نظرسنجی: ایا نظر شما تاپیک مفیدی بودید و توانست به سوالات شما پاسخ دهد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
60.00%
9 60.00%
خیر
40.00%
6 40.00%
در کل 15 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات در رابطه با بازی ها شیرینگ یا دیجیتالی
سلام دوستان این تاپیک صرفا در رابطه سوالات و مشکلات شما با بازی ها دیجیتالی که به روش شیرینگ از مغازه خریداری میشود هست.

از  دادن اسپم خودداری کنید در صورت لزوم سوال خود را بپرسید.

دوستان من یک توضیحی بدن در رابطه با بازی های دیجیتالی : بازی های دیجیتالی بر روی کنسول ریخته میشه که شامل سه ظرفیت و هر سه ظرفیت هم دارای اکانت اکبند هست که میتوان با یک نفر دیگه share کرد. قیمت بازی ها در هر ظرفیت بخاطر شرایط ظرفیت متفاوت هست معمولا طبق امار دقیق نمیدونم ولی به احتمال 80 درصد بین 70 تا 110 هزار تومن هست ولی به صورت دقیق نمیدانم. شاید خیلی ها شنیده باشید که بازی دیجیتالی بگیرید کنسول بن میشه ولی اگر اشتباه نکنم فقط بازی شما قفل میشه و قادر به ادامه بازی خود نیستید. البته بنده هنوز بازی دیجیتالی نخریده ام ولی شاید تا ظرف 1 ماه دیگر بگیرم کاربران عزیز اگر جایی در شهر های مختلف سراغ دارید که مطمین هستند چه سایت به مغازه بگید برای خرید بازی های دیجیتالی و اگر مشکلی در متن تاپیک بود معذرت میخوام و لطفا به من بگید.
قابل توجه دوستان بازی های دیجیتالی فقط و فقط برای کنسول ps4 هست.

ظرفیت های بازی دیجیتالی ps4 در ذیل درج شده اند.

ظرفیت 1: ظرفیت یک شاید یکی از ارزان ترین ظرفیت ها باشد چرا که شما قادر نخواهید بود که به اینترنت اتصال پیدا کنید(افلاین) و در صورت اتصال بازی شما قفل خواهد شد.

ظرفیت 2: این ظرفیت یکی از بهترین ظرفیت ها برای افرادی است که میخواهند هم انلاین و هم افلاین بازبی کنند و تا الان بنده ندیده ام کسی بن شده باشد.

ظرفیت 3: در این ظرفیت شما باید حتما به اینترنت وصل باشید و به صورت افلاین و انلاین میتونید بازی کنید ولی این ظرفت احتمال بن شدن شما رو به 99% میرسونه.

البته نوعی هک دیگر برای ps4 منتشر شده که در برزیل ساخته شده و الان هم اکثرا دارن و مانند ظرفیت 1 هست ولی دستگاه را بازی میکنند که قیمت بازی رو به 10 تا 20 تومن میرساند ولی فکر کنم با باز کردن کنسول و کار های بر روی ان احتمالا مشکلاتی را با خود میاورد اکه در این صورت ظرفیت 1 به شما پیشنهاد میشود.

من خودم اولین سوال رو میپرسم ایا کسی تاحالا از این روش استفاده کرده از ظرفیت 2؟ ایا راضی هست؟ جایی در تهران سراغ دارید؟ تاحالا بازی شما قفل شده؟ ممنون
پاسخ
با سلام مطمعن ترین جا برای بازی دیجیتالی سایت زیره ، اکانت های کانادا در هیچ ظرفیتی بن نمیشه ، اکانت های امریکا ممکنه در ظرفیت سوم بن بشه 7ss1.ir
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
دوست عزیز حجم بازی ها چقدره و حداقل تا چقدر بازی میشه ریخت و ایا مثل سی دی دوباره باید نصب کرد امیر جان؟
پاسخ
(07-21-2015, 03:10 AM)ALIREZA A.T.A نوشته است: دوست عزیز حجم بازی ها چقدره و حداقل تا چقدر بازی میشه ریخت و ایا مثل سی دی دوباره باید نصب کرد امیر جان؟

حجم بازی که بستگی به بازیش از 20_50 گیگ متغییره ، تعداد هم دست خودته میخوای 1 یدونه بریز میخوای ده تا
ببین اون اقا یه اکانت به تو میده که باهاش بازی خریداری شده ، حالا تو یا بازی دانلود میکنی ، یا دیتا بازیو میریزی تو کنسول انقدر پیجیده نیست
پاسخ
الان شما چه بازی هایی دارید ؟ هارد دستگاهاتون پر نشده؟ والا من 2 تا بازی دارم 200گیگم رفت
پاسخ
(07-21-2015, 03:57 AM)ALIREZA A.T.A نوشته است: الان شما چه بازی هایی دارید ؟ هارد دستگاهاتون پر نشده؟ والا من 2 تا بازی دارم 200گیگم رفت

من دستگاه ندارم ، یه ماهی میشه فروختن اما همیشه از بازی دیجیتالی استفاده میکردم
دو تا بازی نهاااااایت حجمشون 100 گیگه نه دویست عجیبه
پاسخ
اخه بتمن و tlou راستی الان قیمتاش چنده خبر دارین؟ ببخشید اینوقت صبح هی سوال میپرسم
پاسخ
(07-21-2015, 04:12 AM)ALIREZA A.T.A نوشته است: اخه بتمن و tlou راستی الان قیمتاش چنده خبر دارین؟ ببخشید اینوقت صبح هی سوال میپرسم

ببینید ظرفیت دو اااااصلا بن و قفل نمیشه و هیج محدودیتی نداره عین دیسک فیزیکی قیمتشم 85 تومنه تو همون سایت ببین میفهمی
پاسخ
دوستان من میخوام بازی دیجیتالی بگیرم از مغازه ها ایا باید بازی رو مثل فیزیکی نصب کنیم یا نه؟ به نظرتون هاردمو عوض کنم یا نه؟ اگه بازی دیجیتالی گرفته باشم و بعد هاردمو عوض کنم میتونم اون بازی ها رو به هارد جدید انتقال بدم؟
پاسخ
سوالی دارید بپرسید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان