|

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی اعضای انجمن گیمفا
سلام و عرض ادب.
فکر کنم به عنوان مدیر ارشد انجمن لازم باشد خودم را معرفی کوتاهی بکنم.

اسم: ریبین
شغل: دانشجو

پیش از همه چیز، باید بگویم که یک گیمر باتجربه هستم و علاقۀ شدیدی به بازیهای سینگل دارم و دشمن سرسخت بتل رویال هستم و اصلاً هیچ علاقه‌ای به این سبک ندارم و در کل، آن را پوچ میبینم. به انیمه و آهنگهای Linkin Park علاقۀ شدیدی دارم. نویسندۀ مقالات نقد و بررسی و برندۀ چندین دورۀ مقاله نویسی شده‌ام و به صورت یک تازه کار، به کار گرافیستی مشغول هستم و با راهنمایی آقای فرزین سلیمی با برنامۀ فتوشاپ و شیوۀ کار آن آشنا شدم(عرض درود فروان دارم خدمتشان). زیاد اهل بحث و جدل نیستم، اما اگر بدانم یکی، به غیرت و مردانگیم توهین میکند، بدترین رفتار را از من میبیند. اهل ادبیات و رمان هستم و چندین رمان، ازجمله: بینوایان، دیوید کاپرفیلد، دختر کشیش، خانۀ قانون زده و... را تا پایانشان رفته‌ام. در نقدنویسی، اهل اسپویل داستان نیستم و این کار خلاف خلف صدق نیکانم است و هرگز در مقالاتم از اسپویل داستان استفاده نمیکنم و دیده‌ام برخی از افراد، که نقدنویسی را مساوی با اسپویل داستان میدانند و به این کارشان افتخار نیز میکنند، اما سخت در اشتباه هستند ویا برخی دیگر، مقالات خود را با استفاده از سایت ویکی‌پدیا مینویسند و دقیقاً پی آنجا را قرار میدهند، که اینها نیز، کاریشون نمیشه کرد. حلاصه اهل سفسطه‌بافی و فلسفه‌بافی مغالطه‌ای نیستم و از اینکار بدم می‌آید. خیلی جدی و مغرور هستم و غرور و غیرت و مردانگی، سه ستون اصلی زندگی من هستند. دوستان زیادی دارم، اما با هیچکدامشان رفیق نیستم و هیچ رفیقی ندارم، چون اهل رفیق بازی نیستم. اهل کارهای اجق و وجق نیستم و مثل برخی ها نیستم که، بخواهم خودم را برای دختران و خانمان، سبک کنم و از اینجور حرفا... 
به قوانین پایبند هستم و به ملتم علاقۀ فراوانی دارم. در پایان لازم میبینم که، بگویم که دوستی و رفاقت با من، شایستۀ هرکسی نیست.

با تشکر.

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک نمره دهی اعضای انجمن به یکدیگر(این هفته White Beard) AMIR_PC 143 9,872 11-08-2018, 01:20 PM
آخرین ارسال: White Beard
  کلیپ های بازی کردن بروبچ گیمفا battle gamer 88 8,448 09-23-2017, 09:36 PM
آخرین ارسال: PG.AMiRHoSsEiN
  چت روم وب سایت گیمفا | موقت CTTR 4 1,330 06-19-2017, 03:40 PM
آخرین ارسال: chidazicom
  عکس بروبچ فروم گیمفا MR.TANGO 311 88,386 05-02-2017, 02:05 PM
آخرین ارسال: DeadSec
  تاپیک تبریک تولد اعضای فروم گیمفا Javad RmR 41 4,029 10-16-2016, 11:38 PM
آخرین ارسال: Moobin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان