امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیازمند یک بازینامه نویس و ایده پرداز
لطفا برام پیام خصوصی کنید هرچه سریع تر بهتر
پاسخ
خب عزیز شما باید بیشتر توضیح بدی... در چه برهه زمانی ای از حکومت هخامنشیان باشه... دوست داری المان های گیم پلی چی جوری باشه و موارد دیگه
[تصویر:  klksan0o3jtq9cudehtk.jpg]
پاسخ
(06-24-2014, 11:22 PM)'rise fall' نوشته است: من یه ایده دارم بازیش تو سبک اسکایریم(شوم شخص-شمشیر زنی) هست اپن ورد هم هست.داستانش هم کاملا ایرانی با کمی تغییر هست بازیش هم 7 تا باس فایت(غول) داره(شایدم 8 تا) تغریبا  پایانش هم بازه.توی بازی هم دیو و هیولا وجود داره شخصیت اصلی بازی هم خیلی نیرومند هست و شمشیر زن ماهریه و یه اسب تیز پا و زرنگ هم داره.تا حالا هم سه سری دشمن براش در نظر دارم.کلا ایده ی خوبیه به 4 5 تا از گیمر های مورد اعتماد خودم گفتم استقبال خوبی کردن.ولی هنوز ایده خودم رو روی کاغذ نبردم.

یه بار بگو هفت خانه رستمه خودتا راحت کن.انقد توضیح میدی چیکار کنی؟

خدایا........گناه دارم.....ولی گناه دارم
پاسخ
با سلام من کاملا به زبان c++ مسلطم و کاملا از پس کارهای کامپیوتری برمیام منتها تا حالا با C++ برنامه ننوشتم ولی دارم توی Cocos2dx برای بازی سازی Ios آموزش میبینم درباره ایده پردازی نیاز به وقت دارم یکهو ایده های خفن میدم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
Watch Dogs
((The World IConected))

پاسخ
به نظرم تو ایران نباید رو بازی کامپیوتری سرمایه گذاری کرد
اگه خواستید یه ایده برای بازی آندروید دارم که که اگه روش کار بشه میتونه خیلی موفق بشه

[تصویر:  Dota.jpg]
پاسخ
(06-24-2014, 01:23 PM)'aaaaz' نوشته است: سلام دوستان من دنبال یک ایده پرداز و داستان نویس هستم  اگه کسی هست خودشو معرفی کنه

داداش شما چرا خب جواب پیام خصوصی رو نمی دین

اگه دنبال یه 
ایده پرداز و داستان نویس هستین من می تونم کمکتون کنم.

پاسخ
آقا سلام بازم دنبال چنین کسی هستین؟؟؟
پاسخ
خوب اگه دنبال داستان میگردی احساسی بودن داستان تو بازی ایرانی خیلی مهمه میتونه یک شخصیت خلق کنی که خدمت گذار بوده داستان زندیگیشو شرح کنی بعد میره تو جنگ شکست میخوره ایده ها زیاد هست بستگی داره تو چه سبکی می خوای بسازی نظر بنده اگه داستان رمز و راز داشته باشه احساسی باشه 100% جواب میده :)[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
[font=times new roman]For Us There Is No Victory [/font]
پاسخ
با سلام خدمت شما دوستان عزیز ، بنده یک ایده به همراه سناریوی بازی دارم ، بازی بنده بصورت آنلاین و تحت وب است و گرافیکش شبیه به تراوین است ، در این بازی بازیکنان برای حکمرانی در یک سرزمین باهم به مبارزه می پردازند ، بیشتر از این نمی تونم توضیح بدم ، داستان بازی رو برای بازی خور ها که توضیح دادم بسیار استقبال کردند ، نیاز به یک تیم دارم برای ایجاد این بازی...میشه گفت سبکی جدیده ، بازی یجورایی رو در رو است ، میشه بصورت بازی اندرویدی هم در آورد ولی من پیشنهادم تحت وب است. شماره تماس بنده 09331144860 من میلاد مغنیانی هستم ، خودم برنامه نویسم و 3 سال سابقه برنامه نویسی به زبان C#.net رو دارم. وبهم کار کردم البته گرافیکم خوب نیست ولی کد زدنم خوبه ، MVC.net کار کردم و یک سایت به آدرس notesoon.ir طراحی کردم.منتظرم.
پاسخ
من تازه عضو انجمن شدم و این تاپیک به نظرم خیلی قدیمی شده و کسی بهش نگاهم شاید نکنه. ولی خب منم یه مقداری داستان پردازی تو وجودم دارم که درباره ایران قدیم باشد. ایده من حول شخصیت سهراب میگرده . زیاد رو جزیئات داستان کار نکردم ( چون سر رشته تاریخی ندارم) ولی کلیاتش اینه:داستان سهراب پسر پهلوان ایران زمین رستم است که وقتی به سن بلوغ میرسد از مادرش نشانی پدرش را می پرسد . و از شمال ایران راه خود را به سوی سیستان(حالا هر شهری ) در پیش می گیرد. در این مسیر او با دشمنان و اهریمنان و شخصیتهای دگیری npcهای مختلفی روبرو می شود.
سبک بازی به نظرم نقش افرینی و ماجراجویی باشه بهتره البته در دو سوم پایانی بازی میخاستم یه جنگ رو به صورت استراتژیک پیاده کنم تا از یکنواختی در بیاد این جنگ همون جنگ رستم و سهرابه.در ابتدا سلاح های کمی داره ولی به مرور زمان سلاحهاش بیشتر میشه. همچنین چون یه جواریی جهان باز باشه بهتره برای اینکه بین شهرها نقل و مکان کنه  بهتره از درشکه و اسب استفاده بشه( یکی از ماموریت اولیه بازی نجات دادن یک شخصیت است که ان شخصیت سریعترین اسب های ایران دارد یه جورایی با این کار ادای دین میکنه) 
چیزی که خیلی مهمه گرافیک بازیه که میخوام فانتزی باشه (یه جواریی مثل ori and blind forest) 
ترجیح میدم از باس به صورت مستقیم استفاده نشه  و به ماموریت فرعی بازی اضافه بشه.(هر چن تا که شد خودم 13 تا میخوام) چون خود بازی میخام کلی چالش داشته باشه یعنی سرعت والعمل و  دقت زیاد  ذهن گیمرو مشغول کنه.
از خط داستانی بازی هم اینو بگم که تا یک سوم ابتدایی بازی صرف معرفی کلی بازی و شخصیت های مهم بازی بشه. بعد از اون تا نیمه بازی صرف گشتن مناطق مختلف برای پیدا کردن رستم بشه. در نیمه داستان دو اتفاق مهم میفته:یکی اینه که سهراب مکان رستمو پیدا میکنه و دوم اینکه شروع جنگ بزرگ بین ایران و توران اتفاق میفته. تا دو سوم پایانی بازی باید ضمن نجات دادن شهرها و روستا از اهریمنان و دزد و راهزنان رضایت اهالی اونجا برای شرکت در جنگ را هم به دست بیاری .یک سوم پایانی بازی صرف جنگ و مبارزه با قویترین پهلوانان میشه البته مشخص نمیشه کدوم یکی از اونا رستمه (هیکس هم نمیخواهد به سهراب بگوید رستم کیست) در جنگ فقط شما نیرو ها رادر جاهای مشخص شده قرار خواهی داد و ارتش ترک کرده و به تنهایی به دنبال رستم میروی . پیروزی شما در جنگ با رستم منوط به شکست ارتش شماست و اگر در مبارزه بارستم شکست خوردی ارتش شما پیروز میشود . در هر صورت یکی از دوشخصیت خواهند مرد. البته 99.99در صدر شما شکست خواهی خورد . 
دیگه خیلی طولانی شد ببخشید. Ghelion
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Smile نیازمند ایده پرداز MASOUD_H 3 2,965 04-23-2015, 11:58 PM
آخرین ارسال: kamal_s67
  نیازمند یک متخصص در زمینه دیکد و ویرایش بازی ها doostanehsoft 0 1,621 05-09-2014, 02:25 PM
آخرین ارسال: doostanehsoft

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان