نظرسنجی: آیا موافقید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
75.00%
3 75.00%
خیر
25.00%
1 25.00%
در کل 4 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت یک بازی انلاین ایرانی
سلام و خسته نباشید به تمام دوستان
من کوروش هستم و دارم سعی می کنم که کمک جمع کنم تا یک بازی انلاین ایرانی ساخته شه 
بزارید توضیح بدم کسایی که از بازی Foreign Legion Multi Massacre اطلاع دارن می دونن که وقتی این بازی به عنوان یک بازی کم حجم منتشر شد سر و صدایی رو بلند کرد و استدوی منتشر کننده این بازی یعنی Sakari رو تا حدودی مشهور کرد ولی بخاطر مشکلاتی بزرگی که در بازی وجود داشت خیلی زود این بازی از چشم ترفدار های زیادی که به خود جذب کرده بود اوفتاد و اونطور که معلومه Sakari پروژه این بازی رو بسته حالا من میگم که یک استدیو بازی سازی ایرانی بیاد و مشکلات این بازی رو حل کنه و این بازی رو به یک بازی انلاین تبدیل کنه مثل بازی Battlefield Heroes که یک بازی انلاین هست و 1 یا 2 بار بهترین بازی انلاین سال در اومد سایت بازی هم اینه : Battlefieldheroes.com
خب اگه این بازی رو انلاین کنیم میشه تنها بازی انلاین دانلودی ایران و مطمئنم سر و صدای زیادی بلند می کنه
این توضیحاتی که دادم بخش اول بود و برای توضیحات بخش دوم به رای مثبت نیاز دارم لطفا رایتون رو چه منفی و چه مثبت با دلایل کافی بهم بگید ممنون
پاسخ
سلام عرض شد کوروش جان
من چند وقتیه تو بخش بازی سازیه این سایت فعالیت می کنم ولی بخاری بلند نمیشه.
خیلی دل نبند.
و اینکه توضیحاتت خیلی ناقص هستند. بدون تیم و دمو تشکیلات که نمیشه بازی ساخت. 
من خودم تو شرکت بازی سازی کار میکنم و اینو به عنوان یه دوست میگم ، بازی سازی خیلی یختتر از چیزیه که به نظر میرسه
[تصویر:  6a673f09493a.jpg]
پاسخ
شما از یونیتی میتونی خروجی فلش یا جاوااسکریپت بگیرید [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
حرف شما درست ولی خب هیمن ما باید فکر ساخت بازی رو به سازندگان بازی بدیم دیگه البته منم دیگه ول کردم از سایت گیم فا هم انتظار بیشتری داشتم چون زمانی که من بهشون ایمیل زدم که در این بازه باهاشون صحبت کنم یه طوری جوابم رو میدادن که انگار من بچه 5 ، 6 ساله ام و هیچی از بازی نمیدونم البته مشکل من با نحوه جواب دادنشون نیست مشکل من با اینه که من به این و اون پرت می کردن
درباره این هم که توضیحاتم ناقصه حرف شما درسته چون من متظر بودم یکی یه جواب مثبت نشون بده منم بقیش رو بگم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow بازی های کوچک ایرانی Reza_Funny 30 8,204 12-04-2023, 02:35 AM
آخرین ارسال: ehsanavy
Photo کسب درامد از سایت بازی انلاین | اغاز فروش نسخه الفا تراوین لجند تلفیقی با 4.4 به صورت mohammadali3517 0 814 12-29-2021, 12:11 PM
آخرین ارسال: mohammadali3517
  بازی ایرانی اخرین راه darkdev 6 2,798 02-19-2019, 10:28 PM
آخرین ارسال: darkdev
  بازی فوتبال کله ایرانی جام خلیج فارس hamidrhaddad 0 2,053 07-16-2017, 11:52 PM
آخرین ارسال: hamidrhaddad
  بازی ایرانی روبوبمب ArkhamKnight 4 2,645 09-04-2016, 09:09 PM
آخرین ارسال: ArkhamKnight

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان