها یک جوری غیر مستقیم، از قالب یک بازی به ما بفهمونه که : بابا جان. شما در این دنیا تنها نیستید.[img]/images/smi/new/smilie (19).gif[/img][img]/images/smi/new/smilie (19).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

[تصویر:  6nbcc5qui6npeyaqb2sz.jpg]
پاسخ
دوستان تو یوتیوب به سر بگردید می تونید دایناسور ها را هم تو این بازی ببینید !
 [تصویر:  ahmadreza0076.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,713 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,428 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان