|

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
به دوستان پیشنهاد میکنم بازی alone in the dark :illumination رو حتما بازی کنند .فقط گرافیک بالایی باید داشته باشید:حداقل جی فورس ۵۶۰
The following 2 users Like Msd1992sdt's post:
  • White Beard, pc fan
پاسخ
بنده به کسانی که به سبک استراتژیک علاقه دارند،بازی Starcraft رو پیشنهاد میدهم.سیستم چندان بالایی نمیخواهد.
[تصویر:  png_game_character_6.png]
The following 1 user Likes White Beard's post:
  • pc fan
پاسخ
جا داره بازی شاهکار ناپلون توتال وار رو به طرفداران سبک استراتژیک نوبتی-همزمان معرفی کنم که خیلی عالی هستش و بنظرم اگه کسی علاقه به تجربه عناوین تام کلنسی فقید داشته حتما دو نسخهTom Clancy's HAWAX رو هم تجربه کنه که هیجان بسیار بالایی داره.

(10-11-2018, 01:11 AM)White Beard نوشته است: بنده به کسانی که به سبک استراتژیک علاقه دارند،بازی Starcraft رو پیشنهاد میدهم.سیستم چندان بالایی نمیخواهد.

سه گانهWarcraft رو یادت رفت بگی S0 (2) چون سه گانهWarcraft به سیستم خاصی نیاز نداره و سیستم مورد نیازش خیلی پایینه
The following 2 users Like pc fan's post:
  • Maziyar Hemmati, White Beard
پاسخ
(06-30-2015, 02:14 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: دوستان بازی Deadpool چه جور بازیه؟

جدا از بازی من خیلی از شخصیت خود دد پول خوشم میاد
به نظرم یکی از جذاب ترین شخصیت های ماروله 
هم خیلی بی ادبه و هم خیلی شوخ و در عین حال جدی
ممنون از انجمن بسیار خوب گیم فا

(11-18-2018, 06:37 PM)nooshin.pln نوشته است:
(06-30-2015, 02:14 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: دوستان بازی Deadpool چه جور بازیه؟

من خیلی از شخصیت خود دد پول خوشم میاد
به نظرم یکی از جذاب ترین شخصیت های ماروله 
هم خیلی بی ادبه و هم خیلی شوخ و در عین حال جدی
ممنون از انجمن بسیار خوب گیم فا
بازییشم خیل بازی باحالیه و دوست داشتنیه
من چون خیلی فیلمش رو دوست داشتنم بازی رو هم خیلی دوست داشتم اما خیلی گرافیک بازی جذاب نیست ولی باحاله
پاسخ
سلام دوستان
میخوام بازی GTA V و نسخه کرک شده اش و دان کنم از هرسایتی دان میکنم ایراد داره شما سایتی رو سراغ ندارید که نسخه کرک شده بدون مشگل توش باشه؟ Confused Confused

پاسخ
سلام دوستان میگم الان من تو تاپیک اسم یادم رفته دیدم بستس ادرس اینجارو دادن من سالهاست دنبال یه بازی قدیمیم که هیچکی نمیتونه پیداش کنه برام حتی تو Gamespot هم کسی نتونست کمکم کنه خواستم ببینم اینجا بپرسم میتونین بهم کمک کنید؟
پاسخ
سلام دوستان عزیز من دنبال یه بازی قدیمی برا pc هستم بازیاین جوری شروع میشد که تو یه سلوت زندانی به دستور یه زنرال که بعد دختر همون میاد نجاتت میده بعد که تو مراحل بازی یه نیروهایی میگیره شخص مثل یه نیروی ابی بود که از دور سربازارو بلند میکرد میکوبید در دیوار یا روحش از در دیوار رد میشد یه چیزایی میدید  بعد یکی از boss یه کچل با کت شلوار سفید بود که نیروی بنفش داشت boss اخرش همون زنرال که زندانیت کرده  که اونم یه نیرو هایی داره  شخصیتم یه سرباز
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اموزش شگفت انگیز اجرای بازی GTAV در کامپیوتر های فوق زغالی علیرضا! 54 48,305 07-08-2019, 04:55 PM
آخرین ارسال: White Beard
  افت فریم پس از چند لحظه در بازی GTA V notryka 0 167 05-16-2019, 08:53 PM
آخرین ارسال: notryka
  مشکل پردازش بازی ها در کامپیوتر bornXtoXkill 0 175 04-14-2019, 08:58 PM
آخرین ارسال: bornXtoXkill
  مشکل در ورود به بازی amircro 1 203 03-27-2019, 02:39 AM
آخرین ارسال: 666666alireza1235
  ╚تاپیک جامع برنامه استیم ■ اموزش ها و حل مشکلات COD♛for♛EV3R 70 15,547 03-24-2019, 11:32 AM
آخرین ارسال: ice_shadow

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان