امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
معذرت میخام حواسم نبود  Wall 
   http://s7.picofile.com/file/8243950342/Rec.mp4.html حجم فیلم 12مگ
پاسخ
(03-18-2016, 07:44 PM)mohammadkiller نوشته است: معذرت میخام حواسم نبود  Wall 
   http://s7.picofile.com/file/8243950342/Rec.mp4.html حجم فیلم 12مگ

این یه ایستر اگ دیگس مربوط به "infinity killer" اگه اشتباه نکنم! مربوط به کوه چیلاد نیست! یه جای دیگه یه خونه ای هم هست که باز هم همین علامات رو داره، اونم مربوط به "infinity Killer" هست، بازم به کوه چیلاد مربوط نیست!
ممنون از مشارکت شما!  S0 (29) S0 (29) S0 (29)
------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستانی که مشارکت می کنن، برای بار هزارم می گم، هر حرفی رو می زنید با سند و مدرک! یا مثل این دوست عزیزمون فیلم بزارید یا عکس!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
[تصویر:  IMG_20160323_124136.jpg][تصویر:  IMG_20160323_124142.jpg]
سلام تاحالا کسی این نور رو دیده ؟ بالای کوه چیلاد زیر سفینه. میری زیرش سفینه قیب (غیب) میشه .اون طوری که هم من فهمیدم وقتی نزدیک سفینه میشید پارازیت روی صفحه میفته که حاصل برخورد نور سفینه با باران هست که به صورت پارازیت میشه
پاسخ
سلام به همه دوستان من از اول این تاپیک میخوندمش و کلی هم رو این راز فکر کردم.
خواستم یه چیزی بگم که زیاد بی ربط به این موضوع نیست.
برید توی گوگل و عبارت zone 51 رو سرچ کنید.نتیجه های جالبی میده
پاسخ
(05-13-2016, 03:29 PM)mrsh80 نوشته است: سلام به همه دوستان من از اول این تاپیک میخوندمش و کلی هم رو این راز فکر کردم.
خواستم یه چیزی بگم که زیاد بی ربط به این موضوع نیست.
برید توی گوگل و عبارت zone 51 رو سرچ کنید.نتیجه های جالبی میده

درود
حتما در این تاپیک درباره راز های مخفی GTA V بحث شود
موفق و پایدار باشید S0 (24)
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
اینکه رو کامپیوتر میشه  باز یرو ب روش های مختلف ادیت کرد و پست های فیک گذاشت میدون ولی دیه رو کنسول فک نکنم مود و این چیزا باشه  تصویر زیرم اگه اشتباه نکن بازی رو رو ps3داره میره پس بالاخره جت پک وجود داره..هدسیم ک میزنم اینه ک بازی اینجوریه:اون گیاهارو پیدا میکنی....باهاش ب  اون منطقه جنگیه میری جت پکو ور میداری میری تو صفینه فضایی بعد با اونم ی جور وصل میشه ب اون غول درون دریا ک همون تخم دایناسورس حالا من فق نظرمو گفتم چون ی جور بهم ربط داره همه اینا طبق اون عکسه تو تله کابینه
[تصویر:  exm7_wsorllq-250x187.jpg]
پاسخ
(06-20-2016, 04:36 PM)mr.a نوشته است: اینکه رو کامپیوتر میشه  باز یرو ب روش های مختلف ادیت کرد و پست های فیک گذاشت میدون ولی دیه رو کنسول فک نکنم مود و این چیزا باشه  تصویر زیرم اگه اشتباه نکن بازی رو رو ps3داره میره پس بالاخره جت پک وجود داره..هدسیم ک میزنم اینه ک بازی اینجوریه:اون گیاهارو پیدا میکنی....باهاش ب  اون منطقه جنگیه میری جت پکو ور میداری میری تو صفینه فضایی بعد با اونم ی جور وصل میشه ب اون غول درون دریا ک همون ***** دایناسورس حالا من فق نظرمو گفتم چون ی جور بهم ربط داره همه اینا طبق اون عکسه تو تله کابینه
[تصویر:  exm7_wsorllq-250x187.jpg]
ماد برای کنسول هم وجود داره و میشه ادیت کرد بازی رو

Sent from my SM-A500YZ using Tapatalk
پاسخ
من از رازهای مخفی یدونه اون روحه رو پیدا کردم با قاتلش که 50 تا نامه بود باید پیدا میکردی تو نقشه....با کمک از یوتیوب پیدا شد
پاسخ
سلام . دوستان این تاپیک رو ادامه نمی دیدید؟ خیلی مشتاق شدم . تمام صفحات رو خوندم . منم چند مورد سر نخ بدرد بخور پیدا کردم که داخل انجمن کسی ندیده . گفتم شاید به دردتون بخوره . کاش دوباره این بحثو ادامه بدید خیلی جالبه . S0 (29)
پاسخ
(06-29-2016, 06:10 PM)mohammad1692 نوشته است: سلام . دوستان این تاپیک رو ادامه نمی دیدید؟ خیلی مشتاق شدم . تمام صفحات رو خوندم . منم چند مورد سر نخ بدرد بخور پیدا کردم که داخل انجمن کسی ندیده . گفتم شاید به دردتون بخوره . کاش دوباره این بحثو ادامه بدید خیلی جالبه . S0 (29)
سلام محمدجان وقتت بخیر
اگر سرنخ و راز مخفی پیدا کردی حتما در این تاپیک قرار بده و کوتاهی نکن. تمام رازهای لو رفته انتشار یافتند و فکر کنم رو به تمومی رفتند و شاید کسی راز مخفی پیدا نکرده که تاپیک بروز نمیشه. پس کار شماست که تاپیک رو بروز کنید.
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,027 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,731 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,441 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,210 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,258 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان