امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش خرید بازی های اورجینال و اکانت های هکی برای PC با ارزان ترین قیت ها
با سلام مدیر سایت و فروشگاه
CGAC-STORE.COM
هستم
به علت یک سری از دلایل مجبور به بستن کار شدیم و اگر در کانال ما بوده باشید مشاهده کردید که قیمت ما با بقیه جا ها بسیار متفاوت هست لذا برخی از دوستان درخواست بسته آموزش رو کردن که ما در آن تمام روش های خریدمان را در آن توضیح دهیم از خرید دلار تا خرید بازی و اکانت و ...

شما در این آموزش فقط میبایست پول آموزش رو پرداخت کنید و بعد از آن هیچ هزینه ای ندارید به جز مبلغ خرید دلار

آموزش برای استفاده دو قشر ساخته شده :
1- کسانی که برای استفاده شخصی این بسته رو خریداری میکنند و میخواهند که در هر زمانی که خواستند و بدون هیچ واسطه ای و قطعا با قیمت ارزان تر بازی مورد نظرشون رو تهیه کنند

2- افرادی که میخواهند با استفاده از روش های خریدی که ما توضیح میدهیم و با زدن سایت یا کانال تلگرامی یک کسب و کار اینترنتی را شروع کنند که ما برای این افراد یک هدیه ویژه هم داریم که خیلی به کارشون کمک میکنه .

مبحث های آموزش چیست :
1- معرفی انواع ارز های اینترنتی و انتخاب دوتا از بهترین های این ارز ها با آوردن استدلال و توضیحات کامل
2- آموزش ساخت حساب های ارزی برای خرید هایتان با دلار
3- معرفی سایت هایی برای خرید دلار شامل چندین سایت که با هم مقایسه میشوند و شما میتوانید هر جا که قیمت کمتری داشت از آن خریداری کنید
4- آموزش خرید اکانت های هکی بازی های مختلف با بهترین قیمت ها شامل معرفی چندین سایت که قیمت ها مقایسه میشوند و بهترین سایت ها گفته میشود که اصلی ترین منبع های خرید اکانت هستند.
5- آموزش تست اکانت های مختلف و گرفتن اکانت تعویضی در صورت غلط بودن اطلاعات اکانت.
6- توضیحات انواع اکانت ها ( استیم،اوریجین، یوپلی و...) با معرفی انواع آن ها شامل ( اکانت های با سوال امنیتی ، اکانت های با ایمیل و ...)
7 – آموزش تغییر ریجن اکانت های استیم و بهترین روش های برای تغییر ریجن اکانت
8- خرید گیفت بازی های استیم با ریجن های مختلف شامل کار با ارز های مختلف
9- خرید سی دی کی بازی های استیم و اوریجین و یوپلی و بتل نت و سوشیال کلاب از بهترین منبع جهان با قیمت های بسیار عالی
10 – آموزش های برخی از نرم افزار ها مانند استیم و اوریجین
هدیه برای افرادی که میخواهند برای خود یک کسب و کار راه بیندازند :
1- آموزش کامل ساخت سایت شامل 30 ساعت آموزش فارسی وردپرس با ارزش 2 میلیون تومان
2- یک قالب وردپرسی به انتخاب شما
آموزش کامل ویدیویی هست و یکی از اعضا کامل روش های خرید را توضیح میدهد
دقت کنید که این آموزش صرفا برای خرید بازی های PC هست
قیمت آموزش : 120 هزار تومن
برای سفارش : 09019901037
فقط از طریق تلگرام پیام بدید لطفا
پاسخ
ممنون میشم کسانی که بسته رو خریداری کرده اند نظر خود را بزارند و از کیفیت کار بگن البته افراد کمی تا الان خرید کردند در هر حال بزارید
پاسخ
سلام بسته آموزشی خوبیه البته فکر کنم چون اولین نفر بودم که خریده بودم 1 قسمتش آماده نبود که اونم امروز برام فرستادن کیفیت آموزش خوبه تقریبا فقط یه ذره صداش خش داره ولی میشه فهمید تو آگهی کانال دیدم نوشته بود اکانت رینبو رو میتونم هزار تومن بخرم گفتم داره الکی میگه ولی واقعا هزار تومن در میاد فقط
البته من برای استفاده شخصی گرفتم مگر نه اگه میخواستم بفروشم یه 6 تومنی روش سود میکردم
البته من تو این انجمن عضو نبودم ایشون بهم لینک دادن گفتن نظرمو بزارم که گذاشتم
سی دی کی ها و گیفت ها هم تقریبا 10 الی 20 تومن ارزون تر برام میفته الان مثلا قیمت این بازی ها انقدر برام درمیاد :
fifa 17 : 150
battlefield 1 : 160
csgo : 23
rocket league : 16
و ... حالا قیمت خواستید یا به من یا به ایشون بگید بهتون میگن حالا من که فعلا فقط csgo , rust و یه اکانت رینبو برای خودم خریدم ولی در کل راضیم تو همین دوتا خرید 20 تومن از بقیه جاها ارزون تر برام در اومد فکر کنم تو این یه ماه 120 تومنی که برا آموزش دادم صاف بشه
آموزش وب سایت هم برای کسانی بود که میخوان کار کنن بود ولی ایشون به منم داد کلا 9 گیگه ولی واقعا 2 میلیون قیمتشه حالا نباید بگم ولی بسته وب مستران 2 که برای همیار وردپرس هست بهم دادن با یه قالب nilsen ولی خدایی 120 تومن میرزه برا این همه چیز
مثل اینکه نمایندگی هاست هم دارن البته من که نخریدم کیفتشو نمیدونم ولی فکر کنم خوب باشه قیمتاشم که بهم گفتن عالی بود مثلا یه سالش 50 تومن بود حالا خدایی من تست نکردم اگه به درد نخور بود به حساب من نزارید من فقط گفتم که نظرمو کامل گذاشته باشم
در کل دستشون درد نکنه عالی بود
پاسخ
سلام ممنون از نظرتون موفق باشید
توجه داشته باشید به ازای هر نفر که شما معرفی کنید و این بسته رو بخرند مبلغ 15 هزار تومن به شما داده میشود مثلا 10 نفر بخرن 150 تومن میگیرید این گزاره برای کسانی که بسته رو خریداری نکردند هم هست و لزوما نباید بسته رو خریداری کرده باشید
پاسخ
واقعا ممنون
من از این اقا خرید کردم و از خرید خودمم راضی هستم
واقعا دستت درد نکنه داداش
پاسخ
تعداد افرادی که بسته رو خریداری کرده اند : 5 نفر
پاسخ
UPPPPP
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Photo آموزش موشن گرافیک imanfo 2 670 04-24-2021, 03:25 PM
آخرین ارسال: elibanoo
  فروش اکانت استیم با 25$ موجودی m_pro 0 561 12-26-2020, 04:50 PM
آخرین ارسال: m_pro
  فروش دو عدد اکانت استیم و اوریجین شخصی و سالم با قیمت عالی و بازی های خوب Mahdyari 0 531 11-19-2020, 05:20 PM
آخرین ارسال: Mahdyari
  خرید لوازم جانبی اپل واچ amir8544 0 475 11-10-2020, 03:52 PM
آخرین ارسال: amir8544
  فروش اکانت Dayz نصف قیمت بازار diako7 1 598 07-14-2020, 11:48 AM
آخرین ارسال: diako7

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان