نظرسنجی: ایا ps4 میخرید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
هنگام انتشار کنسول میخرم
22.22%
12 22.22%
بعد از چند مدت میخرم
68.52%
37 68.52%
نمیخرم
9.26%
5 9.26%
در کل 54 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی کنسول نسل بعدی سونی ps4
به تومن بگو عزیزم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
(11-09-2013, 08:59 PM)'Erfan_HD' نوشته است: به تومن بگو عزیزم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بازی های ps3 الان 250.000 هستش...البته به بازی هم بستگی داره...بعد از یه مدت قیمتش افت میکنه...
با این اوضاع بهم ریخته و دلال های محترم....خودتون قضاوت کنید..........

پاسخ
قیمتای بازی هایps3هیچ ربطی به دلار و.... نداره
بستگی به بازی داره الان بازی مدال 350 پرسیدم god of war همین طور
بستگی به بازی داره
دلال ها هرچی کرمشونه میدن[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
الآن اونایی که میخوان کنسول رو بلافاصله بخرن میخوان همه ی بازیا رو اوریجینم بخرن؟؟
اگه میشه درباره ی تعویض کردن و هدیه دادن بازی ها هم توضیح بدید. ممنون

پاسخ
من خودم ميخوام برم تو كار تعويض
فكر كنم اينطوريه كه يه دو ماه صبر مى كنى تا بازى هاى اوريج بريزن تو بازار[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بعد يه بازى اوريج ميخرى و تمومش ميكنى و با بازى هاى ديگران تعويض مى كنى[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در ضمن قيمت بازى به نوع بازى بستگى داره مثلاً GTA V وقتى اومد ٣٧٠ هزار تومن بود ولى فيفا وقتى اومد ٣٠٠ هزار تومن بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
خب تا ابد که نمیشه که یه بازیو تعویض کرد. اگه اون بازی قدیمی بشه چی؟
با این حساب که من ورشکست میشم! فکر کنم باید چند سال صبوری کنم :'(

پاسخ
در واقع بازى شما هيچ وقت قديمى نميشه چون همش در حال تعويض با بازى هاى جديدتره[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
(11-12-2013, 01:38 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است: قیمتای بازی هایps3هیچ ربطی به دلار و.... نداره
بستگی به بازی داره الان بازی مدال 350 پرسیدم god of war همین طور
بستگی به بازی داره
دلال ها هرچی کرمشونه میدن[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

داداش شما ایران زندگی می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
دلار الان به همه چی کار داره!!!!!!!!!!!!!!!! قیمتی که بهتون دادن بسیار زیاد هست..................[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

دوستان گرامی وقتی یه بازی ؟؟؟ دلار باشه خوب طبیعی هستش که قیمتش با بازی دیگه فرق داشته باشه....ولی وقتی میاد تو کشور عزیزمون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] باید به تومان فروخته بشه که با توجه به تورم 40% ای[img]images/smi/s0 (53).gif[/img] ...........قیمتش به کلی تغییر میکنه..............ارزش پولی یه کشور مطرح هستش.............[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
(11-13-2013, 01:19 AM)'Solid' نوشته است: من خودم ميخوام برم تو كار تعويض
فكر كنم اينطوريه كه يه دو ماه صبر مى كنى تا بازى هاى اوريج بريزن تو بازار[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بعد يه بازى اوريج ميخرى و تمومش ميكنى و با بازى هاى ديگران تعويض مى كنى[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در ضمن قيمت بازى به نوع بازى بستگى داره مثلاً GTA V وقتى اومد ٣٧٠ هزار تومن بود ولى فيفا وقتى اومد ٣٠٠ هزار تومن بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اونوقت یهو اگه هوس کردی بازی رو که تعویض کردی بزنی می خوای چیکار کنی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

پاسخ
'arian esmaili dateline='' نوشته است:
'Solid dateline='' نوشته است: من خودم ميخوام برم تو كار تعويض

اونوقت یهو اگه هوس کردی بازی رو که تعویض کردی بزنی می خوای چیکار کنی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

من خودم اينطوريم كه هيچ بازى رو بيش از ١ بار تموم نميكنم البته بحث TLoU فرق داره[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
حالا نميدونم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] سعى ميكنم از اين هوس ها نكنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گزارش: شرکت سونی چندین انحصاری بزرگ معرفی نشده در اختیار دارد White Beard 0 1,238 03-19-2019, 01:39 PM
آخرین ارسال: White Beard
  سرعت نت مناسب برای دانلود های کنسول PS4 Ary_Ary 1 1,979 12-23-2016, 11:32 AM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  ||| تاپیک قیمت بروز کنسول ها||| Station 3 3,296 11-11-2016, 11:17 PM
آخرین ارسال: Station
  کنسول اصل داشتن یا کپی خریدن مسله این است (پشتیبانی) Hidden Shadow 3 1,802 07-14-2016, 06:20 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  //تاپیک قیمت بروز بازی های PS4// Station 13 8,398 05-15-2016, 04:07 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان