امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلمِ بازی شاهزاده پارس با دوبله(اولین بار در ایران)

سلام 3>

در این تاپیک قصد دارم تا داستان سه گانه اصلی بازی شاهزاده پارس (Prince Of Persia) رو بصورت فیلم در بیارم و اون رو دوبله کنم

چند نکته :
1.میدونم این بازی قدیمی هست ولی داستان بسیار زیبایی داره و به قول یک بنده خدایی OLD BUT GOLD هست

2.در این مجموعه سعی بر آن دارم که با روایت داستان فیلم گونه این سه گانه محبوب و دوبله آن،نام نیک این مجموعه را بار دیگر برای پارسی زبانان زنده کنم و یادآوری کنم که راهی که نام این بازی طی کرد،با اصل آن تفاوت بسیار دارد ...(بهتره اصلا اشاره ای به هر بازی تحت عنوان این مجموعه از یوبی سافت بعد از سه گانه منتشر شد نکنم)

3.اگر کم یا کاستی در این سری وجود دارد،علاوه بر خامی و بی تجربگی بنده،به حساب فقدان امکانات هم بگذارید.

4.حجم ویدیو ها بین یک گیگ تا یک گیگ و نیم میشه که اون هارو تا 300،400 مگ فشرده میکنم و میذارم که خب قطعا روی کیفیت تاثیر داره

و در آخر امیدوارم که بتونم حس خوبی که خودم از این بازی گرفتم رو به شما هم انتقال بدم و اینقدر دوستش داشته باشید که این روز ها بهتون کمک کنه تا حوشحال تر باشید.

[font=IRANSans,]بازی "شهزاده پارس،شن های زمان"(Prince Of Persia - The Sands Of Time) اولین بازی از این سه گانه است که داستان شاهزاده جوانی را روایت می‌کند که با پدرش در اولین نبرد زندگی اش شرکت می‌کند ولی ندانسته مرتکب اشتباهی میشود که ...[/font]

اولین فیلم بازی با دوبله پارسی،حتما نظرات،پیشنهادات و انتقادات خودتون رو بیان کنید

برای مشاهده فیلم کلیک کنید !

I AM ... THE ARCHITECT OF MY OWN DESTRUCTION
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تریلر جدیدی از بازی Stormland منتشر شد | بازی واقعیت مجازی اینسامنیاک گیمز White Beard 0 1,240 08-27-2019, 04:34 PM
آخرین ارسال: White Beard
  Gamescom 2019 | اولین تریلر رسمی بازی Waylanders منتشر شد White Beard 0 977 08-26-2019, 05:13 AM
  اولین ویدئوی گیم‌پلی شخصیت Piccolo در بازی Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد White Beard 0 1,114 07-29-2019, 06:13 AM
  بازی و سرگرمی در قاب گیمفا | اولین قسمت مجله‌ی ویدئویی گیمفان White Beard 0 1,173 07-27-2019, 06:58 PM
  تماشا کنید: اولین تریلر نسخه کنسولی عنوان LEGO CITY Undercover B.A.T 0 1,179 01-13-2017, 11:16 PM
آخرین ارسال: B.A.T

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان