امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی سایت کاهش پینگ pixow.ir (اسکم)
دوستان سلام

این تاپیک رو زدم که افراد دیگه ای تو دام این کلاهبردارها نیافتن.
سایت pixow.ir که با نام تجاری آسیاگستر معرفی شده داره به راحتی از مردمی که تو فشار اقتصادی و ... هستن کلاهبرداری میکنه.
این سایت ادعا داره که بیش از یک دهه فعالیت داره در صورتی که بعد از بررسی دامنه و اظلاعات سایتشون متوجه شدم عمر این سایت به چند ماه هم نمیرسه.
خانمی به اسم آرام شکیبا متولد 1370 مدعی هستن مدیر سایت و مدیر شبکه در آسیاگستر ( پیکسو )- ۱۳۹۵ تاکنون میباشند، و در سایت کارلنسر مشغول به فعالیت هستن.
(اکانت ایشون برای بسته شدن به سایت کارلنسر گزارش شده)
سایت pixow.ir ادعا داره که سرویس کاهش پینگ و دور زدن ف ی ل ت ر ارائه میده و تعریف ها و شرایط باورنکردنی برای خدماتش میگه که البته هیچ وقت سرویسی به کاربر داده نمیشود.
درگاه این سایت به صورت ارز دیجیتال هست و درگاه ریالی ندارن که راحت و بدون مشکل شکایت بتونن کلاهبرداری کنن.
بعد از پرداخت برای شما ادرسی از سرورها ارسال میشه که تمامشون رایگان و از کار افتاده هستن و سرویس هایی که گفته شده داده نمیشود.
پشتیبانی سایت شخصی به اسم علیرضا مولایی هست که با ایدی alisupport داخل تلگرام بوده و هیچ وقت پاسخی از این آیدی دریافت نشده و بعد از پیام دادن برای ارائه سرویس این اکانت حذف میشه و اکانت ali2support جایگزین میشه.
دوستانی که میتونن کاری بکنن تا این کلاهبردارها فعالیتشون متوقف بشه.

داخل تلگرام کلمه pixow رو سرچ کنید کانال این کلاهبردارها میاد، کانال دیگه ای هم هست که افرادی که ازشون کلاهبرداری شده اونجا کامنت گذاشتن.
دوستان این تاپیک صرفا برای این زده شد که دست این کلاهبردارها رو بشه و پولی که مردم با هزار زحمت درمیارن به راحتی خورده نشه.

ممنون که وقت گذاشتید.
پاسخ
(03-13-2023, 12:36 AM)cudamilad نوشته است: دوستان سلام

این تاپیک رو زدم که افراد دیگه ای تو دام این کلاهبردارها نیافتن.
سایت pixow.ir که با نام تجاری آسیاگستر معرفی شده داره به راحتی از مردمی که تو فشار اقتصادی و ... هستن کلاهبرداری میکنه.
این سایت ادعا داره که بیش از یک دهه فعالیت داره در صورتی که بعد از بررسی دامنه و اظلاعات سایتشون متوجه شدم عمر این سایت به چند ماه هم نمیرسه.
خانمی به اسم آرام شکیبا متولد 1370 مدعی هستن مدیر سایت و مدیر شبکه در آسیاگستر ( پیکسو )- ۱۳۹۵ تاکنون میباشند، و در سایت کارلنسر مشغول به فعالیت هستن.
(اکانت ایشون برای بسته شدن به سایت کارلنسر گزارش شده)
سایت pixow.ir ادعا داره که سرویس کاهش پینگ و دور زدن ف ی ل ت ر ارائه میده و تعریف ها و شرایط باورنکردنی برای خدماتش میگه که البته هیچ وقت سرویسی به کاربر داده نمیشود.
درگاه این سایت به صورت ارز دیجیتال هست و درگاه ریالی ندارن که راحت و بدون مشکل شکایت بتونن کلاهبرداری کنن.
بعد از پرداخت برای شما ادرسی از سرورها ارسال میشه که تمامشون رایگان و از کار افتاده هستن و سرویس هایی که گفته شده داده نمیشود.
پشتیبانی سایت شخصی به اسم علیرضا مولایی هست که با ایدی alisupport داخل تلگرام بوده و هیچ وقت پاسخی از این آیدی دریافت نشده و بعد از پیام دادن برای ارائه سرویس این اکانت حذف میشه و اکانت ali2support جایگزین میشه.
دوستانی که میتونن کاری بکنن تا این کلاهبردارها فعالیتشون متوقف بشه.

داخل تلگرام کلمه pixow رو سرچ کنید کانال این کلاهبردارها میاد، کانال دیگه ای هم هست که افرادی که ازشون کلاهبرداری شده اونجا کامنت گذاشتن.
دوستان این تاپیک صرفا برای این زده شد که دست این کلاهبردارها رو بشه و پولی که مردم با هزار زحمت درمیارن به راحتی خورده نشه.

ممنون که وقت گذاشتید.

سلام دوستان
بله من برای یه شرکت 4 کاربره خریدم 550 هزار تومن دقیقا اتفاقی که ایشون فرمودند افتاد. اصلا شماره ای ندارن. پشتیبان تلگرام اصلا پاسخو نیست بعد مدتی اکانتش پاک شد. یک سری آموزش و اطلاعات سرورها و کلی لینک و آدرس فرستادن که دو روز درگیرش بودیم راه بیوفته. اما هرکاری کردیم آخرش نشد که نشد.
جالبه بدونین دامین سایت .ir هست و پرداخت من از درگاه پرداخت رسمی یکی از psp های معتبر زیر نظر شاپرک انجام شد. اما من دارم از طریق شاپرک پیگیری می کنم. اصلا نخرین هم کلاهبرداریه هم فیشینگه. یعنی اون لینک ها و برنامه هایی که براتون می فرسته باعث میشه حسابتون رو خالی کنن. خیلی حواستون باشه
پاسخ
ممنون بابت راهنمایی حدس میزدم اینطور باشه . بخاطر راهنماییت رفتم از سایت iranping.org سرویس کاهش پینگ گرفتم مشکلی بر نخوردم حتی یوتیوب واتساپ اینستاگرام هم باز میکنه جالب بود برام
پاسخ
(04-30-2023, 08:40 AM)blackmanorg نوشته است: ممنون بابت راهنمایی حدس میزدم اینطور باشه . بخاطر راهنماییت رفتم از سایت iranping.org سرویس کاهش پینگ گرفتم مشکلی بر نخوردم حتی یوتیوب واتساپ اینستاگرام هم باز میکنه جالب بود برام

قیمتش خیلی بالاست، یوتیوب باز کردن که نشد قابلیت، اگه واقعا پینگ و کاهش میده بخریم
سوشال نت | مرجع خدمات شبکه های اجتماعی
پاسخ
توصیه شما مفید بود و من معتقدم که خواهد شد. بعد از اینکه من را به iranping.org فرستادید، توانستم در سرویس کاهش پینگ آنها ثبت نام کنم. 
geometry dash
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سایت های درخواستی Farhan 251 61,456 05-01-2023, 01:09 AM
آخرین ارسال: Zahra_yzdi
  معرفی سایت دانلود فیلم و موزیک farrokh 4 1,696 07-31-2022, 09:59 PM
آخرین ارسال: Filimato
Heart آموزش های طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی saeed74 1 915 05-16-2022, 11:05 PM
آخرین ارسال: mobinastra
  سایت خدمات حرفه ای سئو ارزان و آموزش سئو حرفه ای رایگان mobinastra 0 749 05-16-2022, 11:01 PM
آخرین ارسال: mobinastra
  معرفی قفسه فلزی راک صنعتی پرشین راک rackshelf 0 641 05-05-2022, 01:05 AM
آخرین ارسال: rackshelf

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان