امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا اکتیویژن BOIII را تبلیغ می کند؟!
Lightbulb 
[تصویر:  2844490_call_of_duty_black_ops_ii.jpg]

یک کاربر یوتیـــــــــوب به نام Drift0r ویدئویی را منتشر کرده که حاوی اطلاعات جالبی است، در این ویدئو علائمی در بازی BOII به عنوان تبلیغات مشاهده می شوند. CharlieIntel.com کمی در این باره تحقیق کرده و متوجه شده که از این علائم می توان در SnapChat استفاده کرد و پروفایل Call of Duty را به لیست دوستان خود اضافه نمود.
چیز زیادی در این پروفایل وجود ندارد ولی چند دقیقه پیش ویدئویی در آن قرار گرفت که در آن صدایی می گوید: "تنها به صدای من گوش کن"

شما چه فکر می کنید؟! آیا این اولین تیزر بازی BOIII است؟!

منبع
»» همین الان عضو شوید ««    .       »» معرفی و نقد بازی ها ««
پاسخ
من كه فكر ميكنم BO3 هم منتشر ميشه.
لطفا يه تصوير هم براي خبرتون قرار بديد.
پاسخ
(04-07-2015, 07:17 PM)Blue Sun نوشته است: من كه فكر ميكنم BO3 هم منتشر ميشه.
لطفا يه تصوير هم براي خبرتون قرار بديد.

اگه كه اكتيوي‍نه،‌صد در صد منتشر ميكنه!!‌ :D
»» همین الان عضو شوید ««    .       »» معرفی و نقد بازی ها ««
پاسخ
بهتر بود در تیتر خبر، نام بازی رو به صورت کامل قرار می دادید؛ نه بصورت مخفف. این کار شما باعث  شده که خواننده تا زمان ورود به داخل خبر، از محتویات آن بی خبر بمونه و این کیفیت خبر شما رو کاهش میده.
با تشکر
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شایعه: شرکت اکتیویژن از طراح ارشد تری‌آرک خواسته است تا این استودیو را ترک نماید White Beard 0 790 08-20-2019, 07:22 PM
آخرین ارسال: White Beard
  اینفینیتی وارد توضیحات مایکل کاندری در خصوص اجبار اکتیویژن را رد کرد White Beard 0 754 06-29-2019, 08:15 PM
  اکتیویژن نسخه‌ای از Sekiro: Shadows Die twice را برای منتقدین ارسال نخواهد کرد White Beard 0 684 03-08-2019, 02:23 AM
  کارمندان شرکت اکتیویژن بلیزارد خواهان اخراج مدیر ارشد اجرایی شرکت هستند White Beard 0 931 02-15-2019, 07:51 PM
  گزارش: اکتیویژن بلیزارد ده‌ها تن از کارکنان خود را اخراج خواهد کرد White Beard 0 679 02-09-2019, 07:25 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان