امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
با سلام .

یک مشکل داخل بازی بتمن آرخام نایت دارم من حدود 95درصد حالت داستانی بازی رو رفتم ولی یک جای بازی که پشت یک کامیون هستی و در راه کامیون تصادف میکنه بعدش روح های جوکر بهم حمله میکنن من هرچی اون ها رو میزنم نمیمیرند راه فراری هم نیست خودم هم میمیرم از همون جا میاد چی کار کنم ؟؟؟
پاسخ
داش باید تا میتونی بزنی وبزنی بعد یکی از اون جوکر ها میاد زیر دستت و میگه منو بکش بعد گردنش رو میچرخونی همه چیز به حالت اول برمیگرده بعد جوکر میگه منو مثل دفعه قبل کشتی
 [تصویر:  65hofgc9tv3hfko62m19.jpg]
پاسخ
ممنون داداش .

الان میرم امتحان کنم
پاسخ
تو بازی dragon age inquisition یه سری در هستن که قفلن بعضیاشون می گه به روگ نیاز دارین که هیچی ولی برای اونایی که می گه fine tools باید چیکار کرد؟
پاسخ
من از اون موقعه دارم میزن مشون اما فایده نداره چی کار کنم ؟
پاسخ
(08-30-2015, 08:09 PM)0099 نوشته است: تو بازی dragon age inquisition یه سری در هستن که قفلن بعضیاشون می گه به روگ نیاز دارین که هیچی ولی برای اونایی که می گه fine tools باید چیکار کرد؟

Fine Tools نام یکی از Perk های بازی هست که برای دریافتش ابتدا باید امتیاز Influence به دست بیارید. پس از اینکه امتیاز شما به حد کافی برسه یک inquisition Perk دریافت می کنید. حالا باید به اتاق جنگ برید و از لیست Perk های موجود، Fine Tools رو پیدا کنید و فعال کنید (اسم کاملش Deft Hands, Fine Tools هستش).
متاسفانه بازی رو مدت ها پیش تموم کردم و جزئیات بیشترش رو یادم نمیاد ولی فکر کنم برای دسترسی به fine Tools باید ابتدا چندتا از Perk های دیگه رو بازی کنی.
در ضمن Fine Tools در بخش Secrets هستش (اینو یادم مونده!).

(08-30-2015, 08:09 PM)0099 نوشته است: تو بازی dragon age inquisition یه سری در هستن که قفلن بعضیاشون می گه به روگ نیاز دارین که هیچی ولی برای اونایی که می گه fine tools باید چیکار کرد؟

Fine Tools نام یکی از Perk های بازی هست که برای دریافتش ابتدا باید امتیاز Influence به دست بیارید. پس از اینکه امتیاز شما به حد کافی برسه یک inquisition Perk دریافت می کنید. حالا باید به اتاق جنگ برید و از لیست Perk های موجود، Fine Tools رو پیدا کنید و فعال کنید (اسم کاملش Deft Hands, Fine Tools هستش).
متاسفانه بازی رو مدت ها پیش تموم کردم و جزئیات بیشترش رو یادم نمیاد ولی فکر کنم برای دسترسی به fine Tools باید ابتدا چندتا از Perk های دیگه رو بازی کنی.
پاسخ
کسی نیست کمک کنه ؟
پاسخ

متاسفانه بازی رو مدت ها پیش تموم کردم و جزئیات بیشترش رو یادم نمیاد ولی فکر کنم برای دسترسی به fine Tools باید ابتدا چندتا از Perk های دیگه رو فعال کنی.
پاسخ
آیا راهی هست که از 360 کپیخور عکس هایی که با photo mode بازی forza h2 گرفتیم به pc انتقال بدیم؟
پاسخ
(08-30-2015, 11:25 PM)0099 نوشته است: آیا راهی هست که از 360 کپیخور عکس هایی که با photo mode بازی forza h2 گرفتیم به pc انتقال بدیم؟
سلام
ببینید من 360 ندارم ولی روی Ps3 اینجوری هست که وقتی اسکرین شات از بازی ها می گیریم توی بخش عکس کنسول ذخیره میشه بعد یه فلش وصل می کنم به کنسول و عکس ها رو کپی می کنم روی فلش حالا شاید روی 360 هم همین جوری باشه و فرق خاصی نکنه. یه امتحانی بکنید ببینید اینجوری هست یا نه اگر نبود صبر کنید تا دوستانی که این کنسول رو دارند بیایند و شما رو راهنمایی کنند.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 12,240 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,547 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 22,161 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,617 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 22,289 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان