نظرسنجی: نظر شما در مورد کارکرد مدیریت کل چیست؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
کارتون بسیار عالیه
40.00%
2 40.00%
کارتون خوبه
20.00%
1 20.00%
بدک نیستید
40.00%
2 40.00%
اصلاً مگه مدیریت به شما اومده؟!؟!
0%
0 0%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[اطلاعیه] تاپیک رسمی ارتباط با مدیریت کل انجمن (White Beard)
Exclamation 
سلام و عرض درود دارم خدمت شما کاربران فهیم انجمن.بنده مدیر ارشد،آرش هستم و بسی خرسندم که در این فروم ثبت نام کرده‌ام و یکی از اعضای این خانواده شده‌ام.بنده این تاپیک را برای ارتباط مستقیم شما با مدیران ارشد(Maziyar Hemmati _ White Beard)،ساخته ام،تا در صورت بروز مشکلی در فروم و یا درخواست پیشنهادی در راستای بهتر شدن فضای فروم،سریعاً به ما خبر رسانی کنید.همچنین میتوانید در یک پیغام خصوصی،این نظراتتون را برای بنده ویا مازیار عزیز،ارسال نمائید.این تاپیک تنها دو قانون کلی دارد که،در صورت فقدان هر یکی از آنها،یک اخطار دریافت میکنید و اگر پس از اخطار،به این کار ادامه دهید،بن خواهید شد.

قوانین:

اسپم دادن ممنوع.

توهین به کادر سایت ویا هر یک از کاربران ممنوع میباشد.

با تشکر از شما.مدیران ارشد،White Beard _ Maziyar Hemmati
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
سلام و عرض ادب خدمت شما.بنده طی بررسی مشخصات برخی از کاربران،به این نکته پی بردم که،بسیاری از آنها،قصد دارند،برای معرفی سایت یا وبلاگ خود،از بخش امضاء استفاده کنند و در آنجا به معرفی سایت بپردازند.بنده از دوستان خواهشمند است که،برای معرفی سایت خود،در بخش اعلام سایت،آدرس سایت خود را در آنجا وارد نمایند(البته اگر سایت معرفی شده،تبلیغ نباشد).در صورت مشاهدۀ چنین مواردی،به کاربر اخطار داده میشود و در صورتی که،اخطار را نادیده بگیرد،امضای وی به تعلیق در خواهد آمد.

با سپاس از شما.مدیر ارشد،White Beard _ Maziyar Hemmati
پاسخ
عرض سلام و ادب دارم خدمت تمامی کاربران انجمن گیمفا.بنده با مشاهدۀ انجمن‌های مختلف و مشاهدۀ دقیق مشکلات آن،پی بردم که گزینۀ گزارش کار نمیکند.در صورتی که اسپم،توهین،تبلیغ،شکست قوانین انجمن ویا هرمورد دیگر را مشاهده فرمودید،به مدیران ارشد انجمن(White Beard_Maziyar Hemmati)،از طریق پیام خصوصی،ارتباط برقرار کنید.برای حل مشکلات بنیادی انجمن،با مدیر کل سایت(yazdandoost) ارتباط برقرار کنید.لازم به ذکر است که،کسانی که،خواهان ادمین شدن هستند،میتوانند با بنده در ارتباط باشند ویا به آقای یزداندوست،پیغام خصوصی بفرستند.منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

با سپاس از شما.تیم مدیریت ارشد،White Beard_Maziyar Hemmati
پاسخ
سلام و عرض ادب دارم خدمت تمامی کاربران محترم گیمفا.چند روز پیش،یکی از مدیران،اشتباهن من را بن کرده بود و من نمیتوانستم،بر انجمن مدیریت کنم،اما از همین الان،مدیریت من بازگشته و دوباره،کارهای قدیمی را انجام میدهیم.یه دوستی از این مطالب بنده کپی برداری کرده بود و در تاپیک خودش،قرار داده بود؛درضورتی که چنین فعالیت‌هایی مشاهده گردد،یعنی از مطالبی که،مدیران ارشد(آرش_مازیار همتی)قرار میدهند،کپی برداری گردد،با کاربر،شدیداً برخورد خواهد شد.
این مبحث بنده هم،در راستای هشدار به مدیران انجمن است.شما زمانی اختیار دارید،افراد را بن کنید که،به صورت واضح و فصیح،تبلیغ کرده باشد و یا اسپم داده باشد.زمانی میتوانید،به کاربری،اخطار بدهید که،قبلاً با پیام خصوصی،به ایشان هشدار داده باشید و آنها،این پیغام را نادیده،گرفته باشند.نمیتوانید از روی حسد ویا بعضی مشکلات که،با یک کاربر معلوم دارید،او را بن کنید ویا نوشتۀ او را حذف کنید،مگر در صورتی که،نوشتۀ او،تبلیغ یا اسپم خالص باشد ویا قوانین انجمن را شکسته باشد.زمانی که،میخواهید فردی را بن کنید،با آقای فرهاد یزداندوست،در ارتباط باشید.
در صورتی که،کاربری از این نوع مشکلات برایش پیش بیاید،باید سریعاً به بنده و یا آقای مازیار همتی،تماس برقرار کند،تا با آن مدیری که،برایش مشکل ایجاد کرده،شدیداً برخورد گردد.
قابل توجه مدیران انجمن.در صورتی که،یکی از قوانین بالا را نقض کنند،بدون هیچ هشداری،اخطار میگیرند و در صورتی که،به فعالیت منفی خود،ادامه دهند،به صورت دائمی بن خواهند شد.

با تشکر ازشما.تیم مدیریت ارشد،Maziyar Hemmati_White Beard
پاسخ
سلام و عرض ادب دارم خدمت تمامی کاربران محترم گیمفا.به دلیل دیر آنلاین شدن مدیران کل سایت(به دلیل مشغلۀ کاری)،میتوانید هرگونه انتقاد و پیشنهادی را که از این انجمن دارید،در این تاپیک بیان کنید.برای آگاه شدن از تمامی قوانین مربوط به مدیریت ارشد،پست‌های بالا را نیز مطالعه کنید.لازم به ذکر است که،موردی را به گوش عزیزانی که،تازه ثبت نام کرده اند،برسانم و آن این است که،اگر سایت،وبلاگ ویا هر چیز دیگری را دارید و میخواهید،افراد این انجمن،به شهود آن بپردازند،میتوانید آدرس آن را،در قسمت مربوط به آدرس سایت،درج کنید.در صورتی که،در فیلدهای دیگری از حساب کاربری شما،اسم سایت،درج شده باشد،مخطار اخطار میگردید.هیچ کاربری به دلیل تبلیغ برای یک سایت خبری،تحلیلی بازی،بن نخواهد شد،اگر اسم سایت را در مکان دقیق خودش نوشته باشد.

هدف ما،ایجاد یک فضای شاد و مطلوب مطالب است.

در صورتی که،هرگونه نقض ویا مشکلی را مشاهده کردید،در این تاپیک بیان کنید.

میتوانید با مدیران ارشد،برای بهتر شدن انجمن،در ارتباط باشید.

صدای شما به گوش ما میرسد،پس ندا دهنده،شما باشید.

راه ارتباط با مدیران ارشد:آرش قهرمانیمازیار همتی

با تشکر فراوان از شما کاربران گرامی.
پاسخ
بد نیست که این تغییر رو هم در انجمن اعمال کنید ، که کاربران تازه وارد هنگام ارسال موضوعشان به انجمن، قبل از قرار گرفتن در صفحه انجمن به دست تیم مدیریت برسد تا  تایید کنند اینجوری اسپم کم میشه همین چند روز پیش یک بنده خدایی یک مطلب در مورد بیت کوین گذاشته بود
پاسخ
(10-10-2018, 09:43 PM)pc fan نوشته است: بد نیست که این تغییر رو هم در انجمن اعمال کنید ، که کاربران تازه وارد هنگام ارسال موضوعشان به انجمن، قبل از قرار گرفتن در صفحه انجمن به دست تیم مدیریت برسد تا  تایید کنند اینجوری اسپم کم میشه همین چند روز پیش یک بنده خدایی یک مطلب در مورد بیت کوین گذاشته بود

سلام بر مازیار عزیز و محترم.
چند روزی مدیر نبودم،تبلیغات افزایش یافتند،اما از همین امروز،من و آقای همتی،تمام تلاشمان را برای بهبود انجمن انجام میدهیم.در مورد تغییراتی که اشاره فرمودید،تا جایی که امکان داشته باشد،رسیدگی میکنیم و پیگیریش را میکنیم.بسی خوشحالم که،اولین پست از کاربران،داخل این تاپیک،متعلق به دوست محترمی مثل شما است.امیدوارم سرافراز باشید.منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

با سپاس از شما.تیم مدیریت ارشد،مازیار همتی_آرش قهرمانی
پاسخ
نظرسنجی بروز رسانی گردید.
پاسخ
سلام و عرض ادب دارم خدمت کاربران فهیم انجمن محبوب گیمفا.بنده طی مشاهدات پیاپی وضعیت کاربران،به این نکته پی بردم که،بسیاری از کاربران انجمن،نمیتوانند در انجمن،فعالیتی بکنند.پس از مدتی فهمیدم که،این مشکل ناشی از این است که،این کاربران،در سایت اصلی گیمفا عضو نیستند و به همین علت است که،دسترسی آنها از سایر کاربران انجمن کمتر است و با ارورهای پیاپی مواجه میشوند.اگر شما کاربری هستید که عضو سایت نیستید و دسترسیتان،از سایر کاربران،کمتر است،میتوانید از طریق این لینک(گیمفا)،در سایت عضو شوید و همانند سایر کاربران انجمن،فعالیت کنید.

با سپاس.مدیریت ارشد،White Beard_Maziyar Hemmati
پاسخ
با سلام و عرض ادب خدمت مدیران ارشد و انجمن گیمفا
آیا برای انجمن گیمفا و سایت گیمفا اکانت های جداگانه ای باید ساخت یا با یه اکانت میشه در دوتاشون هم عضو شد؟

با آرزوی موفق شما و دوستان
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTJK7iSzCQx5VGtGSyjrAo...13REtaPW&s]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبریک سال جدید به همۀ کاربران انجمن (1398) White Beard 6 13,537 10-06-2023, 01:05 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  [مهم] فراخوان عضویت در تیم مدیریت فروم‌گیمفا White Beard 7 160,186 06-20-2023, 10:15 AM
آخرین ارسال: alfazoneprix
  آخرین تغییرات اعمال شده در انجمن Maximum-Dev 136 432,202 01-23-2020, 01:47 PM
آخرین ارسال: kasra
  قوانین و مقررات کلی انجمن گیمفا(کامل‌ترین قانون موجود) White Beard 1 34,335 03-23-2019, 08:25 PM
آخرین ارسال: White Beard
  یک مشکل در قوانین انجمن omidg 1 1,975 02-23-2016, 01:11 AM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان