امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کوجیما: Metal Gear Solid V آخرین نسخه در این سری خواهد بود.
[تصویر:  Artworks-metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-038.jpg]

"داستان کلی سری Metal Gear با انتشار  Metal Gear Solid V:The Phantom Pain، به پایان خود خواهد رسید." این ها سخنانی بودند که تهیه کننده ی این عنوان یعنی آقای Hideo Kojima به زبان آوردند. Hideo Kojima، کسی که  شهرت خاصی در گفتن جمله ی "این آخرین نسخه ی سری Metal Gear Solid خواهد بود" دارد، این بار و در طی مصاحبه ای که با سایت  IGN داشته است، بر خلاف سنت های گذشته اش عمل کرده است و اینبار اعلام کرده است که ادامه ی کار این فرانچایز صرف ساخت نسخه های فرعی و یا یک ریبوت کامل از بازی می شود.
نقل‌قول: من همیشه گفته ام که در حال ساخت آخرین نسخه ی Metal Gear Solid هستم. اما نسخه هایی که از این بازی ساخته و عرضه کرده ام، تشکیل دهنده ی یک حماسه اند. حماسه ای که در نهایت با MGS V به پایان خواهد رسید. در نهایت باید اعلام کنم که این عنوان آخرین نسخه ی MGS خواهد بود. حتی اگر فرانچایز Metal Gear ادامه پیدا کند، این آخرین نسخه ی Metal Gear خواهد بود!!!
اینها سخنانی بود که آقای Kojima در گفتو گو با سایت IGN به زبان آوردند.
Kojima Production در گذشته نیز بر روی عناوین فرعی مانند Metal Gear Rising:Revenge ، Metal Gear Solid:The Twin Snakes و چندین عنوان دیگر نیز کار کرده است.
عنوان MGS V قسمت های مبهم از داستان این سری را روشن و پرده از راز The Boss در MGS 3 و دلایل او برای خیانت به کشورش را روشن می کند.
حال باید منتظر عرضه ی این بازی ماند و دید که چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. این بازی در تاریخ 1 September برای PS4 و X1 منتشر خواهد شد. نسخه ی PC نیز دو هفته بعد وارد بازار های جهانی می شود.  
پاسخ
کاشکی بیاد تمام نسخه های بازی رو اون قدیمی ها رو HD کنه و بقیه رو هم همه رو برای PC کالکشن کنه.
اگه اینکار رو انجام بده شاهکار میشه یعنی اگه اینجوری بشه حتما دوباره همه بازی رو انجام میدند.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
به نظرم یکی از نقاط قوت این بازی اینه که هر نوبی نمی تونه طرفدارش باشه. :)
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(03-06-2015, 01:09 AM)Zack نوشته است: به نظرم یکی از نقاط قوت این بازی اینه که هر نوبی نمی تونه طرفدارش باشه. :)

دقیقا. Dark Souls هم همینطورهیه. نمیتونن بازی کنن یکی میگه گرافیکش خوب نبود یکی میگه داستان نداره ولی جرات ندارن بگن نمیتونیم بازی کنیم.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
حالا این بازی تا یه نسخه دیگه هم جا داره

(03-06-2015, 01:09 AM)Zack نوشته است: به نظرم یکی از نقاط قوت این بازی اینه که هر نوبی نمی تونه طرفدارش باشه. :)

کاملا صحیح ولی گیمفا اینو نقص کرده ^_^
پاسخ
(03-06-2015, 02:21 PM)Gray Fox نوشته است: حالا این بازی تا یه نسخه دیگه هم جا داره

(03-06-2015, 01:09 AM)Zack نوشته است: به نظرم یکی از نقاط قوت این بازی اینه که هر نوبی نمی تونه طرفدارش باشه. :)

نه دوست من. اشتباه از من بوده. The Boss بود که به کشورش خیانت کرد و Snake با کشتنش لقب Big Boss رو گرفت.
ممنون از این تذکر "نا خواسته" ات!!! S0 (74)
گیمفا و بعضی کاربراش کلا خیلی چیزا رو نقض کردن. چند وقت پیش یه مقاله گزاشته بودم که حذف شد. درباره ی درست کامنت دادن. یعنی هرجاشو نگاه می کردی می دیدی برعکس گیمفاست. Confused0102:
پاسخ
(03-06-2015, 04:30 PM)MA 77 نوشته است:
(03-06-2015, 02:21 PM)Gray Fox نوشته است: حالا این بازی تا یه نسخه دیگه هم جا داره

نه دوست من. اشتباه از من بوده. The Boss بود که به کشورش خیانت کرد و Snake با کشتنش لقب Big Boss رو گرفت.
ممنون از این تذکر "نا خواسته" ات!!! S0 (74)
گیمفا و بعضی کاربراش کلا خیلی چیزا رو نقض کردن. چند وقت پیش یه مقاله گزاشته بودم که حذف شد. درباره ی درست کامنت دادن. یعنی هرجاشو نگاه می کردی می دیدی برعکس گیمفاست. Confused0102:

فقط یه چیزی ^_^
The Boss به کشورش خیانت نکرد ^_^
آخر MGS3 و MGSPW کلا این مسئله روشن میشه :-)
پ.ن : نقض :)
پاسخ
بازم میسازه دستت دردنکنه بابت خبر :heart:
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
من که چشمم آب نمیخوره این آخرین نسخه باشه !
کوجیما قبلا قسم خورده ولی قسمشو شکسته ، دیگه شده چوپان دروغگو !!!
پاسخ
(03-06-2015, 09:49 PM)DeadSec نوشته است: من که چشمم آب نمیخوره این آخرین نسخه باشه !
کوجیما قبلا قسم خورده ولی قسمشو شکسته ، دیگه شده چوپان دروغگو !!!

الانم واسه خودش یه راه فرار برای زدن زیر قولش ساخته. گفته نمیسازه ولی اگرم بسازه فرعی هست.
کلن ژاپنی ها تخصص خاصی در شور چیزیو در آوردن دارند. Wall
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  SSD پلی‌استیشن ۵ سرعت تمام جنبه‌های بازی‌ها را افزایش خواهد داد White Beard 1 4,352 12-04-2020, 01:41 PM
آخرین ارسال: asarina
  شخصیت Toshiro Hitsugaya به بازی Jump Force اضافه خواهد شد White Beard 0 1,275 10-22-2019, 09:44 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,318 10-22-2019, 09:39 PM
  از به‌روزرسان جدید بازی Battlefield V فردا رونمایی خواهد شد White Beard 0 1,274 10-22-2019, 09:38 PM
  بازی Kingdom Hearts 3 بیش از ۵ میلیون نسخه به فروش رسانده است White Beard 0 1,236 10-22-2019, 09:36 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان