امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با اعضای تحریریه
من فقط یک چیزایی رو میگم و امیدوارم برای یکبار هم که شده منطقی برخورد کنید با موضوع. والا من دیگه نمی‌دونم به چه زبونی بگم که دوستان برداشت بدی از قضیه نکنن. منظورم همون یک عده‌ای هست که منتظرن ما چیزی بگیم و واکنش نشون بدن، اما به ولله قسم نه من نیت بدی دارم و نه چیزی شبیه بهش. الان دقیقا چند نفر زد ما هستن؟ بگین خب آقا... من هی دارم با زبان بی زبانی از جناب آقابابایی بابت اتفاقات قبلی عذرخواهی می‌کنم، یه عده میان برچسب میزنن. هی میام میگم ایشون جای استاد بنده‌ن، میان اون خط بالاییش رو که هیچ ربطی به جناب آقابابایی و تحریریه نداره رو جواب میدن. میام از مقالات اعضای فروم انتقاد می‌کنم، ربطش میدید به تحریریه! به چه صورت و به چه طریقی، الله اعلم. من اومدم تو مقاله جناب مازیار چهار جمله نوشتم در خصوص مقاله، فقط بخاطر اینکه نظری داده باشم، اما خب جَوی تو انجمن بوجود اومده که باعث شد جناب آقابابایی برخورد تندی بکنن با اون نظر، در حالی که می‌گم؛ نه نظر بنده و نو جو حاکم در انجمن هیچ ارتباطی با اعضای تحریریه و کل گیمفا نداره و بین یک عده و بنده هست. من هم هیچ‌کجای حرفام نگفتم این اتفاقات رو از چشم فرد X یا گفته‌های Y می‌دونم که میاید به خودتون وصلش می‌کنید و از زبون ما حرف میزنین. سوء برداشت هم نشه، اما نه من دیگه حوصله جر و بحث کردن با یک جماعت تقریبا بی‌منطق رو دارم و نه شما وقتش رو... پس یک چیزی رو در جواب به آقای دهقانی می‌گم، منتها خطاب به همه... بعد از این اگر ببینم کسی جوابی هم داده مطمعن باشید حتی نمی‌خونم که چی گفته و خلاصه بگم؛ بحث رو همینجا تمومش کنید. پیشاپیش هم بخاطر طولانی بودن متن از همگی عذرخواهی میکنم

اول اینکه‌، مرسی از جناب دهقانی بابت پاسخ‌شون.
از قدیم گفتن، دندانی که درد نمی‌کنه رو باید کشید. من اصلا نمی‌دونم چی شد، چطور شد و از کجا شروع شد که الان اینجای کارم. خیلی از شماها من رو نمی‌شناسید و با خوندن چهارتا جمله ممکنه در موردم نظر بدین، اما خب خیلیا میدونن که بیرون از این فضا بنده کلا شغلم به این حرفا نمی‌خوره و کلا ربطی هم بهش نداره. اصلا نمی‌دونم چی شد که یهو کار ما به قول شما بیانیه صادر کردن و بالای منبر رفتن شد. جوابم رو در آخرین کامنتی که داخل پست مازیار جان (8 نویسنده برتر) دادم، گفتم و نیازی نمی‌بینم خیلی از اون‌هارو اینجا تکرار کنم.
حقیقت می‌دونید چیه؟ اینه که الان اصلا نمی‌دونم از کجا باید شروع کنم. من نمی‌دونم درد ما ایرانیا چیه که هیچ‌وقت و از هیچ طریقی برخی از مسائل تو کت‌مون نمیره و این یک حقیقته و منم نمی‌تونم تو این زمینه انقلاب کنم. عجب پرونده‌ کثیفی داشتم و خبر نداشتم! نمی‌دونم آخرین نظرم رو داخل پست مازیار جان خوندید یا خیر، اما با این‌حال دوست دارم یک چیزی رو به عنوان یک کاربر ساده به بالادستی‌هاش بگم. نه به عنوان نصیحت و یا چیزی شبیه بهش، فقط بخاطر این‌که من رو تو فهرست آدم بدا نذارید. به قول یه آقایی که اومد گفت: آدم باید قدرتش رو تو کارش نشون بده، نه اینکه فقط بیاد حرف بزنه و بره پی کارش! بدبختی من هم این بوده که هیچ وقت نتونستم با این یک جمله کنار بیام و عواقبش رو هم دیدم. دقت کردین یا نه رو نمی‌دونم، اما بنده تو پست مازیار هیچ حرفی در مورد سایت نزدم و همون‌جا هم گفتم که به لیست اعضای موجود در مقاله کاری ندارم (حالا چرا یه عده اومدن بهش واکنش نشون دادن رو در آخر این مطلب بهش اشاره میکنم) و بیشتر مطلب رو بررسی کردم که خب طبق معمول جناب آقابابایی از هیچی، همه‌چی درست کردن و چارتا تیکه‌پراکنی هم زدن تنگ حملاتشون که گویا این تیکه‌پراکنی‌ها اصلا به چشم اساتید نمیاد، چه برسه به مابقی چیزها...
چهره ما آدما خیلی شبیه به اون موجود دوست‌داشتنی و رنگارنگ حیات وحش شده. انتقاد می‌کنیم، میگن لحن انتقادت خیلی بد بود و جوابی نمی‌گیریم. انتقاد می‌کنیم و لحنمونو درست می‌کنیم، از بیت ر.هبری سند گیر میارن که بگن طرف چیزی سرش نمیشه تا ماست‌مالی کرده باشن و بازهم جوابی نمی‌گیریم. میایم می‌گیم انتقادپذیر نیستین، 50-60 جمله صرف می‌کنید و به شکل سوپرمن‌پسندی قضیه رو به نفع خودتون تموم می‌کنید و ما بازهم جوابی نمی‌گیریم. پیش خودمون می‌گیم گور پدر سایت و همین فروم گیمفارو عشقه، ولی بازهم می‌بینیم طاقت دیدن کامنتای مارو ندارید؛ چرا؟ چون احساس می‌کنم بعضی اوقات (فقط بعضی اوقات) حرف حساب توشه و بازهم مثل همیشه جوابی نمی‌گیریم. یک سری از دوستان اومدن گفتن بیایم دورهمی انتقاد کنیم تا شاید جوابی بگیریم (اون انتقاد هم مخصوص فروم بود و به سایت ربطی نداشت) که خوشبختانه جناب استادی با کمال احترام اومدن و جواب مارو دادن که اگر توجه کرده باشید، همون افراد معترض اومدن و تو فروم فعالیت کردن و به عشق جناب استادی مطالب رو بروز نگه داشتن تا دست تنها نباشن و برای اولین بار در طول تاریخ یک جوابی گرفتیم! فهمیدید چی شد؟ ما از نویسندگان سایت انتقاد کردیم و عواقبش رو هم دیدیم (هرچند خداشاهده من یکی این اواخر اصلا و عبدا قصد نداشتم هیچ یک از اعضای سایت رو مورد انتقاد قرار بدم)، همچنین از جناب استادی انتقاد کردیم و مزایاش رو دیدیم. فرق جواب دادن‌ها میدونید تو چیه؟ اینه که جناب استادی جواب میدن و ما با عشق براشون فعالیت می‌کنیم و حتی منی که در یک سایت دیگه فعالیت دارم هم دست به انتشار یک مقاله می‌زنم، اما افرادی مثل جناب آقابابایی ازشون انتقاد میشه ولی جوابش چیزی جز بی‌احترامی نیست. واقعا فرقی ندارن؟ من احساس می‌کنم انتقادمون از جناب استادی خیلی سنگین‌تر و جدی تر از انتقاداتی بود که از اعضای سایت صورت گرفت، اما با این حال تفاوت‌هارو دقت کردین؟
نقل قول: خب "سجاد محمدی پور" عزیز، به تیم تحریریه چه ربطی داره که... (مابقی حرفا!)
چه جالب! اول اینکه من تو کدوم قسمت از حرفام گفتم که این موضوعات مربوط به تیم تحریریه میشه؟ کجا گفتم مربوط به جناب آقابابایی‌ـه؟ کی گفتم «توئیت» اعضای فروم به «تیم تحریریه» مربوط میشه؟ الان الکی دارین روی ما برچسب میزنین و از زبون من حرف میزنین؟ خود اون اعضای محترم هم می‌دونن کیا هستن و تو این یک مورد واقعا نمی‌توم نام ببرم. شاید فقط یکی از اون‌ها مربوط به اعضای تحریریه میشه و مابقی از خود فروم هستن و مدیر سابق و مقام‌دار فروم هستن. ضمن اینکه کی، کجا، تحت چه شرایط به قول شما مزدور استخدام کرده واسه کوبوندن مابقی افراد؟ ااین حرفارو از کجاتون در میارین؟ الان من دارم خیال‌بافی می‌کنم یا شما؟ الان من دارم مسأله رو می‌پیچونم یا شما؟ الان من گناه‌کارم که جواب بی‌احترامی‌هارو میدم یا شما؟
والا من یادم نمیاد حرفی زده باشم که توش بگم خراب شدن وجهه بنده در بین اعضای سایت ربطی به تیم تحریریه یا جناب آقابابایی داشته و داره. فقط خواستم بگم که بازخوردهای یک انتقاد به این شکل بوده وگرنه چه ربطی داره به این چیزی که شما گفتید؟ و اینکه درسته «تا نباشد چیزکی، جناب آقابابایی نگوید چیزها!» این درستشه نه اون چیزی که شما گفتید! ماشالله سیر برخوردها با من دقیقا زمانی شروع شد که ایشون به یک انتقاد ساده از بنده ایراد گرفتن و یکی از کاربران هم در جوسازی دخیل شد. بخدا همین و بس! کافیه جناب آقابابایی تو سایت بگن، این درسته و این غلط! یک جماعت حرفشو تأیید می‌کنن... نیازی نیست که من بگم، وقتی جناب آقابابایی تعیین کنه که (مثلا) من آدم بده‌م مابقی هم همینو میگن. یکمی دقت کردین به چیزی که گیمفا قبلا بود؟ به شخصه کوچک‌ترین ایرادی در مدیریت جناب آقابابایی نمی‌بینم (تروخدا این جمله قبلیه رو هم بخونید :s0 (43): الان به همه‌چی دقت میکنن جز این) اما زبق معمول تو برخی مسائل مشکلاتی وجود داره که خب عادیه بعضی‌ها در انظار عمومی اون رو بیان کنن که خودم هم به متوجه اشتباهم هستم و تکرارش هم نکردم این اشتباه رو. منتها یک عده و خود جناب آقابابایی نظرات مارو شخم میزنن تا یه انگ و برچسبی بچسبونن به ما. چرا؟ والا نمی‌دونم...
نقل قول: دارم خیلی واضح میگم "توئیت دادن علیه شما و کلاً جوی که علیه شما هست به تیم تحریریه هیچ ربطی نداره!"
و من هم دارم خیلی واضح و مبرهن می‌گم که توئیت‌های اعضای فروم هیچ ربطی به شما نداره. من نمی‌دونم کِی و کجا گفتم این موضوع مربوط به اعضای تحریریه میشه که هی اینو تکرار می‌کنین؟!
نقل قول: گفتی "برخی اساتید"... خوشحال میشم نام ببری و قشنگ مشخص کنی که منظورت کی هست. نسبت به این کلمه "استاد" تنفر شدیدی دارم و برخی هم مطلع هستن نسبت به این قضیه، هیچ وقت هم ادعایی در زمینه نویسندگی نداشتم و همیشه سعی من بر این بوده تا مخاطب رو با جنبه های مختلف یک بازی، به طور دقیق آشنا کنم. می دونم که منظورت هم من نبودم ولی بازم میگم "نام ببر" کدوم یکی از اعضای تیم فعلی منظورت هست.
بنده گفتم که خیلی وقته موضوعات مربوط به سایت رو فراموش کردم و برام مهم نیستن. و این یعنی «انتقاداتم» مربوط به اعضای فروم گیمفا و شرایط فعلیشه... چشم، اون اساتید رو هم توی خصوصی به همراه عکس و اسم، نام می‌برم تا شکی بوجود نیاد نسبت به این قضیه. هرچند که قطعا منظورم شما نبودید، چون خوشبختانه تا به حال حرکت بدی از شما ندیده بودم و خب این اولین باره که علیه بنده جبهه گرفتید. در ادامه گفتید که بنده از هر 10 تا انتقادی که می‌کنم 9 تاش لحن مناسبی نداره که تو این یک مورد با شما موافقم! اما هیچ‌وقت و به هیچ طریقی قصدم کوبوندن مطلب یا نویسنده نبوده. وقتی شما و شخص جناب آقابابایی به هر طریقی میاین بنده رو در انظار عمومی مورد تمسخر قرار میدین (که شاید خودتون متوجه نشده باشین، اما بازخوردها این شکلی بوده) و تیکه می‌ندازین بهم، چه دلیلی داره من این کار رو نکنم؟ مگه دیوانم؟ من امروز اومدم تو پست برادر مازیار نظری دادم که حتی ذره‌ای هم شبیه به انتقاد از سایت و اعضاش نبود، اما جواب جناب آقابابایی جوری بود که من نتونستم پاسخ ایشون رو ندم. الان مشکل از منه که نمی‌تونم مسخره شدن رو تحمل کنم؟ مشکل از کیه؟ درسته که لحن انتقاداتم به هیچ‌وجه درست نیست و عقیده دارم که باید از این به بعد توی خصوصی این حرفارو بزنم، اما اولا اینکه من قصد ندارم دیگه در رابطه با سایت نظری بدم و دوم اینکه حق با شماست و کوتاهی در این مورد هم از منه که میام نظراتم رو عمومی می‌کنم که قول میدم بعد از گذاشتن این نظر این موارد هم به طور کامل حذف میشن تا مشکلی پیش نیاد. در خصوص یادداشت‌هام، فراموش کرده بودم که بسته‌ست و جناب استادی هم حرفاشون رو تو خصوصی با بنده زدن و به یک نتیجه اعلا رسیدیم! جوری که بنده دو روز بعد یک مقاله به صورت اختصاصی در فروم منتشر کردم و خیلی از اعضای معترض هم به کمک جناب استادی اومدن. کسایی که خیلی وقته فعالیتی نداشتن! اما یک مشکل دارم با حرافاتون! چطور شما می‌گید این دسته از انتقادات رو باید تو خصوصی زد، اما خودتون میاین عمومیش می‌کنید؟ الان به من بر نمی‌خوره که اینجوری مورد انتقاد قرار گرفتم؟ ولی من هیچ‌وقت قرار نیست جواب کسی رو با بی‌احترامی بدم چون کلا تو تصوراتم نمی‌گنجه «سجاد محمدی‌پور»ی که بخواد حرف بزرگ‌تر از سایز دهنش بیرون بیاد.
نقل قول: برم یه حالی ازشون بگیرم و بیام!
واگذار می‌کنم به قضاوت کاربرا... مگه دیوانه‌م واسه خراب کردن اعصاب دوستان مطالب رو مورد انتقاد قرار بدم؟ گور پدر نقد و مقاله و سایت و هرچی حولش می‌چرخه. یکمی فکر کنید تروخدا و بعد حرفتون رو بزنید. اون‌قدر وقتم ارزش داره که نخوام برای مسخره کردن دیگرون ازش استفاده کنم. انقد گفتید لحن انتقاداتت خرابه که من یک روز سر و ته شدم واسه اینکه خون به مغزم برسه. الان لحن انتقاد شما خوبه؟ لحن انتقاد (مسخره کردن) جناب آقابابایی خوب بود؟


نقل قول: هر جا صحبتی از انتقاد بوده، نام "سجاد محمدی پور" به عنوان یکی از طرفین بحث درخشیده
خب مشکل انتقاد کردن کجاست؟ خوبه روز تا شب بیایم تو نظرات بگیم «دم شما گرم عجب چیزی بود»، «بهترین مقاله تاریخ بود»، «به فلان بازی باید نمره فلان میدادین»، «چرا فلان چیز رو ذکر نکردین» و...؟ این خوبه؟ آقا از همینجا می‌گم، هرکدوم از اساتید اگر مایل هستن بیان تو پست‌ها و مقالات بنده نظر کوبنده بدن، فح.ش بدن، انتقاد تند کنن و... خداشاهده اگر ذره‌ای ناراحت بشم. جا و مکانش هم هست می‌تونید بیاید. مشکل ما اینه که کلا نمی‌دونیم انتقاد چیه و هر متنی رو که توش تعریف و تمجید نباشه کوبوندن مطلب قلمداد می‌کنیم. خب برادر من این دیگه مشکل من نیست و کار از بیخ میلنگه...

نقل قول: توسط بیست و اندی کاربر به امضا می رسونی چیز بدی نیست، ولی وقتی توش انتقادی مطرح نمیشه و هر چیزی رو به چیز دیگه وصل می کنی باعث میشه دیگه اون طومار کوچک ترین ارزشی نداشته باشه.
خوشبختانه در خصوص این اتفاق که ممکنه مشکلاتی هم داشته باشه (قبول دارم حرفتون رو) ما با جناب استادی به یک جواب قاطع و درست رسیدیم. در عوض این اتفاق بنده هم قول دادم که بخاطر برخورد فوق‌العاده ایشون، دست به نوشتن یک مقاله سه قسمتی در فروم بزنم تا فقط اندکی جو رو بروز نگه دارم. جناب استادی هم اگر مشکلی با این قضیه داشتن بیان بگن و من شخصا ازشون عذرخواهی کنم. هرچند که ایشون از بس خوب با موضوع برخورد کردن، ما خودمون فهمیدیم عمق ماجرا چیه و بجای این دسته از انتقادات رفتیم سراغ فعالیت تا گوشه‌ای از کار رو بگیریم.
نقل قول: وقتی میای از آکادمی ایراد می گیری در حالی که نمیدونی اصلاً چی توش در جریانه، فقط یه پیام داره: با سردبیر مشکل داری و می خوای زیر سوال ببریش!
:s0 (5): از آکادمی گیمفا حرف زدم؟ کِی؟ کجا؟ از نظر بنده آکادمی گیمفا یکی از بزرگترین حسن‌‌ها و نکات مثبتیه که انجمن گیمفا داره و نمی‌دونم به چیش ایراد گرفتم که خودم خبر ندارم. با سردبیر گیمفا هم هیچ مشکلی ندارم و قطعا جناب آقابابایی یکی از محدود آدمای حاضر در گیمفان که لیاقت این پست و مقام رو دارن (خواهشا این جملات رو هم بخونید :s0 (43): کارم به جایی رسیده که بعضی حرفارو باید درشت بنویسم تا اساتید بخونن). اما خب چه کنم؟ ایشون با بنده مشکل دارن آقا... هیچ کاریش هم نمیشه کرد! طبق استدلال ایشون؛ چون من یه انتقاد کردم، این یعنی از سایت متنفرم و فقط می‌خوام بکوبمش، پس هر وقت جایی دیدی نوشته «سجاد محمدی پور» بزن پنچرش کن! حداقل برداشت من از واکنشای ایشون اینه...
نقل قول: به صورت عمومی جار بزنید و دوباره باعث ایجاد درگیری بشید
انتقاد محترمانه شمارو هم دیدیم. قطعا بازهم مشکل از منه...

پ.ن های دوستان هم از خود متن کامنتاشون جالب‌تر شده این روزا! طور که من اول اودم پ.ن‌های شمارو خوندم (پی نوشت‌ها) و بعد اومدم سراغ متن اصلی. آخر حرفاشون میان میگن تو خصوصی حرفت رو بگو! خب اگر اینطوری که شما میگید باشه، من باید به تک تک اعضا پیام خصوصی بدم که آقا مشکل از من نیست و بازهم همین امواج منفی رو سرم خراب میشه که... شما حرفتون رو به صورت عمومی میزنید، بعد من بیام تو خصوصی جواب بدم که همه کاربرا فکر کنن حق با شماست و همینیه که هست؟ عملا دارید حق دفاع کردن از خودم رو میگیرین... درثانی بنده هم می‌تونم صرفا جهت مزاح عرض کنم که نصف همین غلط املایی‌هارو مقالات اصلی سایت هم دارن و شما به جای متلک انداختن و مسخره کردن بقیه برین یه نگاه به اونا بندازید. بیکار نیستم که بشینم از متنم غلط املایی سوا کنم جناب دهقانی. بازهم اول شما گفتید و من جواب دادم؛ پس خواهشا نگید که من فقط دار متلک میندازم. شما بجای این که اصل مطلب رو بگیرید اومدین غلط املاییارو سوا کردین. جدیدا مردم هرچی دلشون بخواد میگن و آخرش یه «مزاح بود» میزنن تنگش که احیاناً اگر فر مفلوک بیاد اعتراض کنه بگیم مزاح بود جدی نگیر. بی‌احترامی کردن از نوع 2016ش رو هم دیدیم...

بحث طولانی شد و من هم برای آخرین بار حرفم رو زدم. تموم شد و رفت؛ اگر چیزایی که شنیدید رو قبول دارین که خیلی هم عالی، اگر هم ندارید که نظر شماست و قابل احترام هم هست. از جناب آقابابایی و دهقانی و کل اعضای سایت که الکی الکی بهشون برخورد حرفای بنده، عذرمی‌خوام و امیدوارم یکمی منطق رو چاشنی قضاوت‌هاتون کنید. بنده به هیچ وجه در مورد این موضوع نه در خصوصی، نه در تلگرام و نه در هیچ‌جای دیگه بحث نخواهم کرد؛ چرا که اگر فردی قرار باشه چیزی رو متوجه بشه تا الان شده بود. مرسی از همگی که وقت گذاشتید و خوندید...

پ.ن: خواهشا متن رو بدون هیچ بزرگنمایی‌ای بخونید و از دهن بنده حرفی منتشر نکنین.
پ.ن2: عذرخواهی می‌کنم که متن اندکی طولانی شد، اما همیشه انتقادهای بزرگ، جواب‌های بزرگ می‌طلبه.
پ.ن3: از تمامی اعضای فروم، وب‌سات و تیم گیمفا خواهش دارم اندکی هم با منطق دست به قضاوت بزنید. من نه مشکلی با کسی دارم و نه چیزی شبیه بهش. هرکی هم از دست بنده دلخور شده بگه تا با افتخار ازش عذرخواهی کنم، اما این رو بدونید که دوست ندارم جواب مسخره کردن‌های دیگرون رو ندم.
پ.ن4: صرفا جهت مزاح عرض کنم که اگر واقعا وقت طلا باشه، فکر کنم اعضای سایت الان حدودا 10 تُن طلا به بنده بدهکار هستن. شماره کارتم رو براتون خصوصی می‌کنم :s0 (2):

مرسی از همگی :s0 (74):  
پاسخ


پیام‌های داخل این موضوع
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Alpha - 10-20-2012, 03:58 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط ACF - 10-20-2012, 10:11 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Alpha - 10-20-2012, 10:15 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط ACF - 10-20-2012, 10:30 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Alpha - 10-20-2012, 10:33 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Amir Game - 10-21-2012, 03:26 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Amir Game - 11-20-2012, 04:03 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط msi - 04-07-2013, 02:16 AM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط msi - 04-08-2013, 11:37 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط msi - 04-09-2013, 09:39 AM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Ronan - 05-12-2013, 12:53 AM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Ronan - 05-12-2013, 06:18 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط akoworld - 06-27-2013, 04:12 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط akoworld - 07-01-2013, 07:07 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط akoworld - 07-02-2013, 02:40 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط akoworld - 07-04-2013, 01:10 AM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Wayne - 12-31-2014, 10:37 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط zeous - 12-23-2014, 02:15 AM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط kaito - 12-31-2014, 07:00 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Mobin Ahmadi - 03-25-2015, 11:55 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Wayne - 10-15-2015, 06:14 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Wayne - 10-15-2015, 10:19 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط 0099 - 10-15-2015, 07:49 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Mobin Ahmadi - 12-25-2015, 01:29 AM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Seed - 12-26-2015, 10:07 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Seed - 12-26-2015, 10:14 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Seed - 12-26-2015, 10:19 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Mobin Ahmadi - 05-01-2016, 05:55 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Qeiji - 05-02-2016, 12:02 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Mobin Ahmadi - 05-02-2016, 02:29 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Qeiji - 05-02-2016, 03:13 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Mobin Ahmadi - 05-02-2016, 03:22 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Qeiji - 05-02-2016, 04:13 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Mobin Ahmadi - 05-02-2016, 05:06 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Qeiji - 05-02-2016, 05:47 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Mobin Ahmadi - 05-02-2016, 06:17 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Qeiji - 08-03-2016, 01:04 AM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Qeiji - 08-03-2016, 08:57 PM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط سجاد محمدی پور - 08-30-2016, 11:59 AM
RE: ارتباط با اعضای تحریریه - توسط Zebco - 12-07-2020, 08:49 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 10,030 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا dark_prince277 44 14,375 08-29-2015, 01:06 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان